Mindenki Sárvárért Mozgalom: Ha Németh Zsolton múlt volna, ma azt sem tudnák a sárváriak, hogy van ellenzéke a jelenlegi hatalomnak

Fehér Buda 2022-06-29 09:11:07
A mozgalom reagált a sárvári képviselő kijelentéseire.

Nemrég érkezett a szerkesztőségünkhöz a Mindenki Sárvárért Mozgalom közleménye, amelyben Németh Zsolt, a Híd a Jövőnkért Egyesület képviselőjének kijelentéseire reagálnak. A közleményt a továbbiakban változtatás nélkül közöljük:

Olvastuk Németh Zsolt minősíthetetlen írását az ugytudjuk.hu- n.

Annak az embernek, aki a 2019-es önkormányzati választás óta nem tud mit kezdeni magával - az előválasztáson, a parlamenti választáson semmit sem tett, vagy amit mégis, azzal  felesleges bonyodalmakat okozott, az időközi önkormányzati választáson kegyeletsértő sietséggel jelentette be indulási szándékát, majd amikor kellett,  nem tudott 16 ajánlást felmutatni, vagy ha tudott is volna, az utolsó pillanatban gyáván meghátrált-, nincs erkölcsi alapja ismét utólag "osztani az észt".

Ha rajta múlt volna, ma azt sem tudnák a sárváriak, hogy van ellenzéke a jelenlegi hatalomnak! Egyoldalú, gyalázkodó írásaival kárt okoz azon kevesek fejében, akik nem tudják, hogy Németh Zsolt saját érdekein kívül senkit és semmit nem képvisel, lemondása jót tenne a város közéletének!

Ezzel az írással befejezettnek tekintjük a témával kapcsolatos véleménynyilvánítást, a jövőben nem kívánunk reagálni az újabb reakciókra.

Mindenki Sárvárért Mozgalom

Szólj hozzá!

Azt gondoltad megúsztuk a hetet politikusi szalagvágás nélkül?

A sárvári úszómedence partján ment fuccsba az elképzelés.

Nem lesz plusz költsége az online matricavásárlásnak, mégis érdemes figyelni

Szeptembertől már nemcsak a benzinkutakon, hanem online is „ingyen” lehet autópálya-matricát venni.

Miért kapcsol le a kismegszakító?

Biztos te is jártál már úgy, hogy egy átlagos délutáni takarítás során egyszer csak kialszik a fény.

Illés Károly, szombathelyi önkormányzati képviselő munkahelyet vált

Július 1-től már nem dolgozik az Országgyűlés Hivatalánál.

Lopott bankkártyával vásárolt két vasi férfi

Nyolc alkalommal használták, a bíróság dönt a sorsukról.

Elbontják a szombathelyi városháza Bejczy utca felőli kerengőjét

Üvegkorlátot kap az emeleti terasz. Szegecses lesz a homlokzat.

Június 21-én Győrben is Múzeumok Éjszakája

9 helyszínen több, mint 50 program várja az érdeklődőket. 

Karácsony Gergely: a főváros megrendezi a szabadságünnepet

A főpolgármester szerint a BRFK "egy nem létező gyűlésről hozott tiltó határozatot, ezzel az erővel az unikornisok sétáltatását is betilthatta volna".

Új trend hódít a szemüvegpiacon!

Idén ismét a szemüvegdivaton van a fókusz.

Fullba nyomja a Voks X 2025 propagandát Kőszeg hivatalos Facebook-oldala

A város polgármestere az önkormányzati lapban hívta fel a figyelmet a sorsdöntő “népszavazásra”.

Hivatalosan is tulajdonosa lett a Haladás 1919 Labdarúgó Kft.-nek Schäfer András

40 millió forint plusz támogatást kap a szombathelyi önkormányzattól a focicsapat. 

Gábor Máté a Falco KC új ügyvezetője

A friss cégvezető eddig technikai vezetőként dolgozott a csapatnál. Gráczer György senior menedzseri kinevezést kapott.

Mutatjuk, mi alapján vásárol mosógépet egy kényszeresen maximalista ember!

Steve Jobs neve ma már mindenki számára ismerősen cseng, akit ugyan nehezen kezelhetőnek tituláltak munkatársai, ám sikereit valószínűleg épp ennek köszönhette.

Töretlen siker - Már most betelt a Vasi Vasember nevezési listája

Csak a váltókra tudnak fogadni, mindössze 8 jelentkezést a szervezők.

Üvegszilánkokat találtak a Szentiváni homokozóban

Példás gyorsasággal lépett az ügyben a Győr-Szol.

Több, mint 15 millió forintot gyűjtöttek a kórháznak a győriek a Richter egészségnapon

2000-nél is több szűrővizsgálatot végeztek el a Dunakapu téren.

Teljes útlezárás van az M86-os autóúton

Felsővezeték rongálódott a szombathelyi szakaszon.