A Szombathelyi Haladástól érkezett utánpótlás-válogatott középpályás az ETO FC-hez

ugytudjuk.hu 2022-07-22 13:45:22
Kiss Bence Győrben folytatja.

Kiss Bence személyében technikás középpályással bővült az ETO FC Győr NB II-es labdarúgócsapatának kerete. A 23 esztendős játékos egy évre kötelezte el magát Győrbe - olvasható a győriek honlapján.

Kiss Bence Jánosházán kezdte pályafutását, majd Hévízen folytatta, ahonnan Szombathelyre került, a Haladáshoz. Az Illés Akadémián végig járta a korosztályokat, a 2016/2017-es szezonban mutatkozott be az NB I-ben is, ahol 6 meccsen kezdőként, 5-ször pedig csereként lépett pályára. A következő szezonban is többször szerephez jutott az élvonalban, ezután a másodosztályú Kazincbarcikához került kölcsönbe. Onnan 2019 nyarán tért vissza Szombathelyre, ahol alapembernek számított.

- Mihalecz István sportigazgató megkeresésére érkeztem Győrbe, rajta kívül Tímár Krisztián vezetőedzővel is többször beszélgettem már – mondta Kiss Bence a klubhonlapnak. – Nagyon tetszett az a jövőkép, amit felvázoltak, véleményem szerint sikeresek lehetünk az elkövetkező időben. A csapatból is több játékost ismerek még korábbról, amikor az utánpótlás-válogatottban játszottunk. Mindenekelőtt szeretnék formába lendülni, hogy gólokkal, gólpasszokkal tudják hozzájárulni az ETO sikeres szerepléséhez.

Tímár Krisztián vezetőedző örül a technikás játékos iérkezésének.

- Kiss Bence személyében egy fiatal, ám tapasztalt játékossal erősödött a középpályás sorunk. Bence játékára jellemző, hogy nagyon labdabiztos, és fiatal kora ellenére már komoly tapasztalata van az NB II-ben, bízunk benne, hogy nagy erőssége lesz a jövőben az ETO-nak is – mondta a vezetőedző.

Szólj hozzá!

Elhunyt Mészáros Tibor 

Az erőemelő 58 éves volt.

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.