Dézsit, Borkait és Gyurcsányt is ütötte győri beszédében Magyar Péter

ugytudjuk.hu 2024-06-06 17:54:19
Több ezren hallgatták meg országjárása utolsó vidéki állomásán Magyar Pétert szerda este.

Győrben politikai tüntetésen soha nem látott tömeg gyűlt össze a Dunakapu téren, ahol Magyar Péter, a Tisza Párt politikusa április közepe óta tartó országjárása utolsó vidéki rendezvényét tartotta – írja a 24.hu győri tudósítója A több ezer embernek Magyar első sorban országos ügyekről beszélt, olyan klasszikus ellenzéki témákról, mint a korrupció, az oktatás és az egészségügy.

Szóba került azonban a helyi politika is, főleg Dézsi Csaba András, akit orvosként és polgármesterként is megszólított Magyar, amikor a magyar egészségügy romló statisztikáit sorolta.

Dézsi mellett Gyurcsány Ferenc és Borkai Zsolt is negatív felhanggal jelent meg Magyar beszédében.

Borkaival kapcsolatban Magyar Péter az audis földmutyit és a győri önkormányzat és az Audi között született, a volt polgármester által kötött titkosított szerződést emlegette. „Az esélyesnek tartott jelöltek közül egyedül a Tiszta Szívvel a Városért Egyesület (TSZVE) színeiben az LMP, a Momentum és az MSZP támogatásával induló Pintér Bencére, illetve az őt támogatókra nem tett (legalábbis Győrben) negatív megjegyzéseket, ám mellettük sem érvelt” – írta a 24.hu tudósítója.

FOTÓ: Nagy Rita / Győr összefog

Szólj hozzá!

Az E.ON 3200 fészekkel várja a gólyákat

Többszáz millió forintot költött el erre az energiaszolgáltató.

Milyen stílusú gyerekágy a trendi?

A gyerekszoba kialakítása során az ágy kiválasztása igen fontos lépés, mert nemcsak a kényelem és biztonság szempontjait érdemes figyelembe venni, hanem a szoba stílusát és hangulatát is. Az alábbiakban bemutatunk néhány népszerű stílust, amelyek napjainkban igen népszerűek lettek.

Szűkítette keretét Gasper Okorn, Durázi kimaradt az izlandiak ellen nevezett csapatból

A falcosok közül Keller, Pongó, Váradi és Perl ott lesz a pályán.

A szombathelyi civil szervezetek támogatási alapja a versenyképes járások egyik első “áldozata”

A 2025-ös városi költségvetés szerint idén csak akkor kapnak támogatást a civilek, ha a versenyképes járások bizottsága azt oda utalja.

Tavaly újra nőtt a magyarországi sörfogyasztás

Az öt legnagyobb sörgyártó költségvetési befizetései 2024-ben 6,8 százalékkal 95,9 milliárd forintra nőttek.

Gasper Okorn: egyedül a győzelem lehet a cél Izland ellen Szombathelyen

Csütörtökön 18 órakor dobják fel a labdát az Aréna Savariában.

Megtelt a győri kórház gyermek-intenzív osztálya

Az intézmény szerint egyelőre senkit nem kellett másik kórházba szállítani.

Amit a székhelyszolgáltatásról tudni érdemes

A hírekben gyakran hallhatunk olyan esetekről, amikor egy cég bírságot kapott vagy más negatív következményei lettek annak, hogy egy törvényi előírást nem tartott be, részben vagy teljes egészében figyelmen kívül hagyott.

Lakossági fórum lesz csütörtökön a győri Kiserdőről

Marcalváros egyik sokszor és sokféleképpen megszólított területéről mondhatják el véleményüket a városrész lakói.

Gyermekpornográfiát tárolt telefonján egy húszas éveiben járó szombathelyi fiatal

Minden olyan foglalkozástól eltilthatják, ahol gyerekekről gondoskodik.

Könnyes szemek, és csillogó hajak - ilyen volt az idei szalagavató a szombathelyi Nagy Lajos Gimnáziumban

Fotósunk nem mindennapi optikán keresztül örökítette meg a végzős gimnazisták életének fontos állomását.

Szegény Sziszit megbántották

Ruszin-Szendi Romulusz mögé kerüléssel vitte földre a FIDESZ-KDNP pörköltfelelősét, aki a Facebook-on kürtölte világgá fájdalmát. Véleménycikk következik.

Győr és Szombathely is új parlamenti képviselő-jelöltet kaphat a Fidesztől

Ezt jelentheti Orbán Viktor Fekete Dáviddal és Vámos Zoltánnal posztolt közös fotója.