Nem ismerték agresszívnak a férfit, aki a tökéletes rétesrecept miatt késelt Győrben

Pintér Bence 2023-09-28 07:10:06
A sértett szerint nem is történt késelés, csak a nyakához fogta a kést a vádlott, ő pedig elrántotta a fejét.

Tanúk meghallgatásával folytatódott a héten annak a férfinak a pere, aki egy győri kocsmában azért késelt, mert korábban a sértettel összeveszett azon, hogy milyen a tökéletes rétes receptje – számolt be a Kisalföld.

A borozó egy másik vendége, illetve korábbi tulajodonosa törzsvendégként azonosította Cs. Imrét, akit nem agresszív embernek ismertek.

A vádlott egyébként bűnügyi felügyelet alatt áll, de újra dolgozik, és a tavaly augusztusi eset óta nem iszik alkoholt. A történtekre nem emlékszik: a többi tanú szerint a réteses vita után felment a lakásába, ahonnan egy 11 centis késsel tért vissza. „A pulttól éppen elforduló sértett elé lépett, és egy erőteljes, jobbról balra ívelő mozdulattal 15-20 centi széles és 2 centiméter mély vágást ejtett a férfi nyakán” – számol be a cikk.

A kiérkező rendőrök arról számoltak be, hogy nagyon súlyos állapotban volt a sértett, a vádlott pedig tiltakozott az ellen, hogy megbilincseljék.

Érdekesség, hogy a Kisalföld tudósítása szerint a sértett azt vallotta, hogy semmilyen fenyegetés nem hangzott el, sőt azt is tagadja, hogy Imre vágta volna el a torkát. „Sz. Csaba is hibásnak tartja magát a történtek miatt, állítása szerint a vádlott csak a nyakához tartotta a kést és elrántotta a fejét, amiből végül nagy baj lett. Megbocsátott Imrének a történtekért. A szakértői vélemény egyik esetet sem zárja ki, a mély vágás keletkezhetett egyenes szándékból és a sértett elmondása szerint is” – derül ki a tudósításból.

Decemberben helyszíni tárgyalást tartanak a kocsmában, hogy rekonstruálni tudják a tragikus eseménysort.

Nyitóképünk illusztráció.

Szólj hozzá!

Magyar Kultúra Hete Győrben - kiállítások, filmek, táncház és zenés estek

Január 20. és 24. között különleges programsorozattal vár minden érdeklődőt a Rómer Flóris Múzeum.

10 hónappal a bejelentés után valóban meg is kezdődött kőszegi Hősök tornya felújítása

A 375 milliós projektből magára a felújításra 156 millió forintot költenek el. Eredetileg 2026 márciusára készen kellett volna lennie a felújításnak.

Győrben is érvényben a vörös kód - mindenkinek jár a segítség a hidegben

Pintér Bence a lakosság figyelmét kéri az előttünk álló extrém fagy idejére.

Sárkány Péter: a Győr-Szol feladata a piaci alapon bérbe adott ingatlanok piaci áron történő hasznosítása

Az elnök-vezérigazgató Kósa Rolandnak írt válaszában kifejtette, hogy ettől semmilyen körülmények között sem tekinthetnek el. 

Extrém hidegben is számíthatnak rá - segítséget ajánl fel Hajtó Péter szombatra Győrben

Egyedül élő időseknek és mozgássérülteknek nyújt gyakorlati segítséget a független képviselő az előttünk álló hideg napokon.

Kiderült, hogy mi áll a bosszantó, győrzámolyi áramszünetek hátterében

Granát Gábor szerint az örökölt „túltelkesítés” okozza a problémát. 

Zsebébe tett két ujjával akart dohányboltot rabolni egy férfi Szentgotthárdon

Bár elsőre csak két doboz sörért, és egy cigiért ugrott be.

Pénteki gumicsont: Trump levelet írt Orbánnak

Nem! Pénzügyi védőpajzsról továbbra sincs szó benne.

A győriek az extrém hidegben sem maradnak hétvégi program nélkül

Lesz gardróbvásár, bábszínház, punk koncert és szauna szeánsz, de a legendára, Fehér Miklósra is emlékezünk egy gálával.

Lezárultak a Ruszin-Szendi Romulusz elleni rendőrségi ügyek - a TISZA jelöltje szerint az igazság győzött

Pócs János malacos perfomanszát elítélték, és a fegyverét is visszakapja a politikus.

Végrehajtandó szabadságvesztést kért a Szombathelyi Járási Ügyészség egy külföldi férfira, aki halálos közúti balesetet okozott

A vádlott elaludt a volánnál, a baleset után pedig elhagyta a helyszínt, amiben két vétlen ember is elhunyt. 

Győr után, Zalaegerszeg is a város fejlesztéséért felelős miniszteri biztost kapott. Felkészül Szombathely?

A most kinevezett zalai Szilasi Gáborban, és a győri Fekete Dávidban az a közös, hogy mindketten a Fidesz-KDNP parlamenti képviselőjelöltjei.

Pénteken, szombaton és vasárnap ingyenes lesz Szombathelyen a tömegközlekedés

Ezzel szeretnék elérni, hogy a szélsőséges téli időjárásban minél kevesebben üljenek autóba.

Idős férfit mentett meg egy szabadnapos rendőr a Vas megyei Tanakajdon

Gyermekével szánkózott, mikor meghallotta a segélykérést.

Nagykapacitású szünetmentes tápegység gyulladt ki a szombathelyi MÁV rendelőben

Ma szünetelnek a szakrendelések, pénteken csak részlegesen fogadnak pácienseket.

Itt lesznek januárban előre tervezett áramszünetek Győrben

Hálózatépítés miatt lesz áramkimaradás. 

Az online vásárlás kényelme és rugalmassága a modern korban

A digitális technológia térnyerésével a vásárlási szokásaink alapvetően megváltoztak. Régebben a vásárlás hosszadalmas tevékenység volt, amely boltokon átívelő keresgélést jelentett.