A CÖF szerint félmillióan békemeneteltek

Bazsó Bálint 2022-03-16 18:40:00
A Békemenet szervezői szerint ellenzék magyarellenes, több sebből vérző, összetákolt, azonos időben összehívott """"""nagygyűlése"""""" ellenére is félmillióan vettek részt a Békemeneten.

Csodálatos műalkotást adott ki közlemény címén hazánk első számú állami civil szervezete, a CÖF-CÖKA, vagyis a még civilebb nevén: Civil Összefogás Fórum - Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány.

Az alapítvány elnöke, Csizmadia László által jegyzett csodát olvasóinkkal is megosztjuk, változtatás nélkül, hiszen így igazi az élmény.

Íme:

Az 1848-49-es Forradalom és Szabadságharc nemzeti ünnepén a CÖF-CÖKA által szervezett Békemenetünkön közösségünk összetartozása, ereje ismét megmutatkozott.
Az orosz-ukrán háború árnyékában Európának jeleztük, hogy a béke minden előtt!
 
Kormányunk hivatott nemzetközi képviseletünkre. Megtett intézkedései a magyarság érdekeit messzemenőkig követik. Miniszterelnök úr beszéde erőt, erőnket sugározta. Hívására is félmillióan ott voltunk, megszégyenítve az ellenzék magyarellenes, több sebből vérző összetákolt, azonos időben összehívott „nagygyűlését”.
 
Miközben civiljeink ezrei segítik a háború elől menekülőket szállással, étkezéssel és pénzadományokkal, a hazai ellenzék álnok módon igyekszik háborúba sodorni hazánkat.
Békemenetünk vezényszavával „NO WAR” – nemet mondtunk a háborúra. Eközben az identitásukat vesztett ellenzékiek farkasétvággyal szeretnék megszerezni a hatalmat. Elárulva hazánkat, nem szégyenlik a külföldi támogatások szinte már mérhetetlen mértékű igénybevételét.
 
Márki-Zay miniszterelnök-jelöltjük, ahogy számba vehettük, pár ezres nagygyűlésükre meghívta az a Donald Tusk-ot, aki lengyelként sikeresen veri szét az EU Néppártot, és aki a szmolenszki repülőgép lezuhanásakor testközeli módon fejezte ki Putyin elnökhöz vonzódását. Erről az orosz sajtó annyit írt: „a mi emberünk Varsóban”.
Tegnap megtörtént a kommunistákat és fasisztákat együtt képviselő ellenzéki pártok hattyúdala. A kiöregedett „komszomolisták - ifjú kommunisták” megérettek leváltásukra.
A népfelség az április 3-i országgyűlési választásokkor ítéletet mondhat. Az ítélet indoklásához történelmi alapot adott március 15-i Békemenetünk. Szellemi honvédőkből álló sokaságunk 2009 óta rendíthetetlen, mert a hazugságok helyett az igazságot követi.
 
Megtisztelő volt számomra és köszönöm, hogy együtt vonulhattunk. Most előre, családjaink és gyermekeink jó sorsát biztosító április 3-i választások megnyeréséért.
Semmit rólunk, nélkülünk!
 
Csizmadia László
 
a CÖF-CÖKA elnöke

 

Szólj hozzá!

Leállította a TISZA-kormány az M87-es, vagyis a Kőszeg-Szombathely közötti 2x2 sávos út megépítését

A Fidesz-kormány 50%-kal túlárazottan akarta, koncesszióban megépíteni.

Terv szerint halad Győr egyik legforgalmasabb kereszteződésének rekonstrukciója a Vidéki Buszpályaudvarnál

Távhővezeték-csere és csőtörés is színesítette a Zrínyi-Hunyadi csomópont felújítását.

Básthy Béla: megnyugtató intézkedésekre van szükség Kőszegen is azbeszt-ügyben

A városban eddig 29 különböző helyen mutatták ki azbeszttel szennyezett kőzet jelenlétét, a történelmi kisváros idegenforgalma azóta jelentősen visszaesett, üresek a szálláshelyek, elmaradnak a vendégek.

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész - Magyar Péter szerint ezzel az Orbán-rendszer újabb bábjától szabadult meg az ország 

A távozó vezető döntését, az ügyészség függetlenségének megőrzésével indokolta, megbízatása augusztus 25-én szűnhet meg.

Orbán Viktor hazatért, gyorsan kinevezte Bóka Jánost frakcióvezetőnek, és ma már az is biztos, hogy a Fidesz új slágerszava az „önkény” lett

A volt miniszterelnök szerint Magyarországon diktatúra épül, miközben amerikai útját azzal magyarázta, hogy ha itthon marad, akkor sem tudott volna többet tenni.

A mészkőből készült fedkövek előnyei

Milyen anyagból készüljön kerítésének oszlopfedköve? A választék óriási, de a mészkő mindig is népszerű volt, köszönhetően természetességének és esztétikai vonzerejének.

Három mentőhelikopter érkezett a sárvári halálos baleset helyszínére

Egy kisteherautó és egy kisbusz frontálisan ütközött a 84-es számú főúton.

Nemény András: Megegyezésre törekszünk az Oladi Plató ügyében

A polgármester reagált a kivitelezőknek megengedett sűrűbb behajtás miatt érkezett panaszokra.

Suszter maradjon a kaptafánál? - a Republikon Intézet szerint nem csak jogászokból lehet államfő, legalábbis ezt mutatják az európai példák 

Az elemzés szerint a jogi diploma előnyt jelenthet, de sem az Európai Unióban, sem a magyar tapasztalatok alapján nem garanciája a sikeres köztársasági elnöki munkának.

Korrupcióról és közbizalomról beszélget Pintér Bence az Agora Körök rendezvényén ma este 7 órától

A győri polgármester lesz a szervezet következő nyilvános közéleti estjének vendége, szerdán, a Lima Pub & Hostelben.

Bemutatták a 3550 milliárd forintból megvalósuló Baross Gábor vasútfejlesztési programot, aminek keretében megújul a győri vasútállomás is

A város több jelentős vasúti beruházásban is érintett: akadálymentesítik az állomást, felújítják a peronokat, és gyorsabbá válhat a Budapest-Győr vasútvonal is.

Orbán Viktor fellázadt az ellen a rendszer ellen, amit tizenhat éven át saját maga épített fel

A volt miniszterelnök önkényuralmat, felszámolt jogállamot és megszüntetett politikai versenyt emleget, miközben regnálása alatt rendeleti kormányzás, médiatúlsúly, intézményfoglalás és a belső kör példátlan gazdagodása vált a rendszer alapjává.

Graffitiseket csíptek el Szombathelyen

Mindig elkapnak, amikor a falra íro....

Néher András: Ne a tisztességes emberek fizessék meg az építési hulladék leadásának árát!

A TISZA Párt országgyűlési képviselője a lakossági díjfizetés megszüntetését kezdeményezte az illetékes minisztériumnál.

A bűnügyi felügyelet szerepe a magyar büntetőeljárásban

A bűnügyi felügyelet kifejezés talán nem mond sokat mindenkinek, mégis fontos eleme a magyar büntetőeljárásnak.

Ritka pillanat a magyar politikában: a miniszterelnök elnézést kért és elismerte, hogy hibázott

Magyar Péter szerint az általa elkövetett kommunikációs bakik is hozzájárulhattak ahhoz, hogy Polgár Judit végül nem vállalta a köztársasági elnök-jelölést.

Lakossági fórumot tartanak Győrben, a Bisinger József sétány tervezett módosításáról

Július 23-án a Városházán ismertetik az övezeti paraméterek változtatására vonatkozó javaslatot.