Lázár János az Audiba is ellátogatott pénteken

Pintér Bence 2023-06-19 12:10:00
A miniszter elsőként a belső égésű V6 Otto motorokat, majd a hamarosan induló PPE elektromos hajtások gyártóterületét tekintette meg.

Alfons Dintner, az Audi Hungaria igazgatóságának elnöke, Dr. Patrick Heinecke, az Audi Hungaria igazgatóságának pénzügy, IT, beszerzés és compliance területekért felelős igazgatósági tagja és Les Zoltán, az Audi Hungaria járműgyártásért felelős igazgatósági tagja fogadta Lázár János építési és közlekedési minisztert június 16-án az Audi Hungariánál.

A látogatás során Lázár János miniszter bepillantást nyert a vállalatnál zajló transzformációs folyamatba, hiszen elsőként a belső égésű V6 Otto motorok, majd a hamarosan induló PPE (Premium Platform Electric) elektromos hajtások gyártóterületét tekintette meg.

A látogatás az Audi Hungaria járműgyártásában zárult, ahol Les Zoltán, az Audi Hungaria járműgyártásért felelős igazgatósági tagja mutatta be a jelenleg készülő Audi Q3, Q3 Sportback, Audi TT és TT Coupé modellek gyártásának kulisszatitkait, valamint a jövőre induló CUPRA Terramar modell gyártásának előkészületeit.

Fotók: Audi

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs is.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.

Letöltendő börtönre is ítélhetik a szombathelyi csalót

Majd’ 10 milliót kért kölcsönt de esze ágában sem volt visszadni.

Király Gábor: A kapus a legintelligensebb ember a pályán

Interjút adott a Szombathely díszpolgára.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.

Titkos kalandozás a hálószobában

Szigorúan felnőtteknek szóló tartalom!

Pintér Sándor nem segít Pintér Bencének

Segítséget nem, de vállveregetést kapott a győri rendőrség a Belügyminisztériumtól. 

Áprilisban a tavalyihoz képest 4,2%-val nőttek az árak

Márciushoz képest viszont már csak 0,2% volt az infláció.

Iskolabusz létesítésének kérdésével szondázzák a sárvári szülőket

A városvezetés szerint ez lehet a megoldás a dugók megszüntetésére.

Fideszes lobbierő: kikosarazta a Magyar Közút Antal Imrét

A győri önkormányzati képviselő a Széchenyi híd zajvédő falának meghosszabbítását szerette volna elérni.