Dézsi: Borkai sosem volt fideszes

ugytudjuk.hu 2024-05-09 08:21:10
Sosem álltak egy oldalon Dézsi szerint.

Interjút adott a Blikknek Dézsi Csaba András győri polgármester (Fidesz-KDNP), amelyben szóba került a Borkai-botrány időszaka is. Ennek kapcsán azt firtatta a műsorvezető, hogy Borkai Zsolttal egy politikai oldalon álló politikusként mit gondolt erről Dézsi, aki arról kezdett beszélni, hogy 2006-ban Borkai őt megpróbálta félreállítani, ez egyébként később sikerült is neki.

A győri polgármester azonban végül (11 perc húsz másodpercnél) azzal hárította el a kérdést, hogy azt mondta: Borkai Zsolt valójában soha nem is volt fideszes, nem álltak egy oldalon,

mivel Borkai szerinte egy „olyan ember, akit odasodort a szél”, „képlékeny ember, aki valahol előnyöket lát, odamegy”.

Borkai Zsolt egyébként nem csak a Fidesz-KDNP közös polgármestere és polgármesterjelöltje volt három alkalommal, de volt fideszes országgyűlési képviselő és a helyi Fidesz elnöke is.

Támogasd adód 1%-val a hatalomtól független újságírást!

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adószám: 19294571-1-18.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Lélegezz tudatosan!

Elgondolkodtál már azon, hogy figyelsz-e a légzésedre egy kimerítő edzés közben?

Bő egy év telt el és még mindig folyik a nyomozás a csepregi önkormányzatnál felmerült sikkasztás ügyében

Információink szerint ez eljárást egyszer már megszüntették, majd nemrég újranyitották. Ezt azonban sem a rendőrség, sem az ügyészség nem erősítette meg.

Fideszes delegálttal töltötték fel Sárváron az egyik megüresedett bizottsági helyet

Továbbra sem tükrözi a választási eredményt a bizottsági helyek elosztása.

Megrongálta a csatornát egy figyelmetlen sofőr Győrben

A rendőrség a lakosság segítségét kéri. 

Államosítják a Haladás Sportkomplexumot

Lényegében eddig is az államé volt, de most kiiktatják az állami céget is.

Vereséggel tért vissza Európába az ETO FC

Nem jött össze a bravúr Jerevánban.

Elhalasztják a hétvégi Balaton-átúszást

Jöhet zivatar és szaharai por is.

Magyar konzulok segítik a szurkolókat a nemzetközi kupameccseken 

Cipruson és Örményországban is lesz magyar jelenlét.

Így ömlik a magyar pénz Ukrajnába

Most épp áram formájában.

Hogyan ápold tudatosan a hajadat egész évben?

Vajon mennyire befolyásolja a mindennapi megjelenésedet a hajad ápoltsága? Az évszakok változása új kihívások elé állítja a hajunkat, ezért fontos, hogy mindig a megfelelő megoldásokat válasszuk.

Ingyen vizet oszt a MÁV-csoport a hőség miatt

Harmadfokú riasztás van érvényben.

Elvesztették a világbajnoki döntőt a magyar pólós lányok

A görögök végig vezetve értek fel a csúcsra.

Breaking news: Győrben járt Fekete Dávid!

Vidéki körútját szakította meg a politikus.