Dézsi: Borkai egy tátongó seb Győr lelkén és testén

Pintér Bence 2024-03-26 15:30:00
Mesterséges intelligenciával szerkesztett videók léteznek csak Dézsi szerint, olyan nem, amivel zsarolni lehetne.

Pintér Bence a Tiszta Szívvel a Városért Egyesület polgármesterjelöltje lesz a 2024-es önkormányzati választáson.

Dézsi Csaba András győri polgármester a keddi győri közgyűlésen reagált Borkai Zsolt kedd reggeli vádjaira, amelyeket az ATV-ben ismertetett. Borkai azt mondta, hogy állítása szerint Dézsi Csaba András 300 tanú szeme láttára „tettlegességig fajuló dolgot követett el” valakivel szemben, amiről ő videófelvételt is látott. A közgyűlésen Pollreisz Balázs (MSZP) kérdezte meg, hogyv van-e ilyen videófelvétel, zsarolható-e ezzel a polgármester. A válasz a videófelvételen két óra két perctől hallható.

Dézsi válaszában azt mondta: a reggeli nyilatkozat egy kétségbeesett ember vergődése, akinek szavait leginkább Zacher Gábor toxikológus tudja talán értelmezni.

Hozzátette: Borkai Zsolt szerinte egy tátongó seb Győr lelkén és testén, amit ő bevarr 11 hét múlva. „De lehet a rendőrségnek kell őt bevarrni” – tette hozzá.

Elismételte, hogy az ügyben már korábban feljelentést tett ismeretlen tettes ellen, és hogy nincs olyan videó, amivel zsarolhatnák, csak mesterséges intelligencia segítségével hamisítottak videófelvételeket, erről hallott. Korábban azt mondta, hogy bűnözők mesterséges intelligencia segítségével hamisítottak róla és feleségéről videófelvételeket, még korábban pedig egy olyan videóról beszélt, ahol a rákbetegség miatt rosszul lévő feleségét viszi ki egy eseményről.

Szólj hozzá!

Pintér Bence : Több mint 665 millió forint mínuszt „termelt” 2025-ben a Győr+ Média

A polgármester szerint végleg összeomlott a hazug, győri propagandagépezet.

Újra pályázható az idősbarát lakásprogram Győrben

Akár 1 millió forintos támogatást is kaphatnak az idősek otthonaik biztonságosabbá tételére.

Hogyan tarthatók karban a padlótisztító gépek a megbízható működés érdekében?

Az ipari és szállodai területeken elengedhetetlen, hogy a padlótisztító gépek mindig optimális körülmények között üzemeljenek.

Maradhat a rezsicsökkentés, csak teljesen át kell alakítani

Az uniós ETS2-rendszer drágíthatja a fosszilis energiát, de évente akár 500 milliárd forintnyi támogatást is hozhat Magyarországnak.

Alig tucatnyian jelentek meg a kedd esti szombathelyi tüntetésen, ahol állatorvosi ügyelet üzemeltetését követelték

Nemény András polgármester a helyszínen mondta el, hogy Gajdos László miniszter látogatásakor is szóba került az ügyelet ügye, amit a tárcavezető üdvözölt.

A női testbeszéd titkai: kommunikáció az érzelmek által

Az emberi kapcsolatokban, főleg a kezdeti fázisban, a testbeszéd döntő szerepet játszik

Garázsok, üzlethelyiségek és irodák is bérelhetők Győrben

Újabb önkormányzati ingatlanokra lehet pályázni, többféle helyiség szerepel a listán.

Japánná változik szombaton Győr belvárosa – anime, ramen és lampionúsztatás is várja az érdeklődőket

Egész napos kulturális kavalkáddal érkezik a Japán Nap, ahol a tradicionális művészetektől a modern popkultúráig szinte minden helyet kap.

A győriek véleményére is számítanak: készül a város új sportstratégiája

Az önkormányzat kérdőívvel méri fel, hogyan sportolnak a helyiek és milyen fejlesztéseket tartanak fontosnak.

Vágányzár jön a Győr–Celldömölk vasútvonalon

Június első hetében Pápa és Celldömölk között több járat helyett pótlóbusz közlekedik majd.

Megújulás: V.Németh Zsolt lett a vasi Fidesz választmányi elnöke

Alelnöknek Ágh Pétert és Illés Károlyt választották.

Az új generáció kiemelkedése a privát egészségügyi szektorban

A privát egészségügyi szektor jelentős növekedése figyelhető meg Magyarországon, ahol a változás élén a fiatalok állnak. Felmerülhet benned is, miért választják sokan közülük a magánellátást?

Több mint 1 milliárd 200 millió forintos távhőfejlesztés indulhat Szombathelyen

A Szomtáv szerint a beruházás csökkentheti a hálózati hőveszteséget és a földgázfelhasználást is

Tizenkilenc győri iskola kaphat támogatást állagmegóvási és karbantartási munkákra

A városhoz idén 39 pályázat érkezett be mintegy 123 millió forint értékben.

Levendula, brunch és bütykölde a szombathelyi belvárosban

Május utolsó vasárnapján rendezik meg a Mártírok téri levendula napot.

Nehéz örökség: az éves költségvetési hiány több mint 91 százalékát már áprilisra összehozta az Orbán-kabinet

Az új kormány szerint átláthatatlan állapotban vették át a büdzsét a leköszönő kormánytól.

Visszalép az egyetem: mégsem nyúlnak a győri Kiskút liget melletti területhez

Kósa Roland szerint meghallották a győriek véleményét, ezért módosítják a februári előterjesztést.