Tévedés történt a tapolcai vonatbaleset halálos áldozatainak azonosításakor

ugytudjuk.hu 2022-01-04 13:02:00
A gyászoló szülők tegnap éjszaka tudták meg, hogy lányuk életben van.

Tévedés történt a január 1-jén, Tapolca és Kisapáti között történt autóbalesetben elhunytak azonosításakor - értesült a Sümegi Szó. Az autóban ülő 5 fiatal közül kettő lány volt: Gy. Dóra és Sz. Melani. Közülük egy lány élte túl a balesetet, a hatóságok akkori álláspontja szerint Gy. Dóra. Hétfőn azonban kiderült, hogy nem ő, hanem Sz. Melani az egyetlen túlélő. Az értesüléseket most a rendőrség is megerősítette.

Ahogy a Sümegi Szó írja, hétfőn késő éjjel nyomozók jelentek meg az elhunytnak vélt Sz. Melani szüleinél és közölték, hogy gyermekük él. A csabrendeki lányt jelenleg a szombathelyi Markusovszky kórházban kezelik. A lány szülei is megerősítették a hírt.

Ahogy korábban az Ugytudjuk.hu is megírta, a 7345-ös úton, egy vasúti átjáróban egy személygépkocsi a Tapolcáról Budapestre közlekedő sebesvonattal összeütközött össze január 1-jén, szombaton. A balesetben négyen meghaltak, egy fiatal lányt pedig életveszélyes sérülésekkel mentőhelikopterrel vittek kórházba.

Dobó Zoltán, Tapolca polgármestere a tragédia miatt január 2-át gyásznappá nyilvánította és közölte, kezdeményezi a MÁV-nál, hogy a vasúti átjáróba sorompót helyezzenek ki, mert több baleset is történt már ott.

Később kiderült, hogy két fiatal röplabdázó is az áldozatok közt van, egyikük Sümegi Norbert, másikuk pedig Iván Gergő, a Fino Kaposvár feladója volt. 

Szólj hozzá!

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.