Németh Szilárd harmadszor bukta el Csepelen a választást, de azért megköszönte a választóknak a bizalmat

Farkas Bazsi 2022-04-21 10:19:40
Szép gesztus.

Köszönöm, Csepel, köszönöm, Soroksár! Meg fogom szolgálni.
Hajrá, Magyarország! Hajrá, magyarok! - írta Facebook-posztjában Németh Szilárd, fideszes parlamenti képviselő. A posztban szereplő fotón pedig Németh a képviselői megbízólevelét mutatja mosolyogva.

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

Csakhogy Németh hiába köszöni a csepeli és soroksári polgároknak, a Parlamentbe nem ők szavazták be, a rezsibiztos ugyanis harmadjára is elbukta a körzetet, így csak a listás helyének köszönhetően kapott mandátumot - szúrta ki a Kecsup.hu.

A mostani választáson, akár csak az előző két ciklusban, Szabó Szabolcs nyerte a voksolást. Szabó most a szavazatok 46.49%-át kapta meg, míg Németh 41.69%-ot kapott. 

Szólj hozzá!

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.

2 millió forintra nőtt a kőszegi polgármester, Básthy Béla fizetése 

Törvényi kötelesség a városvezetők bérét emelni. Az alpolgármester tiszteletdíja is nőtt.

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.

Az iskolában rángatta meg fia osztálytársát egy szombathelyi nő

A gyerekek összeszólalkoztak, anyuka meg ment rendet tenni.

Mindennapos bőrápolás 4 lépésben

A rohanó hétköznapokban sokszor elfelejtjük, hogy a bőrápolás sokkal több, mint pusztán szépségápolás.

A Blikk után a Győr+t fogja igazgatni Kolossváry Balázs

Július 1-től kezdi meg munkáját az új vezérigazgató.

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.