Lezárta az okiratokat hamisító győri testvérpár elleni eljárást a rendőrség

ugytudjuk.hu 2024-11-07 15:02:00
Az egész országra kiterjedően állítottak elő hamis okiratokat, köztük vezetői engedélyeket, OKJ-s szakképesítést igazoló bizonyítványokat és érettségi bizonyítványokat.

Lezárta az okiratokat hamisító győri testvérpár ellen indított büntetőeljárást a rendőrség; a két férfi az egész országra kiterjedően állított elő hamis okiratokat, köztük vezetői engedélyeket, OKJ-s szakképesítést igazoló bizonyítványokat és érettségi bizonyítványokat.

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján csütörtökön azt írta, a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság 2021 márciusában indított nyomozást az ügyben ismeretlen tettesek ellen.

A nyomozók az eljárás során megállapították, hogy a bűncselekményeket egy győri testvérpár követte el; a testvérek abból éltek, hogy különböző okiratokat hamisítottak és azokat értékesítették.

Az elkövetők a hamisítványokat nagyon jó minőségben, nyomdai eszközökkel készítették. Az elsődleges adatok szerint az iratok fajtájától függően

egy-egy okmány elkészítésért 150-400 ezer forintot is elkértek.

A 41 éves és a 49 éves győri férfit 179 rendbeli közokirat-hamisítással gyanúsították meg, és további száz, hozzájuk köthető gyanúsítottat hallgattak ki.

A mosonmagyaróvári rendőrök befejezték a büntetőeljárást és az ügy iratait vádemelési javaslattal küldik meg az illetékes ügyészségnek.

Szólj hozzá!

„Úgy fogják kezelni, mintha ott sem lenne” – a TISZA Párt nem tekinti képviselőnek Ágh Pétert

Magyar Péter szerint „kamu induló” torzíthatta a választás eredményét Vas vármegyében.

Megvannak a TISZA-kormány első miniszterei 

Hét tárca vezetőjét ma megnevezte Magyar Péter a frakcióülés után.

Szombathelyen is választási csalás gyanúja miatt nyomoz a rendőrség

A Normális Élet Pártja Vas1-es jelöltjénél merült fel, hogy nem volt minden jogszerű az ajánlások gyűjtésénél.

Hogyan hat a vérplazmaadás a szervezetre?

Fontolja meg, hogy a vérplazmaadás milyen mértékben befolyásolhatja a saját egészségét és akikre valóban hatással lehet, azok életét.

Magyar Péter: 16 minisztériummal áll fel a TISZA-kormány

A TISZA frakció egyhangúlag támogatta Forsthoffer Ágnes és Bujdosó Andrea jelölését is.

Mézeskalács, akt-művészet és kőtár – régi-új programokkal vár a Rómer Múzeum

Tárlatvezetések, kiállításmegnyitó és újranyitó helyszín is szerepel a heti kínálatban.

Előkerült Vámos Zoltán, neki is lefőtt a kávé

A főispán végre tisztázta, hogy a kampány alatt fizetés nélküli szabadságon volt. Most érzelmes posztban búcsúzik eddigi feladataitól.

Forsthoffer Ágnest jelöli házelnöknek a TISZA Párt

Komoly pozíciót adna női kézbe Magyar Péter. 

Átépítik a Fehérvári út egyik legproblémásabb csomópontját Győrben

Négy hónapig tartó munkával bővítik a Zöld utcai kereszteződést, a cél a torlódások megszüntetése.

„Magyarországnak járnak az uniós ezermilliárdok” – Brüsszellel kezdett egyeztetéseket a TISZA Párt

Magyar Péter szerint a választói felhatalmazás után az első lépések már megtörténtek az uniós források hazahozatalára.

Fekete Dávid jogköröket adna vissza Pintér Bencének a győri közgyűlésben 

Adódik a kérdés: miért kellett anno megfosztani ezektől a városvezetést. Ez most annak a bizonyos fagyinak az esete lenne? 

Ágh Ernő: “A fiam talpig becsületes ember.”

Nyilatkozatot kértünk Ágh Péter édesapjától, aki szintén politikus. Előbb válaszolt a kérdéseinkre, majd azt mondta visszavonja nyilatkozatát. 

Ágh Péter: “Ellenfeleink válogatott rágalmakkal próbáltak besározni minket az elmúlt hónapokban.”

A Vas Népének küldött nyilatkozatot a csalással vádolt fideszes parlamenti képviselő. Szerinte minden választó időben informálódhatott a jelöltekről.

Egyelőre néma maradt Ágh Péter, nem örül választási győzelmének a mindig up to date Facebook-oldalán

Nem sikerült elérnünk telefonon sem a képviselőt, sem pedig a titkárát.

Magyar Péter: Ágh Péter csalással nyert. Nem ismerjük el legitim képviselőnek!

A TISZA elnöke felszólította a fideszes képviselőt, hogy ne vegye fel a mandátumát, és ezzel legyen új választás a választókerületben.

Nem sikerült fordítania Strompová Viktóriának, Ágh Péter nyert Vas02-ben

258 szavazat lett a különbség. A “kamu” Magyar Péter 909 voksot kapott.