Dodonai választ adott az Audi az akkumulátorgyárról szóló kérdésre

Pintér Bence 2022-10-25 15:18:24
Az Audi Hungaria nem tervez akkumulátorgyár létesítésével kapcsolatos beruházást Győrben – de ezt nem is állította senki.

„Az Audi Hungaria nem tervez akkumulátorgyár létesítésével kapcsolatos beruházást Győrben” – írta az Új Szó Nálunk, miután megkérdezték a szentivániakkal történt tárgyalásáról a céget.

Erről egyébként – hogy konkrétan az Audi Hungaria építene akkumulátorgyárat –, senki sem beszélt, arról volt szó, hogy a Volkswagen építene akkumulátorgyárat esetlegesen Magyarországon, és talán Győr mellett.

A cég teljes válasza az Új Szó Nálunkon olvasható. A szentiváni civilek hétfőn tették közzé, hogy tárgyaltak az Audi Hungária vezetésével

Szólj hozzá!

Lemondott Haba Vilmos, a győri Jobbik elnöke

Facebook-oldalán jelentette be a hírt.

Weöres Sándor és Károlyi Amy beugrott egy feketére a szombathelyi Nagyszállóba

Különös alakok lepték el a bezárt hotel földszinti ablakait. Derkovits Gyula önarcképe is megjelenik.

Gyógygombák és kender: harmónia az egészség szolgálatában

Az idők folyamán a természet ajándékai mindig is fontos szerepet játszottak az egészség megőrzésében.

Megkezdődik a szombathelyi Liget utcai híd felújítása

Jövő héttől lehet forgalomkorlátozásra számítani a környéken.

200 millió forintot nyert Körmend a Rákóczi Ferenc utcai háziorvosi- és fogorvosi rendelők fejlesztésére

Az épületek új hőszigetelt ablakokat kapnak, és LED világítást szerelnek fel.

Belvárosi forgalomkorlátozást hoz magával a szombathelyi Urban pARTy

Szombaton sétáló utcává változik a Kőszegi utca.

Alig 3 millió forint nyereséggel zárta a tavalyi évet a C.P. Portál Kft.

Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.

Újra Fröccsnapok lesznek a hétvégén Győrben 

Jön a nyár legpezsgőbb hétvégéje.

Remek rajt a Gyermek OB-n Győrben 

A városban tényleg úszóbajnokok születnek.

Gépjármű-kiskereskedelemre váltott Illés Károly vállalkozása

Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.