Biciklitolvajt keres a szombathelyi rendőrség

Farkas Bazsi 2023-04-17 15:51:43
A Vár közből vitte el a bringát.

A Szombathelyi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a felvételeken látható férfi felkutatásában.

A Szombathelyi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 18010-546/2023. bűnügyi számon lopás vétség gyanúja miatt folytat nyomozást jelenleg ismeretlen tettes ellen, aki 2023. március 24-én 7 óra 30 perc körüli időben a szombathelyi Boldog Brenner János Óvoda udvaráról egy fehér színű, lezáratlan kerékpárt tulajdonított el.

A felvételeken látható, kb. 30-40 év körüli, 170-180 cm magas, zömök testalkatú férfi az elkövetéskor piros színű sportcipőt, fekete színű - oldalt fehér csíkokkal ellátott - melegítőnadrágot, szürke színű kapucnis pulóvert, továbbá egy fekete színű napszemüveget és egy ugyancsak fekete színű, fehér felirattal ellátott baseball sapkát viselt.

A Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság kéri, hogy aki a videón, illetve a képeken látható személyt felismeri, vagy tartózkodási helyével kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a 06-94/521-090-es telefonszámot, vagy - névtelensége megőrzése mellett - tegyen bejelentést a „Telefontanú” ingyenesen hívható 06-80/555-111-es zöldszámán, vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén!

Szólj hozzá!

A főváros után Sárvárra, Hévízre és Bükre látogatott eddig idén a legtöbb turista

A magyarok utazási kedvét igazán a húsvéti ünnep és a tanítási szünet robbantotta be, és kimagasló eredményeket hozott a májusi hosszú hétvége is.

Csendes, motoros felvonulással búcsúznak ’Almától’, szombaton, Győrben

A tragikus körülmények között elhunyt motorost, egyedi módon kísérik utolsó útjára. 

Ma van a család nemzetközi világnapja

A legfontosabb egység az életünkben, de vajon kinek mit jelent?

Idén is a Paks nyerte a Magyar Kupa döntőjét

Büntetőpárbaj végén fricskázták meg újra a Ferencvárost.

Vádemelési javaslatot tett a rendőrség a szombathelyi zebrás kettős gázolás ügyében

Maradandó fogyatékosságot eredményező közúti baleset gondatlan okozása vétség miatt folytattak büntetőeljárást.

Danny Van Poppel nyerte a Tour de Hongrie győri befutóját

A 100 éves verseny első szakasza az ETO Parkban ért célba, Pelikán János a legjobb magyar.

Kitüntették a mentők Ágh Pétert

Az indoklás szerint a képviselő példaértékűen támogatta a mentők munkáját és fejlesztéseit.

Győrszentiváni siker! Újra nyitva a Lakossági Információs Iroda

Hat hónapnyi herce-hurca után újra lehet helyben intézni egy csomó mindent. 

Mennyire ismerjük a testünk működését?

Időről időre helyet kapnak a hírekben olyan betegségek, állapotok, amelyek az adott ország lakosságának jelentős részét érintik.

Veréssel fenyegettek meg egy szombathelyi önkormányzati képviselőt

A képviselő kitiltotta a férfit a szociális bérlakásokból, emiatt akart rá kezet emelni.

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.