Forgalomkorlátozással kell számolni Szombathelyen a szerdai Haladás-ZTE miatt

Farkas Bazsi 2023-10-30 14:57:17
Lezárások lesznek.

A Haladás Sportkomplexumban rendezik 2023. november 1-jén, szerdán, 17 óra 15 perckor a Szombathelyi Haladás–ZTE FC, férfi MOL Magyar Kupa labdarugó mérkőzést.

Tekintettel arra, hogy a találkozó kiemelt biztonsági kockázatú sportesemény, ezért a játékosok mellett a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság is nagy erőkkel készül azért, hogy az esemény valóban a sport öröméről szólhasson.

A mérkőzés biztosítása miatt 15 órától 21 óráig az alábbi rendőri intézkedésekre és útlezárásokra kell számítani Szombathelyen:

- a Bartók Béla körút, Kenderesi és Szűrcsapó utca közötti szakasza. Ezt a szakaszt kizárólag a Zalaegerszegről érkező, érvényes belépőjeggyel rendelkező vendégszurkolók használhatják, gyalogosan;

- a hazai szurkolók gépjárműveikkel a Sportkomplexum Rohonci utca felőli parkolóját vehetik igénybe;

- a Kenderesi utcában található, Csónakázó tó parkolót és a Claudius Hotel kavicsos parkolóját szintén lezárják, oda nem lehet parkolni.

Forrás: police.hu

Szólj hozzá!

Nem árulják el mennyibe került a szombathelyi Nagyszálló

Az épület homlokzatán megjelent telefonszám végén bejelentkező ingatlanos nem érti, hogy miért érdekel egy újságot, hogy mi az ára a patinás épületnek.

Kapitány István: nem válunk le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

A TISZA Párt gazdasági és energetikai miniszterjelöltje szerint diverzifikálni kell az energiaforrásokat, miközben átláthatóbb gazdaságot és korrupcióellenes fellépést ígért.

Ezt jelzi, ha csak egy „B opció” vagy a másik életében

Valahol mélyen mindannyian arra vágyunk, hogy valaki életének középpontjában legyünk.

Úszó költőszigetet kapott a győri Marcal-tó – így próbálják megmenteni a veszélybe került vízimadarakat

A társadalmi összefogással létrehozott platform biztonságos fészkelőhelyet nyújthat a drasztikusan megfogyatkozott sirály- és csérféléknek.

V. Németh Zsolt szerint érdemes Vadhajtásokat olvasni

Igaz, egy kicsit a kurv@ anyázás zavarja a képviselőt.

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.

Betiltja az EU a hamis intim és gyermekpornográf tartalmakat generáló mesterséges intelligenciákat

Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.

Öt templom, öt felekezet, egy közösség – újra megtelik élettel Győr-Újváros

Május 7-én kezdődik az Öt Templom Fesztivál, ahol koncertek, színházi előadások és kulturális programok várják az érdeklődőket egészen vasárnapig.

Győrben is segíthetünk: ismét országos élelmiszergyűjtést szervez az Élelmiszerbank

A győri áruházakban is várják a tartósélelmiszer-adományokat május 8-án és 9-én.