Még lehet jelentkezni a TDK január 14-i Nyílt Napjára!

ugytudjuk.hu 2023-01-09 16:34:11
A pályaválasztás nem egyszerű döntés. Ehhez ad segítséget a családoknak – diákoknak és szülőknek egyaránt – az ingyenes TDK Nyílt Nap január 14-én. Ha olyan szakma megszerzése a cél, amivel a középiskola után a diákoknak biztos állásuk lehet, érdemes regisztrálni a TDK Nyílt Napra. Mutatjuk a részleteket!

Diákok, szülők FIGYELEM! Január 14-én újra Nyílt Nap a TDK-nál! Hamarosan elérkezik a középiskola-választás ideje: a TDK Nyílt Napja segítséget ad, hogy a diákok olyan képzést és olyan szakmát válasszanak, amivel később biztos állásuk lehet. 
A TDK Nyílt Napon a résztvevők megismerhetik a Gépipari és a TDK együttműködésében zajló IPARI SZERVIZTECHNIKUS szakot, kipróbálhatják a TDK Oktató Központjának eszközeit, részt vehetnek egy üzemlátogatáson, és megtudhatják, milyen munkakörökben helyezkedhetnek el később ezzel a szakmával.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A TDK Nyílt Napra ITT lehet reigsztrálni

 MI AZ IPARI SZERVIZTECHNIKUS KÉPZÉS?

null

Elérkezett a pályaválasztás ideje? Ha olyan szakmát szeretnél adni gyermeked kezébe, amivel a suli után azonnal jól fizető, biztos munkája lesz, válasszátok a TDK és a Gépipari közös duális képzéseit. Jelentkezzetek a duális ipari szervíztechnika vagy gépésztechnika szakra a Gépipariban! Ezeken a szakokon a diákok az elméletet az iskolában, a gyakorlatot a TDK-nál tanulják a legmodernebb technológiát megismerve.

HOGYAN ZAJLIK EGY NYÍLT NAP A TDK-NÁL? MUTATJUK KÉPEKBEN

Szponzorált tartalmat olvastál.

Szólj hozzá!

Nem várt helyen is okozhat problémákat az extrém hőség: a talajközeli ózon az új veszélyforrás

A forró, napos időjárás kedvez a talajközeli ózon kialakulásának, amely irritálhatja a légutakat, ronthatja a tüdő működését és különösen veszélyes lehet a krónikus betegek számára. 

Igazi ritkaság: kilenc nappal korábban nyitják meg a felújítás alatt álló Hecsei úti felüljárót

Hétfőn hajnali négy órától ismét minden közlekedő használhatja az átkelőt, az autóbuszok is visszatérnek eredeti útvonalukra.

Kicserélték a győri kórházban meghibásodott transzformátort

Megkezdték az elhalasztott egészségügyi ellátásokat.

Kánikula 2026 - enyhül a hőség, de még nincs vége: szombattól már “csak” másodfokú riasztás lesz érvényben

A július vége óta tartó harmadfokú hőségriasztást mérséklik, de a tartós meleg miatt továbbra is fokozott óvatosságra van szükség.

Két részletben érkezik a 100 ezer forintos iskolakezdési támogatás, amit nem kell külön igényelni

Az első 50 ezer forintot még a tanévkezdés előtt folyósítja a Magyar Államkincstár, a második részlet novemberben, utalvány formájában érkezik.

Piknik italok: ízek és élmények a szabadban

Ahogy tavaszodik és a nap egyre tovább marad velünk, sokaknak támad kedve kirándulni a természetbe.

Örömhír: tíz éve nem volt ilyen alacsony az infláció Magyarországon

Júliusban mindössze 1,2 százalékkal emelkedtek éves összevetésben a fogyasztói árak, miközben az élelmiszerek ára már csökkent. 

A barokk összes árnyalata és még egy sor kiváló program vár mindenkit ezen a hétvégén Győrben

Középpontban a hagyományőrzés, de lesz Pogány Induló és Majka koncert, jóga szeánsz, “borhajózás” és egy csomó minden más. 

Energiatakarékosság: korábban kezdődik a Győri Audi ETO KC pénteki felkészülési mérkőzése

Az energiaellátás tehermentesítése érdekében másfél órával előrébb hozták a Brest Bretagne Handball elleni találkozó kezdését.

Barokk pompába öltözik a belváros: hétvégén rendezik meg a XXXIII. Győri Barokk Esküvőt

Jubileumi fogadalom megerősítés, történelmi felvonulás, tűzshow és vezetett séták is várják az érdeklődőket augusztus 7–8-án.

Extra: a Vásárcsarnokban nyitja új évadát a Győri Filharmonikus Zenekar

A „Zenélő piac” című különleges koncerttel szeptember 7-én rendhagyó helyszínen találkozhat a közönség a klasszikus zenével.

Átadják a megújult Erzsébet ligeti KRESZ-Parkot Győrben – családi programokkal ünneplik a felújítást

Ügyességi versenyek, KRESZ-kvíz, ingyenes kerékpár- és e-rollerjelölés is várja a családokat augusztus 8-án.

Nőverő szombathelyi férfi ellen emelt vádat az ügyészség

A férfi a nyílt utcán kezdte verni áldozatát.

A rómaiaktól az agyagkatonákig – tárlatvezetések, workshop és közönségtalálkozó várja a látogatókat a győri Rómer Múzeumban

Ingyenes programokkal és különleges kiállításokkal készülnek a hét második felére, a hőségriadó idején ráadásul a Várkazamata – Kőtár is díjmentesen látogatható.

Czunyiné harca a gmail és az önkény ellen - letiltotta a Google a Védvonal levelező fiókját

Nem vicc! A Fidesz maradéka tényleg egy ingyenes e-mail szolgáltatást használt, hogy megvédje a Fidesz maradékát.

Kedden megválaszthatja az Országgyűlés Magyarország új köztársasági elnökét

A TISZA Párt frakciója kezdeményezte az államfőválasztás augusztus 11-re való kitűzését - a kormánypárti jelölt személye ugyanakkor egyelőre nem ismert.

Szakértő a Duna alacsony vízállásáról: a vízlépcső sem csodaszer önmagában, a klímaváltozás miatt új szemléletre van szükség

A BME vízmérnöke szerint a Paksi Atomerőmű helyzetére sem jelentene automatikus megoldást egy új dunai vízlépcső - a jövő vízgazdálkodását pedig már a klímamodellekre kell alapozni.

Megrázó videó Bábolnáról: hajléktalan férfit bántalmaztak és aláztak meg - helyi információink szerint a rendőrség már intézkedik az ügyben

A felvételen egy padon alvó férfit ütnek meg, majd arra kényszerítik, hogy térdre ereszkedve megcsókolja egyikük bakancsát.