Harminc dolgozó tiltakozott pénteken a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban a pedagógusok sztrájkjának ellehetetlenítése miatt.
A győri Kazinczy Ferenc Gimnázium harminc pedagógusa tiltakozott péntek reggel polgári engedetlenség keretében az ellen, hogy a kormány rendeleti úton lehetetlenítette el a pedagógusok tervezett sztrájkját – tudta meg lapunk.

A héten Győrben korábban az Arany János Iskolában és a Révai Miklós Gimnáziumban tiltakoztak a kormány döntése ellen a tanárok.
Szólj hozzá!
A próbaidő jogi jelentősége a munkaviszony kezdetén
A munkajogi szabályozás időről időre a hírek fókuszába kerül és a próbaidő intézménye tipikusan ilyen terület. Bár sokak számára ismert fogalom, mégis számos félreértés övezi a gyakorlati alkalmazását, különösen a munkaviszony megszüntetésének és a jogosultságok kérdésében.