Breaking: Életveszélyben van Damu Roland

Székely Zoárd 2021-12-16 08:25:00
A színész mélyaltatásban fekszik az intenzíven.

Hónapok óta betegeskedik Damu Roland, két héttel ezelőtt engedték ki a kórházból, viszont nem sokkal később vissza is került, most pedig intenzív osztályon fekszik, kritikus állapotban – írja a Bors

A színész egészségügyi problémái nyár végén kezdődtek, elmondása szerint betegségei miatt dolgozni sem tudott, így az ismerőseitől kért anyagi támogatást, hogy gyógyszert tudjon venni. A pénzügyi helyzete azóta rendeződni látszott, azonban egészségügyi állapota nem javult, novemberben pedig több ismerőse is aggódni kezdett, miután napokig nem tudták elérni.

„Nem váltam köddé, nemrég jöttem ki a kórházból. Teljes ágynyugalmat írtak elő. Köszönöm az orvosoknak, az ápolóknak, nővéreknek a profi és lelkiismeretes munkájukat”

– írta december elsején közösségi oldalán.

Ma reggel egy komment jelent meg a színész Facebook-oldalán, amelyben kritikus állapotáról számolnak be. A Bors értesülései szerint egyik kórházból a másikba szállították, és jelenleg is az életéért küzdenek. Kórházi kezelésének okát egyelőre nem lehet tudni.

 

 

Címlapfotó: MTI/Marjai János

Szólj hozzá!

Olcsó benzin, drágább jövő? - az árstop a klímacélok ellen dolgozik

A mesterségesen lenyomott üzemanyagárak rövid távon könnyebbséget hozhatnak, de hosszú távon tovább mélyítik Magyarország fosszilis függőségét.

Letartóztatásba kerülhet a férfi, aki tegnap megölte a feleségét Győrben

Előre kitervelten, különös kegyetlenséggel, több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettével gyanúsítják. 

Egyelőre nem nagyon értjük, hol fog majd elférni a tömeg a szombathelyi Savaria téren Orbán Viktor beszéde alatt

A tér végében a Fő térrel szemben állítják fel a színpadon. Megannyi kis sátort zsúfoltak be a területre.

12 oldalas érvelési kisokost juttat el a Fidesz a szavazóinak, hogy egy közéleti vitában teljes mellszélességgel tudják képviselni a kormány álláspontját

Egészségügy, oktatás, infláció, mélyszegénység, korrupció, jogállamiság, energiapolitika, utak állapota, kegyelmi ügy. Mindenre van magyarázat.

Meglepetés! Jah, nem. A Fidesz-frakció nem megy el a mai győri rendkívüli közgyűlésre

Boncsarovszky Péter fideszes frakcióvezető-helyettes egy csomó olyan dolgot vizsgáltatna meg a testülettel, ami nem a testület hatásköre.

Gyűlölködöm, tehát vagyok?

Egy győri plakát őszintébben beszél a magyar közéletről, mint az összes politikai kampány együttvéve.

NMHH: újra törvényt sértett a "Balázsék" egyik adása

A hatóság szerint ezúttal az idősebb nők emberi méltóságát sértették meg.

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.