Szabadságra megy Orbán Viktor

Nagy Donát 2022-07-30 12:51:56
Hétfőtől nem dolgozik a miniszterelnök, Horvátországba készülhet.

Idén a szokásosnál némileg korábban megy szabadságra Orbán Viktor, a kormányfő hétfőtől utazik el egy vagy két hétre – értesült az Azonnali több forrásból. Abban információink eltértek, hogy milyen hosszú lesz a szabadság időtartama.

A kormányfő általában augusztus közepét-végét választja pihenésül, a lap például két éve írta meg, hogy bár akkor Orbán Viktor arra bíztatta a koronavírus miatt megroggyant idegenforgalom miatt a magyarokat, hogy

idén több Balaton, kevesebb Adria,

azért ő mégis egy vitorláson töltötte a nyaralását a dalmáciai Hvar szigeténél.

Fotó: Orbán Viktor Facebook-oldala

A miniszterelnök egyébként az utóbbi években szinte mindig az Adriát választja szabadsága színhelyéül, egyik rádióinterjújában el is mondta, hogy szerinte

a magyar ember olyan, hogy ha évente egyszer nem látja a tengert, börtönben érzi magát.

Így valószínűleg most is az Adria lesz a cél, bár júniusban kisebb diplomáciai vihart kavart, amikor Orbán Viktor az Adriára utalva arról beszélt, hogy a magyaroknak is volt tengere, csak elvették tőlük. Ekkor egy horvát étteremben ki is írták, hogy magyarokat nem szolgálnak ki, de mint később kiderült, a tulajdonos ezt viccnek szánta.

Az ügyben természetesen keresték Havasi Bertalan sajtófőnököt, de nem válaszolt.

Egy forrás szerint egyébként már a miniszterelnök bécsi látogatása is inklább egy jó hangulatú kirándulásra, mint munkamegbeszélésre emlékeztetett.

Szólj hozzá!

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.