Baseball ütőt kértek tőle, de csak baltanyelet hozott a kéjhölgy, amikor eldurvultak a dolgok

Nagy Donát 2022-01-10 10:03:00
A légyotton megjelenő férfinak sörszaga volt, ezért szexuálisan úgymond nem szolgálta ki. Persze visszakérte a pénzét, a bankjegyek helyett azonban verést kapott az ügyfél a másik szobában várakozóktól.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség életveszélyt okozó testi sértés kísérlete, zsarolás és kitartottság bűncselekmények miatt nyújtott be vádiratot három elkövetővel, egy nővel és két férfival szemben, írják közleményben.

A vádirati tényállás szerint a nő internetes weboldalon regisztrált prostitúciós tevékenység végzése céljából. Erről élettársa és bátyja is tudott, és az így megkeresett pénzből is részesültek.

Tavaly nyáron egy légyott alkalmával szexuális szolgáltatás nyújtására – a 15.000 forint átvételét követően – azért nem került sor, mert a nő a vendégén sörszagot érzett. Őt a konyhában tartózkodó élettársával és bátyjával együtt távozásra szólították fel, de a pénzét nem adták vissza.

A sértett ugyanakkor az összeg nélkül nem akart távozni, ezért a nő élettársa arcon ütötte a sértettet, bátyja pedig azt kérte a nőtől, hogy hozza a baseball ütőt.

A nő ekkor egy baltanyéllel tért vissza, amivel a bátyja a sértett fejét és karját is megütötte. A sértett végül vérző fejjel menekült ki a lakásból.

A bántalmazás következtében a sértett jobb alkarjának zúzódását és homlokcsontjának benyomatos törését szenvedte el. A koponyacsont törése súlyos sérülésnek minősül, emellett a bántalmazás jellege alkalmas volt arra, hogy életveszélyes sérülést okozzon.

A vádiratban rögzített bűncselekmények miatt a halmazati szabályokra tekintettel 12 év szabadságvesztés is kiszabható.

A nyomozást a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai végezték, az érdemi döntést pedig várhatóan a Győri Törvényszék fogja meghozni az ügyben.

Borítóképünk illusztráció, fotó: Pixabay

Szólj hozzá!

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.

„A nap végén csak a szeretet és az emberség számít” - karácsonyi üzenetet küldött Magyar Péter

A TISZA elnöke szerint miközben a kormány az ünnepek alatt is uszít és kampányol, addig ők valódi segítséget visznek ahz embereknek. 

Változik a győri hulladékudvarok nyitvatartása 2026-tól

Egyes napokon később nyitnak és tovább tartanak nyitva az udvarok, a hungarocell leadás szabályai is módosulnak.

Egy meghitt ünnep Győrben ami mindenkiről és mindenkinek szólt 

A Vaskakas Bábszínházban közösen tették szebbé az ünnepet azok számára is, akiknek a karácsony sokszor nehezebben érkezik meg.

Rendszeresen zaklatta volt barátnőjét egy szombathelyi férfi

10 nap alatt több mint 300 alkalommal hívta.

Drog hatása alatt és a vezetéstől eltiltva okozott halálos balesetet egy férfi egy Győr melletti településen

A rendőrök elől menekült, úgy ütötte el a sértett biciklist, aki a helyszínen meghalt. 

Versenyt szerveznek Szombathelyen Mészáros Tibor emlékére

December 27-én az Arena Savariában emelik meg az irdatlan súlyokat.

Egy friss felmérés szerint komoly politikai mélyütés a Szőlő utcai botrány a kormánynak

A 21 Kutatóközpont szerint a gyermekvédelmi ügy példátlan társadalmi figyelmet kapott, és érdemben rontotta a kormány megítélését.

Ma délután érkezik Győrben a kivilágított kukásautó

A GYHG egy kis extra fényt visz az ünnepekbe.

30 millió forintot költenek el a kőszegi Óház kilátó tetőcseréjére

Sem Ágh Péter, parlamenti képviselő, sem Básthy Béla, polgármester nem tartotta fontosnak közölni az összeget.

161 embert vert át egy kőszegi netes csaló

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.

Felemelte és a szemetes kukába tette ismerősét egy férfi Pannonhalmán

Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.