Budapesti BL döntő - hetven eurótól indulnak a jegyárak

Dömötör Gábor 2026-03-17 07:27:02
A Puskás Arénában rendezik a labdarúgó finálét május végén, a belépőket sorsolással osztják ki a drukkerek között.

Hetven euróba, azaz nagyjából 27 ezer 400 forintba kerül a legolcsóbb jegy a labdarúgó Bajnokok Ligája idei döntőjére, amelyet május 30-án rendeznek a budapesti Puskás Arénában. Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) tájékoztatása szerint a mérkőzésre összesen 61 ezer 400 belépőt osztanak ki.

A jegyek jelentős részét a döntőbe jutó csapatok szurkolói kapják, a két finalista egyenként 17 ezer 200 jegyet vehet át. Emellett körülbelül 39 ezer belépő kerül értékesítésre, a fennmaradó jegyek pedig az UEFA partnereihez és a szervezet hivatalos programjaihoz kerülnek. Semleges szurkolók számára mintegy 4600 jegy áll rendelkezésre.

Az árkategóriák között jelentős különbségek vannak. A legolcsóbb, hetven eurós jegyeket a döntős klubok szurkolói számára biztosítják. A második kategória 180 euróba (nagyjából 70 ezer 400 forint), a harmadik 650 euróba (254 ezer forint), míg a legdrágább belépők 950 euróba, azaz körülbelül 371 ezer 300 forintba kerülnek.

A jegyekre az UEFA hivatalos értékesítési felületén lehet jelentkezni, a pályázati határidő csütörtök 11 óra. Egy szurkoló legfeljebb két jegyet igényelhet, a belépők kiosztásáról pedig sorsolás dönt. Az UEFA tájékoztatása szerint a többi európai kupadöntőre ennél jóval olcsóbban lehet jegyet váltani: az Európa-liga fináléra 40 eurótól, a női Bajnokok Ligája döntőjére 20 eurótól, a Konferencia Liga döntőjére pedig 25 eurótól indulnak az árak.

Neked 1%, nekünk nagy segítség!

Támogasd adód 1%-val a munkánkat segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét!

Most a legkisebb is számít.

Adószám: 19294571-1-18

Szólj hozzá!

A mai szórólap pakkal már nem jött City7

Kár érte, kiváló propaganda anyag volt.

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.

Csődvédelmi eljárást kezdeményezett az ADA

A magyarországi működés jelenleg zavartalan.

Munkacsoport alakult az Olad Platón kialakult azbeszt helyzet kezelésére

Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon. 

Tárlatvezetések, előadás és séták – sűrű hét a Rómer Múzeumban

Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.

A beton szegélykő meghatározza az összképet

A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.

Interaktív ligettel gazdagodott a Szelényi Imre Tagbölcsőde udvara Győrben 

Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.