Szexrabszolgaként tartottak egy 19 éves lányt Szombathelyen

Farkas Bazsi 2023-03-08 09:20:58
A lány hetente legalább 350 ezer forintot keresett szexszel, amit egy az egyben át kellett adnia.

A Vas Vármegyei Főügyészség emberkereskedelem és kényszermunka bűntette miatt emelt vádat azzal a két férfival szemben, akik a vád szerint hónapokon keresztül prostitúcióra kényszerítettek egy fiatal nőt.

A vádirat szerint az egyik férfi 2021 februárjában ismerkedett meg a tizenkilenc éves, megfelelő családi, anyagi és érzelmi háttérrel nem rendelkező sértettel, és – azért, hogy prostitúcióra kényszerítse – elhitette vele, érte hagyta el a családját, majd a nőt többször megverte, gyermekei bántalmazásával fenyegette, illetve az okmányait is elvette. A vádlottak – vagyoni haszonszerzés érdekében – ruhátlan fényképeket készítettek róla és internetes szexpartnerkereső oldalon szexuális szolgáltatás nyújtására hirdették meg. A megvádolt férfiak – azért, hogy a sértett távozását megakadályozzák – folyamatosan felügyelték és többször közösen szállították a kuncsaftokhoz a megfélemlített nőt.

A vádlottak Szombathelyen és az ország több városában akként folytatták a cselekményüket, hogy egy-egy helységben 3-6 napot töltöttek, majd utaztak tovább. A kihasznált nő hetente legalább 350 ezer forint bevételre tett szert, melyet teljes egészében átadott a vádlottaknak.

A vádlottak büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Törvényszék fog dönteni.

Címlapfotónk illusztráció.

Szólj hozzá!

Hatszor bukott meg a próbavásárláson egy budapesti boltos

A maximális időtartamú üzletzárás mellé maximális mulasztási bírságot is kiszabott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.

Virágos versenyt hirdettek Győrben

Május 1-től lehet nevezni.

Akkorát ferdített a valóságon a győri Fidesz, hogy a sánta kutya is beleremeg!

Az iskolák támogatása kapcsán sikerült alternatív módon értelmezni az igazmondást. 

Ismét intézményvezetőt vált a szombathelyi MMIK

Csercsics Rita lemondott a posztról.

Nehéz szülés volt, de végre újra nyit a Győrszentiváni Lakossági információs Iroda

Hosszú hónapok vitáját sikerült pozitívan lezárni, jövőbe mutató tanulságokkal.

Ismét elszabotálta a Fidesz, hogy legyen második alpolgármestere Győrnek

Pintér Bence kabinetfőnöke másodszori nekifutásra sem kapta meg a pozíciót.

Mesés bőrápolási lehetőségek tű nélküli kezelésekkel

Gondoltál már arra, hogy a szép és egészséges bőr elérése ma már egyszerűbben is kivitelezhető?

Június 13 és 16 között rendezik idén a Bloomsdayt Szombathelyen

Ez évben is bővül Közép-Európa legnagyobb szabadtéri kortárs kiállítása.

Folytatódik a győri városháza luxusautótalanítása

Pintér polgármester visszaadja a harmadik Audi A6-ost is.

Megkezdődött a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia pénzügyi átvilágítása

Az egyesület akkor kaphatja meg az önkormányzat 40 millió forintos támogatását, ha a vizsgálat mindent rendben talál.

Megbüntette a bíróság azt a férfit, aki tévéket dobott ki a szombathelyi Erdei iskola úton

A készülékekből akár nehézfémek is a talajba kerülhettek volna.

Szombathelyi szupermarketből akart rabolni 2 férfi

Szeszesitalt és csoki szemeltek ki zsákmányul.

Az autófóliázás egy közkedvelt marketingeszköz

Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.