Elütöttek egy biciklist Szombathelyen, a sofőr be is vitte a sérültet a kórházba, de telefonszámot elfelejtettek cserélni

Nagy Donát 2021-12-16 09:52:00
Mivel személyi sérülés történt, a rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit, ehhez viszont meg kéne találni az autó vezetőjét.

Súlyosan megsérült egy kerékpáros abban a közlekedési balesetben, amely 2021. november 17-én, 16 óra körül történt Szombathelyen, írja a rendőrség.

Fotó: police.hu

A rendelkezésre álló adatok szerint egy helyi nő kerékpárral közlekedett a Nádasdy Ferenc utcában a Szelestey László utca irányából a Szent Márton utca irányába, a gyalogjárdán kialakított kerékpárúton. Haladása során a Széll Kálmán utca kereszteződésében a kerékpárját hajtva megkezdte az áthaladást, ahol egy, a Széll Kálmán utca irányába kanyarodó gépkocsi nekiütközött. Az ütközés következtében a kerékpáros az autó motorháztetőjére, majd az úttestre esett. Az ismeretlen személyazonosságú gépkocsivezető a kerékpáros nőt a kórházba szállította.

Fotó: Google Térkép

Az eset körülményeinek tisztázása érdekében a Szombathelyi Rendőrkapitányság kéri, annak a gépkocsivezetőnek a jelentkezését, aki a kerékpáros nővel összeütközött és a balesetet követően a kórházba szállította őt.

A Rendőrkapitányság továbbá várja azok jelentkezését is, akik a balesetet látták, vagy annak körülményeivel kapcsolatban érdemleges információval rendelkeznek. Kérjük őket, hogy hívják a 06/30/9869-257-es telefonszámot, vagy névtelenségük megőrzése mellett tegyenek bejelentést a „Telefontanú” ingyenesen hívható, 06/80/555-111-es zöldszámán, vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámon!

Szólj hozzá!

Alig 3 millió forint nyereséggel zárta a tavalyi évet a C.P. Portál Kft.

Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.

Újra Fröccsnapok lesznek a hétvégén Győrben 

Jön a nyár legpezsgőbb hétvégéje.

Remek rajt a Gyermek OB-n Győrben 

A városban tényleg úszóbajnokok születnek.

Gépjármű-kiskereskedelemre váltott Illés Károly vállalkozása

Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.

Betörtek a szombathelyi Ferences templomba

Egyelőre nem tudni, mit vittek el.

18 új kukásautó állt munkába Győrben

Végre saját lábra állhat a hulladékszállítás.

Ausztriába szökött egy sárvári, elítélt férfi

Az ítélet szerint nem hagyhatta volna el Vas megye területét.

Orbán Viktor a Facebook-on toborozza a harcosokat

A miniszterelnök kiküldte a digitális behívót, egyre alacsonyabban van a léc.

Változnak a rendelési idők Győrben

Ne megszokásból menjünk orvoshoz.

204 centis, angol centert igazolt a Falco

Jubrile Belo, a francia élvonalból érkezik.

Lemond a Momentum elnöki posztjáról Tompos Márton

A távozó elnök Rózsa Andrást, Zugló polgármesterét kérte fel a politikai közösség új elnökének.

Zsebe Ferenc a körmendi kosárlabda klub ügyvezetője

Július 1-től, 5 évre nevezték ki a kosárlabda legendát.