A Győr-Szol igazgatója szerint nincs nyomozás ellenük, Hajtó viszont kirakott egy dokumentumot, ami szerint igen

Pintér Bence 2024-02-23 09:14:00
Folytatódik a városüzemeltető cég és a volt fideszes képviselő közötti adok-kapok.

Pintér Bence a Tiszta Szívvel a Városért Egyesület polgármesterjelöltje lesz a 2024-es önkormányzati választáson.

Hajtó Péter ellen rágalmazás vétsége miatt feljelentést tettem. Sem a Győr-Szol Zrt., sem pedig személyem ellen nincs folyamatban semmilyen büntetőeljárás, ez rágalom” – írta egy, az önkormányzati pénzből működő fideszes propagandalapban, a GyőrPluszban lehozott közleményben Prédl Antal, a Győr-Szol vezérigazgatója.

Prédl arra válaszul írta ezt, hogy a héten Hajtó a Környezetvédelmi Bizottság ülésén arról beszélt: van folyamatban eljárás a Győr-Szol ellen, amelyet az ő feljelentése nyomán indítottak hűtlen kezelésért.

Ezután Hajtó Péter a Facebookon posztolt ki egy dokumentumot, amely arról szól, hogy január másodikán megindult a nyomozás a Győr-Szol ellen.

A posztban azt írta: „Felszólítom Virág-Adorján Andreát, a Győr+ Média új vezérigazgatóját, aki egyben Dézsi polgármesteri főbiztosa is, ne közöljön valótlan információkat! A jogi lépéseket megteszem!”

Szólj hozzá!

Segítség a tökéletes körfűrész kiválasztásához

A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.

Húsvéti hulladék ügyek Győrben

Hulladékszállítás, hulladékudvarok, ügyfélszolgálat info.

Kósa Roland: Nem szeretnék parlamenti képviselőjelölt lenni!

A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.

Végrehajtónak adta ki magát egy szombathelyi nő

Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.

USB töltők a hétköznapokban

Napjainkban az USB töltők nélkülözhetetlen részeivé váltak otthonainknak és irodáinknak.

“Ne csak a választáskor jöjjön “Szalagvágó” Czunyiné! Hol van?”

Lakossági fórumot tartottak Bábolnán. A helyiek a végsőkig el fognak menni, ha ismét marhatetemeket hoznának a településre.

Hivatalos: Ez már a nyár

Kicsit korán jött, de ez van.

Történelmi megállapodás segíti mostantól a győri táncosok jövőjét

Két egyetem és a Győri Balett innovatív együttműködését írták alá a szereplők.

Komoly pénzt zsákmányoltak betörők egy szombathelyi lakásból

Közel 3 millió forintot tartott otthon a házigazda.

A megfelelő munkaruha életeket menthet!

A hírekben számtalanszor olvashatunk olyan munkahelyi balesetekről, amelyek könnyedén megelőzhetőek lettek volna, ha a munkavállaló a megfelelő munkaruházatot viseli, illetve ha a munkáltató valóban komolyan veszi a munkavédelmi előírásokat.

Állandó traffipaxot kap a győri Széchenyi híd

Még idén megvalósul a közlekedésbiztonsági beruházás.