Toroczkai László: Ha áprilisban bejutunk a parlamentbe, a következő választásokat megnyerjük

Székely Zoárd 2022-01-20 14:55:44
A Mi Hazánk elnöke olyan kutatómunkát végzett, hogy professzorokkal és biológusokkal vitázik a koronavírus kapcsán.

„Ha én most önző pártelnök lennék, és a pártom érdekeit nézném, akkor nekünk a balliberális győzelem lenne jobb, mert akkor körülbelül két hónap múlva két számjegyű támogatottsága lenne a Mi Hazánknak. Ha a haza sorsát nézem, akkor nekünk majdnem mindegy: a Fidesszel egy lassú nemzethalál vár Magyarországra, a balliberálisokkal gyors"

– mondta Toroczkai László, a Mi Hazánk Mozgalom miniszterelnök-jelöltje a Telexnek adott interjújában, aki arra számít, hogy bekerülnek a parlamentbe.

Toroczkai szerint a Fidesz jelenleg „hihetetlenül felelőtlen, a saját hatalmát próbálja megtartani”.

„Én azt gondolom, ebből államcsőd lesz. És nem vagyok benne biztos, hogy négy évet kell majd várnunk egy újabb választásra. De ha mi bejutunk a parlamentbe, a következő választásokat megnyerjük"

– jelentette ki a politikus, aki azt állítja, senki javára nem fognak visszalépni.

Arra a kérdésre, hogy lehetne-e LMBTQ-tagja a pártnak, így felelt:

„Ezt nem kérdezzük meg senkitől, de ha valaki ezt a zászlajára tűzi, és az ehhez kapcsolódó politikai jelképekkel akar a mozgalom tagja lenni, akkor valószínűleg nem fogja jól érezni magát nálunk. Én sem szoktam a párt gyűlésein a hálószobatitkaimról mesélni."

Torczkait rosszul érintette a homofób pedofiltörvény mégpedig azért, mert: „a Fidesz ezt ellopta tőlünk. Ez már része annak a rivalizálásnak, amit a Fidesz velünk szemben folytat. Meggyőződésem, hogy a Fidesz ezt a törvényt soha nem fogadja el, ha Dúró Dóra nem csinálja meg a könyvdarálást.”

„Ásotthalmon van egy Gyula nevű cigány ember, akit személyesen ismerek, tudom róla, hogy becsületesen élő és dolgozó ember. A lelkiismeretem nem engedné, hogy Gyulát önmagában azért bántsa bárki, mert cigány"

– nyilatkozta a lapnak, majd hozzátette, nem tartja kizártnak, hogy van cigány tagja a Mi Hazánknak.

Az interjúból kiderül az is, hogy Torczkai kétszer átesett már a koronavíruson, és nincsen beoltva.

„Magyarország egyetlen oltatlan miniszterelnök-jelöltje vagyok"

– hangsúlyozta.

Azt látja, hogy az oltás abszolút nem állítja meg a vírust, a koronavírusról pedig saját elmondása szerint „olyan kutatómunkát végeztem, hogy most már professzorokkal, biológusokkal szoktam vitázni a témáról.” Toroczkai azt is állítja, hogy a Mi Hazánk „százával-ezrével kap bejelentéseket az oltások mellékhatásairól. Főleg nőktől.”

 

Címlapfotó: MTI/Mohai Balázs

Szólj hozzá!

Gulyás Gergely vette védelmébe a választási csalással vádolt Ágh Pétert

A leköszönő miniszter mindenről írt, csak éppen arról nem, hogy miért fogja levegőnek nézni Ághot a TISZA az elkövetkezendő 4 évben.

A sport hatásai a mindennapi életben

Sokan talán észre sem veszik, hogy a rendszeres mozgás milyen különleges hatásokkal van a testünkre. Tudtad, hogy az aktív életvitel nemcsak az izmainkat növeli, hanem csontjaink épségét is jelentősen javítja?

4 éve még a Fidesz mindent vivő szuper győztese volt, most alig nyert pár száz szavazattal Gyopáros Alpár 

A Magyar Falu Program “húzóembere” egyedül maradt talpon fideszes képviselőként a megyében. 

A Széchenyi István Egyetemért Alapítvány 2025-ben, saját maga kezdeményezett felszámolási eljárást a tulajdonában álló HUMDA Zrt. ellen

Közleményben reagáltak a sajtóban megjelent hírekre, és hangsúlyozták: hogy a HUMDA Zrt. fizetésképtelenségi helyzete a Széchenyi István Egyetemet nem érinti.

Ólomlappal fedték le a kisbuszban a rejtekhelyet a török csempészek, de a NAV győri pénzügyőreit így sem tudták becsapni

Majd’ 2 millió forint értékű cigarettát, és 20 milliónyi hamis ruhát foglaltak le az M1-es autópályán. 

Kiosztották a Kazinczy-díjakat és -érmeket Győrben

Több mint százötven fiatal versenyzett a szép magyar beszéd jubileumi döntőjén.

Vádat emelt a győri ügyészség az ellen az óvári férfi ellen, aki elütött egy kerékpáros gyereket, majd elhajtott a helyszínről

A sofőr a balesetben nem a sérülttel foglalkozott, hanem levette az autója első rendszámát, és elhajtott a helyszínről.

Folytatódik a munka a Parlamentben, a pártok megállapodtak a bizottságok felállításáról

A személyi kérdésekről jövő héten döntenek, május elején alakulhat meg az új Országgyűlés.

Felfüggesztette a Posta a szombathelyi Oladi Platón a kézbesítést

A kérdés csak az, hogy honnan tudják majd a címzettek, hogy levelet kaptak, ha nem kapnak róla levelet, hogy levelük van.

Patkánymérget találtak egyes HiPP bébiételekben Ausztriában - fokozott óvatosságra int a Nébih

Az érintett termékeket több országban is lefoglalták, a magyarországi gyártás nem érintett.

MÁV: Gázolás történt a győri fővonalon – késnek a vonatok

A baleset miatt egy vágányon halad a forgalom Győr és Győrszentiván között.

„Úgy fogjuk kezelni, mintha ott sem lenne” – a TISZA Párt nem tekinti képviselőnek Ágh Pétert

Magyar Péter szerint „kamu induló” torzíthatta a választás eredményét Vas megyében.

Megvannak a TISZA-kormány első miniszterei 

Hét tárca vezetőjét ma megnevezte Magyar Péter a frakcióülés után.

Szombathelyen is választási csalás gyanúja miatt nyomoz a rendőrség

A Normális Élet Pártja Vas1-es jelöltjénél merült fel, hogy nem volt minden jogszerű az ajánlások gyűjtésénél.

Hogyan hat a vérplazmaadás a szervezetre?

Fontolja meg, hogy a vérplazmaadás milyen mértékben befolyásolhatja a saját egészségét és akikre valóban hatással lehet, azok életét.

Magyar Péter: 16 minisztériummal áll fel a TISZA-kormány

A TISZA frakció egyhangúlag támogatta Forsthoffer Ágnes és Bujdosó Andrea jelölését is.

Mézeskalács, akt-művészet és kőtár – régi-új programokkal vár a Rómer Múzeum

Tárlatvezetések, kiállításmegnyitó és újranyitó helyszín is szerepel a heti kínálatban.

Előkerült Vámos Zoltán, neki is lefőtt a kávé

A főispán végre tisztázta, hogy a kampány alatt fizetés nélküli szabadságon volt. Most érzelmes posztban búcsúzik eddigi feladataitól.