Az egész országban figyelnek majd a sebességmérők a jövő héten

Fehér Buda 2022-03-18 20:00:00
Fix és mobil traffipaxot is bevet a rendőrség.

Sebességellenőrzést tart az ország közútjain a jövő héten a rendőrség - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata pénteken a rendőrség honlapján. Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (ROADPOL) március 21-27-re Speed elnevezéssel hirdetett fokozott ellenőrzést, amelyhez a magyar rendőrség is csatlakozik - olvasható a police.hu oldalon.

Közölték, a rendőrség Magyarország egész területén fokozott sebességellenőrzést végez majd, amelynek keretében március 24-én 6 órától 25-én 6 óráig úgynevezett 24 órás "Speedmarathon" ellenőrzés is lesz.

A rendőrség korábbi tájékoztatása szerint az ellenőrzés ideje alatt, ténylegesen 24 óra időtartamban a rendelkezésre álló valamennyi komplex közlekedési ellenőrzési pontot - vagyis mindegyik fix telepítésű és mobil modern traffipaxot - használni fogják.

Szólj hozzá!

Iskolaépületnek hajtott egy busz Szolnokon

Egy gyalogos és több utas megsérült.

Dróntilalommal próbálják jelentéktelenné tenni a Nemzeti Menetet – Magyar Péter szerint retteg a hatalom

A honvédelmi miniszter katonai műveletet tervez pont akkor és pont ott, amikor és amerre a tömeg halad majd csütörtökön. 

Mentőhelikopterrel szállítottak Győrbe egy 17 éves lányt

Súlyos baleset történt egy soproni iskolában.

Megszépül a Széchenyi híd alatti partszakasz Győrben

Faállomány-felújítás kezdődik a Dózsa György rakparton.

Illegálban bontotta az autókat egy csornai nő

Több mint 11 ezer kiló hulladékot halmozott fel az udvarán.

Több mint 30 millió forintot "keresett" egy szombathelyi biztosítási csaló

Több helyről is hamis orvosi iratokkal vett fel biztosítási pénzt.

Tűz volt ma délben Győrben

Gyárvárosban gyulladt ki egy garázs teteje, személyi sérülés nem történt. 

Majdnem megölte kéthetes kislányát egy szombathelyi nő, öt év börtönre ítélte a törvényszék

Előfordult, hogy a síró csecsemő száját befogta, a hason fekvő gyermek fejét belenyomta a kiságy matracába, amitől a kislány koponyacsonttörést szenvedett.

Mától Szombathelyen is elérhető Bolt taxi

Ezzel együtt már tíz vidéki nagyvárosban van jelen a mobilitási platform.

Hamis bizonyítványok készültek egy győri lakásban

Ha az iskolában nem sikerült megszerezni, jó lesz a kamu is, gondolta három nő.