Elhunyt a balogunyomi öngyilkos férfi

Nagy Donát 2022-05-02 09:23:49
Még pénteken lőtte fejbe magát, két nappal később a kórházban halt meg.

Pénteken délután lőtt sérüléssel szállítottak kórházba egy középkorú férfit a Vas megyei Balogunyomról, aki vélhetően egy családi szóváltást követően ment ki az utcára, majd az autója mellett főbe lőtte magát.

Utcán lőtte főbe magát egy férfi Balogunyomban

Pénteken délután lőtt sérüléssel szállítottak kórházba egy középkorú férfit a Vas megyei Balogunyomról - írja a 112Press. A portál helyszíni információja szerint egy családi szóváltást követően kiment az utcára majd az autója mellett főbe lőtte magát a férfi. Az esetnek egy mozgó pékárubolt eladója volt a szemtanúja.

Az esetnek egy mozgó pékárubolt eladója is szemtanúja volt. A lövés után egy büntetés-végrehajtásnál dolgozó férfi és felesége kezdte meg az újraélesztést, majd a mentők kórházba szállították a férfit.

A 24.hu kérdésére a rendőrség most azt közölte, hogy a sérült férfi május elsején hajnalban elhunyt. Az eset körülményeit még vizsgálják.

Ha ön, vagy valaki a környezetében krízisben van, hívja a 116-111 (KÉK-VONAL) vagy a 116-123 lelki elsősegély telefonszámot.
Díjmentesen hívható a nap 24 órájában, az ország egész területéről.

Az Alapítvány az öngyilkosság elleni honlapján, ide kattintva további információ található.

Címlapképünk illusztráció, fotó: Pixabay

Szólj hozzá!

Még 16 településen osztja a győri GYHG a szelektív kukákat

A tervek szerint december 20-ig be is fejezik. 

Adventi programok a győri Rómer Múzeumban

Különleges tárlatvezetések, workshopok és ünnepi programok decemberben.

Egymilliárdos költségvetéssel zárta a 2024/2025-ös bajnoki szezont a Falco KC Szombathely

Magyar Kupa győzelem, bajnoki ezüstérem és BL középdöntő volt a mérleg.

Szombathelyre érkezik a DK kedvezményes gyümölcsvására

Dobrevék kedden almát és narancsot árulnak a Domusnál.

„A nagy semmit dagasztják” – vizsgálóbizottság egy 15 600 forintos bírság miatt

Tóth Péter kabinetvezető szerint a győri Fidesz politikai játszmát csinált egy lezárt parkolási vitából.

Mit használjunk a grillezéshez?

A rozsdamentes acél napjaink egyik nélkülözhetetlen alapanyagává vált, legyen szó háztartási eszközökről vagy grillezési kiegészítőkről. Ez a korrózióálló ötvözet, ami minimum 10,5% krómot tartalmaz, nemcsak a konyhában kap fontos szerepet, hanem a kerti grillezéseknél is.

Világi Oszkár decemberben távozik a Slovnaft éléről

A MOL-lal ugyan nem szakít, de lassítana az üzletember. 

A püspöki kar élesen bírálja a kormánypártok petesejt-donációs javaslatát

Ingoványos talajra tévedt a kormány: vallásetika vs. lombikprogram. 

Megszűnik a SZOVA Szállodaüzemeltető Kft.

A céget beolvasztják a SZOVÁ-ba.

Jön a rezsicsökkentés a háziorvosi praxisoknak Győrben

Pintér Bence szerint jobban jár a város „ha erre megy a győriek pénze, mint a fideszes politikusok zsebébe a Zsebbenjó programon vagy rezsitámogatásokon keresztül."

Kósa Roland: „Ideje rendet tenni!” 

Az alpolgármester szerint romlik a belváros állapota, ezért több területen is beavatkozásra készül a városvezetés.

Győri programok a hétvégére

Advent második hetében megjön a Mikulás, a Vacogó Angyalok sőt, még a punkok is. 

Hogyan formálja át a mesterséges intelligencia a mindennapi döntéseinket?

Az utóbbi évtizedben a mesterséges intelligencia lassan, de szinte az élet minden területére beszivárgott.

56 millió forintot fizetett ki bérekre a 2024/2025-ös szezonban a Szombathelyi Haladás NB III-as labdarúgó csapata

A Kft. 7 millió forintos árbevételt, és 98 és fél millió forintos támogatást könyvelt el.

Leállítja a Cinema City a kormányzati reklámokat a nagy felháborodás miatt

Hát hogy tudják meg így a gyerekek, hogy mire készül Brüsszel?!

A szimfonikusokkal húzza el a nótánkat az Ocho Macho

Itt az év végi nagy szombathelyi programajánló. Mutatjuk a városi Szilveszter minden részletét is.