Az M1-esen történt baleset helyszínén megindult a forgalom

Papp László Tamás 2022-05-17 16:44:00
A Budapest felé vezető oldalon már nincs korlátozás, Győr felé egy sávon megindult a közlekedés.

A Budapest felé vezető oldalon már nincs korlátozás, Győr felé egy sávon megindult a forgalom

írja a police.hu

A kora délután történt baleset kapcsán a rendőrség tájékoztatja a járművezetőket, hogy az M1-es autópályán, a Győr felé vezető oldalon már egy sávon megindult a forgalom. A Budapest felé vezető oldalon zavartalanul lehet haladni

– teszik kozzá.

Két baleset is történt kedden kora délután az M1-es autópályán, Győr felé, Bicske térségében, emiatt lezárták a sztrádának azt az oldalát, és Budapest felé, Győrnél - közölte korábban a rendőrség és az Útinform az MTI szerint.

Az autópálya 39-es kilométerénél, a Győr felé vezető oldalon történt balesetben egy kamion az oldalára borult, és elfoglalja a forgalmi sávokat - tudatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

Az Útinform a honlapján korábban azt írta: a főváros irányába, Győr térségében a 123-as kilométernél három kamion és egy személyautó ütközött össze, csak egy sávon haladhat a forgalom. Torlódásra kell számítani.

 

Szólj hozzá!

Magyar Péter szerint Orbán Viktor belesodorhatja hazánkat az iráni háborúba

A Kormányinfón elhangzó Gulyás Gergely válaszból vonta le a következtetést.

434 millió forintos kiadással tervezi a Haladás a 2026/2027-es bajnoki szezonját

A következő idényben a bajnokság megnyerése, és az NB II-be való feljutás a cél.

Március 27-én nyit Szombathelyen a húsvéti vásár

Lesz kalandpark is, amit a a tavaszi szünet végéig látogathatnak majd a gyerekek.

Elkészült a szombathelyi vasútállomásépület felújítása

A felújítási-karbantartási munkákkal tizenkét hónap alatt végeztek. 250 millió forintot költöttek el.

Kölcsönadott szerszámok miatt önbíráskodott egy ivánci férfi

Csontozókéssel próbálta meg visszaszerezni a holmiját.

21 Kutatóközpont: a fiataloknál tarol a TISZA, az időseknél még tartja magát a Fidesz

A friss felmérés szerint erősen kettészakadt a választók tábora - kor és nem alapján is látványos különbségek rajzolódnak ki.

85 millió forint jut idén Körmenden útfelújításra

A város költségvetésében több tételt is a Változást a Városért Egyesület módosításával fogadtak el.

Fekete Dávid nem vett részt a szerdai rendkívüli győri közgyűlésen

A Meta összeesküvés-elmélet felderítése fontosabb volt.

A garázskapu mérete számít: amit érdemes tudnod

Sokan hajlamosak alábecsülni a megfelelő garázskapu méretének fontosságát. Persze, sokan csak arra gondolnak, hogy elég széles és magas legyen az autójuk számára. Azonban ennél azért jóval több tényezőt kell figyelembe venni.

Nyári, estébe nyúló futóversenyt szerveznek Szombathelyen

A város olyan pontjain is lehet majd nyargalni, ahol egyébként nem lehet futni.

Innovatív vízellátási megoldások: a szivattyúrendszerek evolúciója

Az épületek vízellátása az évek során nagy változáson esett át. A legújabb technológiáknak köszönhetően a modern szivattyúk lenyűgöző teljesítménnyel bírnak, miközben a környezet megóvására is fókuszálnak.

Esővízgyűjtőket osztanak Győrben

A Zöld lépések program keretében megkezdődött a tartályok kiosztása, a cél a fenntarthatóbb városi működés erősítése.

Toronyba is ellátogat Magyar Péter a héten

Celldömölköt és Szentgotthárdot is útba ejti.

A győri kerékpárosok segítségét kéri a városvezetés

Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.