Három napra egy kocsmában ragadt 60 brit egy kiadós hóvihart követően

Fehér Buda 2021-12-01 07:59:50
A mulatók nem estek kétségbe, egész jó bulikat csapnak a hó alatt.

Péntek óta nem tudnak hazajutni egy kocsmából a vendégek, írja a LadBible. A kocsmában éppen 61-en mulatoztak, amikor egy hóvihar érte el Yorkshire Dales területét. A mulatók aztán haza akartak indulni, ekkor jöttek rá, hogy

rövid idő alatt akkora hó esett, hogy még az ajtót se tudták elhagyni.

A kocsmában egyébként egy banda, a Noasis is fellépett, a  hó miatt ők is az épületben ragadtak. A britek viszont feltalálták magukat, összetákolt ágyon alszanak péntek óta, sőt, egy projektornak köszönhetően még filmezhetnek is. A kocsma üzemeltetői hétfőn még egy karaoke estet is összehoztak, hogy a vendégek ne unják magukat, ameddig kiássák őket a hó alól.

A kocsma egyébként 528 méterrel a tengerszint felett található, ezzel a legmagasabban fekvő kocsmának számít Angliában. Az épületet rendszeresen megtépázzák az elemek, ám ennek ellenére már a 17. század óta üzemel a szórakozóhely. 

Péntek óta a kocsmázók egyébként már alagutat ástak maguknak a hóban, eljutottak egészen az aszfaltig, ám ott meg kellett állniuk, mivel lehetetlen kocsival elindulni a hó miatt. A kocsmába közben eljutottak a hegyi mentők, akiknek egy vendéget egy korábbi betegsége miatt kellett ellátniuk, ezen kívül viszont jó a hangulat.

A kocsma tulaja a PA-nek arról mesélt, hogy a vendégek egészen jól összekovácsolódtak a bezártság alatt, sőt, egy hölgy azt is kijelentette, hogy haza sem akar menni, olyan jól érzi magát a hó alatt.

Szólj hozzá!

Szombathely új parlamenti képviselője nem nyilatkozik Szombathellyel kapcsolatban

Csuzda Gábor a helyi Fideszhez irányított minket. A városi Fidesz elnökének fogalma sem volt arról, ki az a Csuzda képviselő.

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.