Túlterheltséget, kizsigereltséget emleget karácsonyi vidójában a győri kórházigazgató

Pintér Bence 2021-12-27 16:43:00
Külső segítség nélkül csak a belső összefogás segített a győri kórházon idén a főigazgató szerint, de tisztességesen helyt álltak.

Karácsonyi köszöntőt tett közzé Dr. Jávor László, a Petz ALadár Egyetemi Oktató Kórház főigazgatója. Ebben arról beszélt:

„Az újratervezés és az alkalmazkodás is mindennapjaink részévé vált. A túlterheltség, kizsigereltség megváltozott feledatrendszerek tapintható feszültséget, olykor elkeseredettséget, kiégettséget szültek. Rájöhettünk arra, hogy leginkább magunkra vagyunk utalva, a kapott feladatokat önmagunk erejéből, minél hatékonyabb összefogással oldhatjuk meg”

– emelte ki a videóból a Győri Új Szó.

Dr. Jávor László főigazgató ünnepi köszöntője

Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház - Dr. Jávor László főigazgató ünnepi köszöntője

Az igazgató szerint a dolgozók közössége megtalálta a megoldásokat, amelyekkel áthidalták a problémákat,

és erre a gyakran emberfeletti munkára minden most a Petzben dolgozó büszke lehet. Az intézmény vezetés nevében ezután megköszönte az egész éves közös munkát.

Szólj hozzá!

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.

2 millió forintra nőtt a kőszegi polgármester, Básthy Béla fizetése 

Törvényi kötelesség a városvezetők bérét emelni. Az alpolgármester tiszteletdíja is nőtt.

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.

Az iskolában rángatta meg fia osztálytársát egy szombathelyi nő

A gyerekek összeszólalkoztak, anyuka meg ment rendet tenni.

Mindennapos bőrápolás 4 lépésben

A rohanó hétköznapokban sokszor elfelejtjük, hogy a bőrápolás sokkal több, mint pusztán szépségápolás.

A Blikk után a Győr+t fogja igazgatni Kolossváry Balázs

Július 1-től kezdi meg munkáját az új vezérigazgató.

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.