A Savaria Karnevál szervezősége erős szélre figyelmeztet

Papp László Tamás 2022-08-27 17:27:00
Az időjárás veszélyeit felsoroló szórólapot osztogatnak a vásározóknak.

A szervezőség ezt a szórólapot osztogatja a vásározók között:

Fotó: Ugytudjuk olvasó

Az erős, akár 90 kilométeres széllökések miatt a sátrak biztonságos lerögzítését, a táblák, zászlók, lámpafűzérek beszedését, az ülőalkalmatosságok összecsukását, zivatar esetén az elektromos csatlakozások kihúzását kérik.

Az Országos Meterolológiai Szolgálatnak az MTI által 16 óra 41 perckor közzétett jelentése szerint szombaton és vasárnap is alapvetően sok napsütésben lesz részünk a fátyol- és gomolyfelhők mellett. Az ország nagyobb részén nem várható csapadék, de előbb a Dunántúlon, majd a Duna vonalának tágabb környezetében, vasárnap napközben pedig már keletebbre is megnövekszik a záporok, zivatarok esélye. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás, csak zivatarok környezetében fordulhatnak elő erős vagy viharos széllökések.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 12 és 21 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet vasárnap 26 és 34 fok között valószínű, kelet felé számíthatunk a magasabb értékekre.

Szólj hozzá!

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.

A Haladásnál esélyt sem kapott Keresztes Krisztián, aki most a skót élvonalban futballozik

A karácsonyig lejátszott 18 fordulóból a magyar légiós 17 bajnokin tagja volt a Dundee United kezdőcsapatának, azt az egy mérkőzést pedig sárga lapok miatt volt kénytelen kihagyni.

Hova vigyük a karácsonyfát az ünnepek után Győrben?

A Győr-Szol idén is több megoldást kínál a fenyők környezetbarát elhelyezésére.

260 millió forintért eladó a szombathelyi Romkert

Már az egykori szórakozóhely, nem az ókori kiállítótér.

Adókedvezménnyel csábítják Győrbe a háziorvosokat

A város kiszélesítette a praxisok adómentességét, a cél a betöltetlen helyek számának csökkentése.

Rápli Róbert egészen biztosan nem fog visszalépni Czeglédy Csaba javára

A TISZA hivatalosan is megerősítette, hogy jelöltjei sehol nem lépnek vissza senki javára.

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.