Bajban a Szombathelyi Haladás tulajdonosa?

Farkas Bazsi 2023-03-04 08:48:37
Mészáros Lőrinc cége fővállalkozóként indoklás nélkül, a teljesítés utolsó fázisában tette ki Homlok Zsolt kft.-jét két fontos vasúti beruházásból.

Közleményben tudatta a VASÚTVILL Kft., hogy két fontos vasúti fejlesztésben is felmondta a céggel a kivitelezői szerződést a fővállalkozó, így „a társaság jelenleg rendelkezésre álló kapacitásainak 2023. évi terv szerinti kihasználtsága várhatóan jelentősen csökken”. A VASÚTVILL tőzsdei cég, így a közléssel a befektetői felé fennálló tájékoztatási kötelezettségének tett eleget - írja cikkében a Szabad Európa.

Az ügynek azért van jelentősége, mert a VASÚTVILL Homlok Zsolt cége, a fővállalkozó pedig Homlok apósának, Mészáros Lőrincnek a társasága.

Korábban úgy értesültünk, hogy Homlok és felesége viszonya megromlott, sőt, egyesek már azt is tudni vélik, hogy a házaspár elvált.

Az biztos, hogy nem mindennapi dolog a NER-ben, hogy egy korábban jól működő üzleti modell, amit ráadásul családi kapcsolat is erősít, egyszer csak szinte indoklás nélkül bomlik fel.

Az események kihatással lehetnek a szombathelyi labdarúgásra is, hiszen a Szombathelyi Haladás NB II-es csapatát működtető Szombathelyi Haladás Labdarúgó és Sportszolgáltató Kft. 2021 novembere óta Homlok Zsolt tulajdonában áll. Azonban ha a nagy állami megrendelésektől elesik a VASÚTVILL, akkor Homlok bajosan fogja tudni finanszírozni a focit. 

Szólj hozzá!

Szolnokon folytatja Szymon Wójcik

A lengyel kosaras a Falcónál kezdte az idényt.

Eladó a szombathelyi Maci Húsbolt épülete

270 millió forintért kínálják.

Sajtóértesülések szerint az MSZP sem indul el az áprilisi választáson

Elfogytak. Nincsenek aktivisták, akikkel a kampányt végig tudnák csinálni.

Szombathelyen is előkerült a nagy fehér tábla

Vámos Zoltán rá is írt 12 darab nullát.

Miért válassz alakformáló fehérneműt?

A mai világban, ahol az önbizalom és a test elfogadása egyre fontosabbá válik, a testformálás iránti igény is megmaradt.

Pótolja a sárga kukák ürítését a héten a GYHG

A jeges utak miatt kimaradt szelektív szállításokat kedden és szerdán hozzák be több településen.

Magyar Péter: Lázár János lehet egy esetleges Fidesz-Mi Hazánk koalíció miniszterelnöke

A TISZA vezére meredek jobboldali vészforgatókönyvet vizionál, amiben Orbán lenne az államelnök. 

A zárt alumínium kerítés előnyei a modern ingatlanoknál

A zárt alumínium kerítés egyik legfontosabb előnye abban rejlik, hogy hatékonyan képes megteremteni az elzártságot és nyugalmat, amelyre egyre többen vágynak a saját otthonuk körül.

Strompová Viktória: Omladozó vakolatú őrsön kell, hogy dolgozzanak a büki rendőrök

A helyi önkormányzat építési telket és a költségek felét adta volna egy új épülethez, de a kormány nem élt a lehetőséggel.

Természetes módszerekkel a ciklus harmóniájára

A nők életét számos hormonális hullámvölgy színesíti, amik a pubertáskor kezdetétől a menopauzáig tartó időszakot végigkísérik. A női ciklusok megértése és figyelemmel kísérése segíthet abban, hogy jobban megismerjük mindennapjainkban a stabilitást.

Szijjártó Péter szerint Győr elveszít 5 évet azzal, hogy Pintér Bence a polgármester

Nem nagyon burkolta az üzenetet: ha nem a Fideszre szavazol, veszíteni fogsz.

Több mint 170 millió forintot sikkasztott el egy nő, egy Győr környéki településen

Biztosításközvetítőként okozott kárt 11 éven keresztül.

Csütörtökön utoljára módosítják Szombathely 2025-ös költségvetését

15 millió forintot a Haladás VSE, 55 millió forintot a Falco kap, de civil alapra, hídfelújításra, és térfigyelő kamera rendszer fejlesztésére is kell még pluszban pénz.

Baleset történt Szombathelyen a Bartók Béla körút egyik gyalogátkelőhelyénél

Olvasónk szerint gyalogost gázoltak, a rendőrség egyelőre ezt nem erősítette meg.

A téli esküvő meglepő előnyei: spórolás és egyediség

Ha esküvőt tervezel, eszedbe jutott-e már, hogy a hideg évszakban is kimondhatod a boldogító igent?

Orbán Anita a TISZA külügyi vezetője

Bejelentette friss arcát a párt.

„A hallgatás most beleegyezés” - Diószegi Judit Szeles Szabolcs válaszát várja

A TISZA győri képviselőjelöltje szerint a helyi Fidesz nem kerülheti meg Lázár János roma közösséget sértő kijelentéseit.

Lássuk be! Néhány felfestett fehér csík még senkinek nem mentette meg az életét

Egy szombathelyi tragédia kapcsán lángoltak fel az indulatok egy gyalogátkelőhellyel kapcsolatban.