1 millió 843 ezer forintra emelnék a Sárvári Fürdő ügyvezetőjének havi fizetését

Farkas Bazsi 2023-05-24 10:41:02
A Városgondnokság, a Médiaközpont és a Sportfólió ügyvezetőinek is magasabb fizetést akar adni a sárvári városvezetés.

Május 25-én, csütörtökön ül össze ismét a sárvári képviselő-testület. Az ülés anyagai pedig már elérhetően a város hivatalos weblapján.

Külön napirendi pontban tárgyalják a képviselők több önkormányzati cég ügyvezetőjének fizetésemelését is.

Az előterjesztés szerint a Gyógyfürdő Kft., a Városgondnokság, a Médiaközpont és a Sportfólió Kft. vezetőjének bére is emelkedne, egyes esetekben akár visszamenőleg is.

A Sárvári Gyógyfürdő Kft. ügyvezetője, Kántás Zoltán eddig 1 millió 457 ezer forintot keresett havonta. Az előterjesztés szerint két lépcsőben emelnék a fizetését. Első körben visszamenőleg január 1-vel 1 millió 603 ezer forintra, majd július 1-vel 1 millió 843 ezer forintra.

Sárvári Városgondnokság Nonprofit Kft. ügyvezetője, Pintér László Norbert eddig 805 ezer forintos havi fizetést kapott. 2023. április 1-től kezdődően havi bruttó 925 ezer 750 forintra emelnék a fizetését.

A Sárvári Média Műsorszolgáltató és Lapkiadó Közhasznú Nonprofit Kft. ügyvezetője, Fonyó Roberta jelenleg 468 ezer forintot visz haza havonta, január 1-től visszamenőleg 538 ezer 200 forintra emelnék a városvezetők a járandóságát.

A Sportfólió Kft. ügyvezetőjének Polgár Endrének szintén 15%-os fizetésemelést javasol a városvezetés. Az ügyvezető jelenleg 700 ezer forintot keres, május 1-vel visszamenőleg emelnék meg a fizetését 805 ezer forintra.

A végső szót csütörtökön mondja ki a testület, ám mivel az előterjesztést maga a polgármester jegyzi, így elképzelhetetlen, hogy a fizetésemelések ne kapjanak zöld utat a képviselőktől. 

Szólj hozzá!

Nem jelentek meg a fideszes képviselők a péntek esti győri közgyűlésen

Az ülést, mivel az nem volt határozatképes, a polgármester elnapolta.

Lezárták a bozsoki határátkelőt

Bucsu, és Kőszeg továbbra is nyitva.

Megjelent a Zaporozsec átalakulásáról szóló dal

Tagcserék történtek a zenekarban.

Gyerekcipő választási útmutató szülőknek

A gyermekcipők kiválasztása minden szülő számára komoly kihívást jelenthet. Ahogy csemetéink cseperednek, lábaik folyamatosan változnak, ezzel párhuzamosan pedig szükségük van arra, hogy a megfelelő lábbelit viseljék.

Február 27-én ismét Szombathelyre érkezik Magyar Péter

Azt még egyelőre nem lehet tudni, hogy melyik helyszínen várja majd az érdeklődőket.

Ha nem követed Vámos Zoltán Facebook-oldalát, akkor semmit sem fogsz tudni a hóhelyzetről

A Vas Vármegyei Kormányhivatal sem hivatalos weboldalán, sem Facebook-oldalán nem közölt eddig semmit a hóhelyzetről. A főispán privát oldalán tart one man showt.

A 7,5 tonnát meghaladó járművek 12 órától nem közlekedhetnek Vas vármegye útjain

A rendőrök pihenőhelyekre, parkolókba terelik az érintett járműveket!

Elárasztották a győri bíróságot azok a vélemények, amelyek szerint túlságosan kesztyűs kézzel bánnak a halálos gázolóval

A bíróság elnöke attól tart, hogy ezzel a közhangulat alkalmas lesz arra, hogy a bíróságba vetett közbizalmat megrendítse.

Változás a pénteki győri programban: TSZV tüntetés lesz, a közgyűlést viszont máshol lehet követni

Az időjárás átírta a terveket, de a részvétel lehetősége megmarad, több helyszínen is élő közvetítéssel.

A Jobbik megnevezte jelöltjét Győr-Moson-Sopron vármegye 2-es választókerületében

A párt önálló indulással készül a 2026-os országgyűlési választásra, a körzetben Pápai Petra lesz az egyéni jelölt.

Közgyűlés helyett össz-bizottsági ülés lesz délelőtt 10 órakor a Győri Városházán

Dolgozni, vitázni tehát lehet munkaidőben, de érdemben dönteni valószínűleg csak este 6 után. 

Havazás és hófúvás várható pénteken - több vármegyére figyelmeztetést adtak ki

A Nyugat-Dunántúlon jelentős mennyiségű hó hullhat, viharos széllel és hótorlaszokkal kell számolni.

Sárkány Péter nem mond le posztjáról, és jelen lesz a győri közgyűlésen - ha lesz közgyűlés

Az elnök-vezérigazgató újra elmondta, hogy megvan a győriek pénze, kiderült, hogy a Győr-Szol a nyár végére forrás nélkül maradhat, és, hogy feljelentette Pintér Bencét. 

Felfrissülve Karintiában: a szaunakultúra ereje

Karintia sokakat nemcsak az Alpok szépségével vonz, hanem az itt található pihenési lehetőségeivel is.

„Totális erkölcsi mélypont” - Magyar Péter szerint minden határt átlépett a Fidesz kivégzős videója

A TISZA elnöke elfogadhatatlannak és megbocsáthatatlannak nevezte a gyerekekkel és fejbelövéssel operáló kampányvideót.

Szombaton indul a nagy aláírásgyűjtés race Szombathelyen is

A Domus és a Vásárcsarnok lesz a két fő kitelepülési placc. Vámos a meleg Fidesz irodában marad.

21 balesetveszélyes fát vágnak ki a győri Erzsébet ligetben

Az önkormányzat döntése szerint az elöregedett példányokat egy éven belül újakkal pótolják.