Artner Tamás lett a győri Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia új szakmai igazgatója

Vágvölgyi Bálint 2022-07-12 12:08:59
Hector Martinez Quijeiro helyét veszi át.

A Fehér Miklós Labdarúgó Akadémiában leköszönő Hector Martinez Quijeiro helyét Artner Tamás veszi át, mint szakmai igazgató - olvasható az eto.hu-n.

Artner Tamás PRO Licenszes labdarúgó edző, korábban a Szombathelyi Haladás, az Ajka, a Kaposvári Rákóczi és a ZTE csapatainál is dolgozott vezetőedzőként. A Haladás utánpótlásában 11 évig az utánpótlás korosztályok felkészítéséért felelt. 2019 szeptemberétől, másfél éven át töltötte be a Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia szakmai igazgatói posztját, az elmúlt időszakban pedig Veszprémben, a VFC USE tehetségközpontját vezette.

– Nagy megtiszteltetés, hogy felkértek arra, hogy visszajöjjek az ETO-hoz, és szakmailag vezessem a jól működő Fehér Miklós Labdarúgó Akadémiát – mondta Artner Tamás. – Az előző itt töltött időszakomban úgy gondolom, pozitív volt a megítélésünk, és most is nagy örömmel jöttem vissza, mert úgy látom, egy jól felépített klubmodell alakult ki az ETO-nál, így biztos vagyok benne, hogy pozitív légkör lesz, ahol minőségi munkát lehet végezni. 

Címlapfotó: ETO FC Facebook-oldala

Szólj hozzá!

Nyomoz az OLAF a Széchenyi István Egyetem mosonmagyaróvári projektje miatt

Hadházy Ákos még áprilisban fordult az Európai Csalás Elleni Hivatalhoz a 283 millió forintból elkészült „gagyi kamu app” miatt, mostanra pedig hivatalosan is vizsgálat indult az ügyben.

Elárverezik a sárvári kisposta épületét

54 millió 229 ezer forint a kikiáltási ára.

Természetes megoldások a mindennapi magabiztosságért

Egyre több férfi kutat megbízható megoldások után, amelyek támogatják a teljesítményüket a mindennapok során.

17 karneválozót kellett a hétvégén kórházba vinni Szombathelyen

Összesen 30 ember kellett ellátniuk a mentőknek.

Lesz mit meggyónni: templomok vörösréz ereszcsatornáit lopták el a Szigetközben

A három férfi közül ketten fiatalkorúak, az ügyészség javítóintézeti nevelést indítványozott velük szemben.

Mindössze három szabálysértés miatt kellett intézkedniük a rendőröknek a Savaria Karneválon

Egy, a lezárt területen bekövetkezett közlekedési balesetnél azért kellett helyszínelniük.

Előbb eljátszotta, hogy átutalta a pénzt, majd egyszerűen ellopta a sértett telefonját egy férfi Győrben

A vádlott még egy hamis jogosítvánnyal is megpróbálta meggyőzni az eladót, végül egy 290 ezer forint értékű telefont és fülhallgatót vitt el.

Dragomán Györgytől Varró Dánielig – új évaddal folytatódik a Kalamáris Győrben

Hat ismert alkotó érkezik a Győri Filharmonikus Zenekar irodalmi-zenei sorozatába, amely szeptemberben indul újra a Zichy-palotában.

Időtálló és praktikus megoldások fém kerti tárolók formájában

A fém kerti tárolók alapvetően átalakíthatják a kertünkben uralkodó rendetlenséget.

Magyar Péter jelenti: kritikus napok jönnek Paksnál, centiken múlhat az atomerőmű két turbinájának működése

Bárkákat süllyesztenek a Dunába, fenékküszöb épül, és a Ráckevei-Soroksári Duna-ágból is vizet engednek a folyóba – a miniszterelnök szerint a kedd és a szerda lesz a legnehezebb.

KÁNIKULA: augusztus végéig maradhatnak a hűsítőpontok Győrben, a szociális intézményekhez is jutott palackozott víz

Pintér Bence kezdeményezte az ideiglenes hűsítőpontok további működtetését, közben több mint 1300 palack vizet szállítottak ki a város szociális intézményeibe.

Napozóágy választás okosan: így alakíts ki kényelmes pihenőhelyet a kertben

A kert, a terasz vagy akár egy nagyobb erkély is könnyen az otthon egyik legkedveltebb részévé válhat, ha megfelelően alakítjuk ki.

Nem áll le a vizsgálat: több győri útszakaszon is azbeszttel szennyezett kőzúzalék jelenléte valószínűsíthető

Az Útkezelő szerint az ép aszfaltburkolatok jelenleg nem jelentenek kiporzási kockázatot, Győr ugyanakkor szigorúbb országos szabályozást kezdeményez az ügyben.

A győrszentiváni önkéntes tűzoltók is bekapcsolódtak a szúnyogmonitorozásba

A program segítségével pontosabb képet kaphatnak a környéken élő szúnyogfajokról, ami a hatékonyabb és környezetkímélőbb védekezést is segítheti.

Csinger Márk távozik Győrből, a holland élvonalban folytatja pályafutását

A 23 éves válogatott középhátvéd négy évre írt alá az FC Groningenhez, miután az ETO-val tavasszal magyar bajnoki címet szerzett.

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelőhöz kerülnek az MCC ingatlanjai

Egy külön portfóliókezelő társaság dönt majd a székházakról. Akár el is adhatják őket.

Jól vizsgázott az új rendszer: már 85 győri belvárosi üzlettől viszi el a csomagolóanyagot a GYHG

Egy hónap alatt több mint egy tonna műanyag-, papír- és fémhulladéktól tehermentesítette a belvárost az új szolgáltatás.