A Polgárőr Érdemkereszt Arany Fokozatával tüntették ki a sárvári Polgárőr Egyesület elnökét

Fehér Buda 2022-05-19 07:26:00
Varga Miklós tavaly szeptember óta tölti be a posztot, máris elismerték a munkáját.

Küldöttgyűlést tartott a polgárőrszövetség Budapesten, ahol kitüntették a sávári Polgárőr Egyesület elnökét is, számolnak be róla a város Facebook-oldalán.

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

A küldöttgyűlésen dr. Túrós András, az Országos Polgárőr Szövetség elnöke a polgárőrmozgalomban hosszú évek óta végzett tevékenysége elismeréseként

a Polgárőr Érdemkereszt Arany Fokozata kitüntetésben részesítette Varga Miklóst, Sárvár Város Polgárőr Egyesületének elnökét, sárvári járási koordinátort.

Az elmúlt évet értékelő nyitóbeszédében Túrós András úgy fogalmazott, nagyon nehéz, de sikeres év van a Polgárőrség mögött, éppen ezért, ha lenne „Év civil szervezete” díj, azt tavaly biztosan a Polgárőrség nyerte volna el. A küldöttgyűlésen elmondott hozzászólásában az országos rendőrfőkapitány az elmúlt év kiemelt hazai eseményeire utalva köszönetet mondott a polgárőröknek azért a segítségért, amit a rendezvények biztosítása során a Magyar Rendőrségnek nyújtottak.

Varga Miklóst tavaly szeptemberben választották a sárvári polgárőrség elnökévé, Varga ekkor azt mondta, sok terve van a jövőre nézve. Sárváron a helyi polgárőrség mellett elindult egy városőrség is. A városőröket Kondora azután hívta életre, hogy egy ukrán vendégmunkás több kocsit is felgyújtott a városban. 

Címlapfotó: opsz.hu

Szólj hozzá!

Magyar Péter szerint Orbán Viktor belesodorhatja hazánkat az iráni háborúba

A Kormányinfón elhangzó Gulyás Gergely válaszból vonta le a következtetést.

434 millió forintos kiadással tervezi a Haladás a 2026/2027-es bajnoki szezonját

A következő idényben a bajnokság megnyerése, és az NB II-be való feljutás a cél.

Március 27-én nyit Szombathelyen a húsvéti vásár

Lesz kalandpark is, amit a a tavaszi szünet végéig látogathatnak majd a gyerekek.

Elkészült a szombathelyi vasútállomásépület felújítása

A felújítási-karbantartási munkákkal tizenkét hónap alatt végeztek. 250 millió forintot költöttek el.

Kölcsönadott szerszámok miatt önbíráskodott egy ivánci férfi

Csontozókéssel próbálta meg visszaszerezni a holmiját.

21 Kutatóközpont: a fiataloknál tarol a TISZA, az időseknél még tartja magát a Fidesz

A friss felmérés szerint erősen kettészakadt a választók tábora - kor és nem alapján is látványos különbségek rajzolódnak ki.

85 millió forint jut idén Körmenden útfelújításra

A város költségvetésében több tételt is a Változást a Városért Egyesület módosításával fogadtak el.

Fekete Dávid nem vett részt a szerdai rendkívüli győri közgyűlésen

A Meta összeesküvés-elmélet felderítése fontosabb volt.

A garázskapu mérete számít: amit érdemes tudnod

Sokan hajlamosak alábecsülni a megfelelő garázskapu méretének fontosságát. Persze, sokan csak arra gondolnak, hogy elég széles és magas legyen az autójuk számára. Azonban ennél azért jóval több tényezőt kell figyelembe venni.

Nyári, estébe nyúló futóversenyt szerveznek Szombathelyen

A város olyan pontjain is lehet majd nyargalni, ahol egyébként nem lehet futni.

Innovatív vízellátási megoldások: a szivattyúrendszerek evolúciója

Az épületek vízellátása az évek során nagy változáson esett át. A legújabb technológiáknak köszönhetően a modern szivattyúk lenyűgöző teljesítménnyel bírnak, miközben a környezet megóvására is fókuszálnak.

Esővízgyűjtőket osztanak Győrben

A Zöld lépések program keretében megkezdődött a tartályok kiosztása, a cél a fenntarthatóbb városi működés erősítése.

Toronyba is ellátogat Magyar Péter a héten

Celldömölköt és Szentgotthárdot is útba ejti.

A győri kerékpárosok segítségét kéri a városvezetés

Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.