Életében nem izgult még ennyire a börtönbüntetés előtt álló Aurelio

Bazsó Bálint 2022-02-16 12:25:00
Sajnos a magyar börtönök nem hasonlítanak egy luxusvillára. Igaz, legalább kamerák vannak.

Interjút adott a Blikknek a hazai celebvilág itthon világhírű állócsillaga, Aurelio, vagyis böcsületes nevén, Aurelio Caversaccio.

Mint az ugye közismert az országban, a Valóvilág villájában eltöltött néhány hét miatt csak sztárnak titulált férfi a napokban kezdi meg börtönbüntetését, mint kiderült, pont a születésnapján. Erről szólva a lapnak bevallotta, hogy "könnyebb a lelke, hogy nem kell a példaképe szemébe néznie, édesapja ugyanis 2015-ben elhunyt."

Mint kiderült, a sztár nemrég szülőhazájában, Svájcban járt, hogy még azelőtt elszórja édesapja hamvait, mielőtt börtönbe megy.

Ennek kapcsán azt mondta a lapnak:

"Életemben nem izgultam még ennyire. A bezártságtól félek, ráadásul egy piperkőc embernek gondolom magam, ami sokaknál kiveri a biztosítékot"

– vallotta a harmincegyéves férfi, aki az utolsó szabad napján fodrászhoz is elment.

Persze az érte aggódó milliónyi magyar választópolgár megnyugodhat: a sztárnak vannak túlélési tapasztalatai, hiszen már túlélt 17 nap Afrikát, ahol saját elmondása szerint "bogarakat, skorpiókat meg csótányt kellett, hogy egyen" (ez gondolom egy, a többihez hasonló celebműsor volt, ahol hozzá hasonló színvonaló nagyonhíres emberekkel élt túl).

Ráadásul - mint mondta - villában pedig kitapasztaltam milyen bezárva lenni. "Úgy fogom pörgetni az időt, hogy végeztem egy villával, jöhet a következő."

- mondta, akármit is jelent ez.

A férfi egyébként elrendezte a "bizniszeit" is:

 "Edit veszi át a ruhamárkát, Pumped Gabo barátom pedig a szakítós rózsa bizniszt."

- mondta.

A férfit egyébként évekkel ezelőtt egy év két hónap felfüggesztett börtönbüntetésre ítélték drogügyei miatt, és mindössze 34 nappal a lejárat előtt vádolták meg emberrablással.

A lap szerint ismerős ellopta tőle  a fizetését, a felbőszült "híresség" pedig felkereste, először megütötte, majd a lakására vitte.

Ezt pedig a világ legtöbb pontján annyira nem díjazzák a hatóságok: 

A férfit emiatt másodfokon jogerősen két év három hónap börtönre ítélt a bíróság novemberben. Ehhez adódott hozzá a korábbi drog-botránya miatt kapott felfüggesztett büntetés, így összesen három év öt öt hónap szabadságvesztésre ítélték.

Jó magaviselettel ugyanakkor akár két év után szabadulhat.

Mivel a férfi kettős állampolgár, ezért Svájcban is letölthetné a börtönbüntetést, ám ehhez a magyar törvényszék engedélye is kell majd. 

Szólj hozzá!

Elhunyt Fenyő Miklós

A zenész 78 éves volt.

Helló hétvége, helló Győr, helló programok!

Ha nem akarsz otthon ülni, mutatjuk mit csinálj!

Hova utazzak télen, ahol meleg van? Egy utazási iroda útmutatója

Számtalan olyan ország létezik, ahol télen is verőfényes napsütés és meleg vár mindenkire.

Vas megyei település polgármestere is agitál a szombathelyi DPK gyűlésre

A jelentkezéseket most vasárnapig lehet leadni az önkormányzatnál.

Milyen hajformázó eszköz passzol hozzád?

A hajformázás terén ma már számos lehetőség áll rendelkezésünkre.

Jövő héten szombaton Szombathelyre érkezik a DPK Háborúellenes road-show

Információink szerint Orbán Viktor is a városba látogat.

Magyar Péter szerint megint a saját múltjába botlott bele a Fidesz, Orbán Anita támadásakor

A TISZA elnöke emlékeztet: ugyanazért kritizálnak most, amit Orbán Viktor maga is követelt 2008-ban.

30 százalékos rezsikedvezmény jár minden vezetékes energiát használó családnak

A kormány a rendkívüli januári hideg miatti többletfogyasztás terheit vállalja át, a kedvezmény gázra, áramra és távfűtésre is igénybe vehető.

Betöltetlen praxisok, idősödő orvosok - így néz ki a háziorvosi alapellátás Győr környékén

Hét üres praxis a Győr 02-es körzetben, miközben az orvosok jelentős része már 70 év feletti - a TISZA szerint ez már nem kezelhető félmegoldásokkal.

Eljárási hiba miatt újraindul az eltűnt villanyszerelők gyilkossági ügye Győrben

A helyi ítélőtábla megsemmisítette az életfogytiglanról szóló ítéletet, az ügy visszakerült elsőfokra.

Családi téli sport biztosítás – erre figyelj, hogy a síelés valóban gondtalan legyen

Ahogy az a hírekből is kitűnik, az időjárás Európa-szerte elkényezteti idén a havas sportok kedvelőit.

Győr környéki programok a hétvégére

Fafaragás, elvonulás, jótékonyság, miegymás. 

A szombathelyi önkormányzat saját pénzből építi meg a Markusovszky utcai gyalogátkelőhelyet

A polgármester és a három alpolgármester 1 millió forintot ad bele a költségekbe, ami 16 millió forintot tesz ki.

Hangosbemondón viszi vidékre Lázár mondatait a TISZA Párt

Magyar Péter szerint a kistelepüléseken élőknek is hallaniuk kell, mit mondott a miniszter a romákról.

Kátyúzás indult a Hecsei úti felüljárón Győrben -  de ez még nem a végleges megoldás

Az útkezelő 75 kátyút javít ki a felüljárón, a városvezetés azonban teljes rekonstrukcióban gondolkodik.

Elkészültek az M86-os, és M87-es utak kiviteli tervei

A tervek bemutatása az érintett településeken tavaly már elkezdődött.

Szeles Szabolcs 140 karakterben írta le a SEMMIT

Egyeztettünk, folytatódik - ezt üzente a győri politikus.