A múlt héten két Fő téri szombathelyi kávézónál is balhé volt

Farkas Bazsi 2023-10-02 16:38:52
Egyszer az Art Caféhoz, egyszer pedig a Balmorához vonultak a rendőrök.

Olvasóink értesítették szerkesztőségünket, hogy a múlt héten hétfőn rendőrök jelentek meg a szombathelyi Fő téren az Art Cafénál. Kérdésünkre a rendőrök azt közölték, hogy:

A fenti helyszínen két személy vitatkozott össze. Rendőri intézkedés nem vált szükségessé.

Vasárnap este is kiszálltak a rendőrök, úgy tudjuk, hogy a Balmorában volt szükséges intézkedni. A hatóság hivatalos válasza így szól:

A rendelkezésre álló adatok szerint egy Fő téri vendéglátó egységben egy vendég az alkalmazottakkal történt szóváltást követően több esetben megrúgta a kávégépet. A férfival szemben garázdaság vétség elkövetésének gyanúja miatt büntetőeljárás indult a Szombathelyi Rendőrkapitányságon. 

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Szombaton indul a nagy aláírásgyűjtés race Szombathelyen is

A Domus és a Vásárcsarnok lesz a két fő kitelepülési placc. Vámos a meleg Fidesz irodában marad.

21 balesetveszélyes fát vágnak ki a győri Erzsébet ligetben

Az önkormányzat döntése szerint az elöregedett példányokat egy éven belül újakkal pótolják.

Szombathelyen folytatódik az M86, M87 tervbemutató Ágh Péter roadshow

A közgyűlésen tárja a nagyérdemű elé a 7,5 milliárd forintba kerülő terveket.

Csuklós busszal érkezett a segítség - kényelmesebb lett a Nyugdíjas Egyetem megközelítése Győrben

A Széchenyi István Egyetemen elindult az idei szemeszter, az előadások idején nagyobb befogadóképességű buszok közlekednek.

Kapitány István - hazahozzuk a magyaroknak járó 8000 milliárd forintot

A giga beruházásokat a magyar érdekeknek megfelelően fogják felülvizsgálni. 

Fix traffipaxokat sürget a Fidesz-KDNP Győrben a múlt heti tragikus baleset után

Antal Imre szerint ideológiai viták helyett közös fellépésre van szükség, a sebességtúllépés megfékezése nem lehet pénzkérdés.

42 milliárd 479 millió forint Szombathely idei költségvetésének főösszege

Jövő héten tárgyalja a pénzügyi tervet a testület.

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok az MVM-nél

Az egyszeri, 30 százalékos mennyiségi kedvezmény igényléséhez az árammal fűtőknek április végéig kell nyilatkozniuk.

Azbeszttel szennyezett az Oladi-Plató egyik utcája

Egy külső mérés mutatta ki a súlyosan egészségkárosító anyagot. Egyelőre a kezelőt hiába kerestük, nem értük el.

Éjszaka megkezdte a síkosságmentesítést a Győr-Szol Győrben

A szolgáltató a hidakon, felüljárókon és főbb útvonalakon dolgozik, de a beavatkozások ellenére is csúszós utakra kell számítani.

Elismerte bűnösségét a győri ámokfutó

Őszinte részvétét fejezte ki a családnak a sofőr, akinek négy hónapra elrendelték a bűnügyi felügyeletét.

Hőlégballonos élmény: az ég csodáinak élvezete

A hőlégballonozás olyan élményt nyújt, amely kortól függetlenül emlékezetes lehet.

Február második felében is sűrű programkínálattal vár a győri Rómer Múzeum

A mézeskalácstól Toszkánáig, a cserépkályháktól a kávéig.