Dróth Zoltán: meglátjuk mi lesz a történet vége

ugytudjuk.hu 2025-01-07 08:49:00
A négyszeres magyar bajnok és ötszörös kupagyőztes Haladás VSE futsalcsapatának játékosa szerint a klub nehéz időszak elé néz, ha a továbbiakban sem javul a helyzete.

A tabellavezető szombathelyiek 5-1-re kikaptak hétfőn este Veszprémben - ez volt szezonbeli második vereségük a bajnokságban, amely az alapszakasz hajrájához közeledik -, Dróth Zoltán csapatkapitány pedig a mérkőzés után az M4 Sportnak elárulta, hogy hét játékos is eligazolt a klubtól, és nagyrészt utánpótláskorú játékosokkal léptek pályára.

"Ha ez továbbra is így marad, akkor nagyon nehéz napok, hónapok elé nézünk. Reméljük, lesz változás a csapat életében, de elég vicces volt, hogy olyan játékosok voltak a pályán, akik már egy éve abbahagyták, vagy az utánpótlásból kellett szólni több olyan játékosnak, aki egyébként nem a felnőtt keret tagja. Nagyon nehéz a helyzet, és nagyon nehéz beszélni róla, mert eléggé megérintett engem az elmúlt időszakban. Úgy néz ki, tovább kell lépni mindenkinek, és meglátjuk mi lesz a történet vége"
- mondta a 164-szeres válogatott támadó- A Haladás kapusa, Alasztics Marcell elárulta, hogy lassan négy hónapja küzdenek nehézségekkel, és csak néhány napot tudtak együtt készülni azzal a csapattal, amellyel most pályára léptek.

Fotó: Haladás VSE Facebook-oldal

"Már a Bajnokok Ligájára is úgy mentünk ki október végén, hogy gondok voltak. Az már lassan négy hónapja volt, de még mindig bizakodóak vagyunk. Nyilván volt olyan csapattársam, aki megelégelte és távozott, nekik sok sikert. Mindenki máshogy éli meg ezt a helyzetet, én csak erőt és egészséget kívánok mindenkinek, hogy átvészelje a következő fél évet. Ha itt a Haladásban, az szuper, együtt csináljuk, de ha nem, bárhol máshol, akkor úgy is találkozunk majd, mivel ez a közeg a futsalban nagyon kicsi, mindenki ismer mindenkit, és mindenki jót akar a másiknak. Bárki is elhagyta a Halit, ugyanúgy a Hali családjába fog tartozni mindig is" - mondta a válogatott első számú hálóőre, majd hozzátette, hogy még több játékos kapott ajánlatot, de amíg van lehetőség a folytatásra, addig mindenki százszázalékot fog nyújtani, és küzdeni fognak a címerért.

A pénzügyi nehézségekkel küzdő szombathelyi klub korábban bejelentette, hogy három légiós és a szakmai stáb sem tért vissza Brazíliából a szombathelyiek első edzésére, amelyet Felipe Conde vezetőedző távollétében Sziffer András vezényelt. Emellett pedig négy válogatott játékos is távozott.

Pálmay Tamás szakágvezető elmondása szerint a Haladás azon dolgozik, hogy a csapat végig tudja játszani a 2024-2025-ös szezont, melyben jelenleg hat pont az előnyük a második helyen álló Kecskeméttel szemben.

Szólj hozzá!

Nem ment át a közgyűlésen a Móricz Zsigmond rakpartra tervezett monstrum épület terve

A győri látképet romboló társasház egyöntetű elutasítást kapott. 

Lannert Judit vezeti az oktatást – újabb minisztert nevezett meg Magyar Péter

A TISZA Párt elnöke szerint a gyermek- és oktatásügy élére egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező szakember kerül.

A közgyűlés elfogadta a Győr+ és az önkormányzat vagyonkezelői szezrződésének módosítását

Változnak a plakát kihelyezési szabályok, és hamarosan kiderülhet az is, hogy pontosan mekkora bajban van a médiacég. 

Komoly összegben fogadnánk, hogy elhoztuk az összes győri programot a hétvégére

Autós nyílt nap, anyák napi készülődés, hangfürdő, egy csomó koncert és még rengeteg minden más. 

Kósa Roland: “Én azt gondolom hogy önök az igazuk bizonyítása érdekében megtévesztették a győrieket!”

Az alpolgármester szerint a Győr-Szol Zrt. trükközött az adatokkal az ominózus "Nokiás-dobozos" közgyűlésen. 

Vitézy Dávid és Kátai-Németh Vilmos is miniszter lett a TISZA-kormányban

A közlekedési és a szociális tárca vezetőit jelentette be Magyar Péter - délután az oktatásügy miniszterének személyére is fény derül. 

Nem oszlatta fel magát, tovább dolgozik a győri közgyűlés

Fekete Dávid a frakciójával szemben szavazott, Szeles Szabolcs inkább tartózkodott. 

A Győr+ nem tájékoztatta a tulajdonos Győr-Szol Zrt-t, hogy ma már nem jelenik meg az ingyenes újság

Sárkány Pétert kérdeztük a kialakult helyzetről. Tóth Rebeka vezérigazgatót is kerestük, de őt sem mi, sem a Győr-Szol nem érte utol. 

Hatékony védelem az automatizált biztonsági rendszerek segítségével

A modern internetes világban, ahol a fenyegetések száma és összetettsége folyamatosan növekszik, a vállalatok számára létfontosságú a megfelelő kiberbiztonsági stratégiák alkalmazása.

Hogyan óvhatjuk meg a szemkörnyéki bőrt?

A szem körüli bőr rendkívül vékony, épp ezért különösen érzékeny a külső hatásokra.

Az ügyészségi nyomozás még véget sem ért, de a Vas Népe már megírta, hogy nem igaz, hogy valakit munka nélkül fizettek a Sárvári Gyógyfürdőben

A megyei napilap korábban egy sort sem írt arról a mutyiról, ami az országos média figyelmét is felkeltette.

A hőfok szerepe a hidraulika rendszerek hatékonyságában

Gondolta volna, hogy mennyire fontos szerepet játszik a hőszabályozás a hidraulikus rendszerek működésében? Az ilyen rendszerek, különösen teherautókban és munkagépekben, jelentős mennyiségű hőt termelnek működés közben.

Két győri fa kapott faértéktáblát a Föld napján

Egy 150 éves platán és egy különleges tölgy lett a városi zöldfelületek jelképe.

Időközi választás jön Sárváron

Augusztus végére tűzik ki a szavazás időpontját.

Rezidensi-kutatói programot indít a Semmelwis Egyetem és a szombathelyi oktatókórház

A kezdeményezés egy több mint harminc egészségügyi intézményt és szervezetet magába foglaló stratégiai együttműködés része.

A modern kertgondozás forradalma: akkumulátoros kerti gépek a jövőben

A kertápolás területén az utóbbi években jelentős átalakulások történtek, melyek új távlatokat nyitottak a zöld területek szerelmesei előtt.

Szórólapokkal agitált V.Németh Zsolt mellett a kampányban Győrvár polgármestere

Kaczor Zsolt szerint nem mint polgármester, hanem mint magánember kérte a falu lakóit, hogy a fideszes jelöltre szavazzanak. A szórólapokat közmunkások hordták ki, munkaidőn kívül.

Laczkovits-Takács Tímea lett a győri Fidesz-KDNP frakcióvezetője

Egy friss közlemény szerint Fekete Dávid már előzetesen is csupán az országgyűlési választásokig vállalta a frakcióvezetést