A Dézsit segítő fidelitasosok belső chatüzeneteit szivárogtatta ki a Borkaihoz közel álló Facebook-csoport

ugytudjuk.hu 2024-05-23 06:52:59
Dézsi Csaba András maga osztja az online feladatokat, a GyőrPlusz-igazgató és a leváltott Fidelitas-vezető segít neki.

„Gúny tárgyává tesszük a rajongását” – többek között ilyen mondatok szerepelnek azok között a Dézsi-kampánycsapat belső kommunikációjából kiszivárgott chatüzenetek között, amelyek a Borkai-kampányhoz közel álló Győri Bulvár Facebook-csoportban jelentek meg.

A kiszivárgott felvételek szerint a fidelitasos lájkolásokat, kommenteléseket irányító csoport munkájában a polgármester mellett Adorján Andrea, az önkormányzati média, a GyőrPlusz vezérigazgatója; valamint Pusztai Gábor, a győri Fidelitas bukott elnöke vesz részt.

Pusztai volt az, aki korábban „Dézsi Doki a polgármesterünk” névvel indított rajongói oldalt a polgármesternek, de később váratlanul leváltották a győri Fidelitas éléről.

A chatüzenetekben az egyes kommentelők kipécézésére, megalázására tett felhíváson kívül sok izgalmas nincs, többnyire

  • lájkokat kérnek a tagoktól megjelent posztokra;
  • Dézsi Csaba András külön kéri, hogy a „nyomorult gyalázkodó kommentekre megfelelő válaszok érkezzenek” a saját csoportjaikban.

Ami kifejezetten érdekesnek tűnik ezekből a kiszivárgott üzenetekből, az az, hogy a Dézsi Csaba András a GyőrPlusz függetlensége ügyében még a látszatra sem ad, Adorján Andrea polgármesteri főbiztos, az önkormányzati média vezetője direktben vesz részt a Dézsi-kampány irányításában.

Szólj hozzá!

Amikor a sport valóban összeköt - Lélekmozgató Programot rendeztek Győrben

Érzékenyítés, közösség és közös élmények a Magyar Parasport Napjához kapcsolódva.

Hóeltakarítás helyett féldisznó lógott egy kőszegi munkagép markolójáról

Eddig sem a városgondnokság, sem a polgármester nem válaszolt arra, hogy mi is történt szombaton, amikor 36 centis hóval kellett volna megbirkózniuk.

Egészségügyi PPC hirdetések: Miért fontosak?

Az internet lehetőségei szinte korlátlanok, és az online hirdetések kiemelt helyet foglalnak el ebben.

Lázár János szerint a győri fórumán megjelent tüntetők szarháziak 

Még az a szerencse, hogy a miniszter szerint nem kellene hergelni a kampányban.

Kiléphet az emberiség a biztonságos klímatartományából

Egy friss tanulmány szerint a jelenlegi felmelegedési pálya olyan éghajlati állapot felé visz, amelyhez hasonlót a Föld több tízmillió éve nem tapasztalt.

Vojvoda helyett Váradi került be a férfi kosárlabda-válogatott keretébe

Sérülés miatt nem tud Vojvoda válogatott mezt húzni.

Figyelmetlen kerékpáros okozott súlyos balesetet egy Győr közeli kisvárosban

Motorossal ütközött, aki a baleset következtében maradandó fogyatékossággal járó súlyos fejsérüléseket szenvedett.

Magyar Péter kvázi kimondta: aki nem rájuk szavaz, az a Fideszt tartja hatalomban

Vajon a DK, a Mi Hazánk és a Kétfarkú Kutyapárt magára veszi az üzenetet?

Nem sok mindenben értünk egyet a Győr+ Médiával - de ebben igen

Politikai viták ide vagy oda, a fenyegetés vörös vonal - véleménycikk.

Beruházási mélyponton az ország - ebből egyhamar nem lesz gazdasági fordulat

A KSH friss adatai szerint harmadik éve csökken a beruházások volumene Magyarországon.

Egy apró gesztussal most hatalmas örömet okozhatsz Győrben

Kedves figyelmesség-kampány indult a városi szociális intézményeinek hölgy ügyfeleiért.

Baleset történt a tavalyi győri Szent László napon

Egy gyerek arcába repült egy buzogány feje.

Trametes versicolor: az immunrendszer titkos fegyvere

Bizonyára hallott már a különféle gyógyító gombákról, amelyek hozzájárulnak mind az emberek, mind az állatok egészségének javításához.

Nem jelentek meg a fideszes képviselők a péntek esti győri közgyűlésen

Az ülést, mivel az nem volt határozatképes, a polgármester elnapolta.

Lezárták a bozsoki határátkelőt

Bucsu, és Kőszeg továbbra is nyitva.