Törökverő győri kézisek

Farkas Bazsi 2021-11-20 19:26:00
Újabb BL-skalpot szerzett az ETO. Ezúttal idegenben nyertek a mieink.

Kastamonu Belediyesi GSK - Győri Audi ETO KC 22-38 (9-19)

A mai mérkőzésre Amandine Leynaud és Lukács Viktória pihenőt kapott, míg ujjsérüléséből felépülő Faluvégi Dorottya újra a keret tagja volt. Ambros Martín vezetőedző az idei utolsó mérkőzésen a Fodor, Háfra, Blohm, Nze Minko, Ryu, Faluvégi hatosnak, a kapuban pedig Laura Glausernek szavazott bizalmat. Háfra Noémi találatával indult a mérkőzés, majd egy indítás után Estelle Nze Minko talált be a törökök kapujába (2 – 0). Csapatunk kemény védekezésének és gyors lerohanásainak köszönhetően a 13. percben már 9 – 4-re vezetett. A félidő utolsó tíz percére 14 – 6-os győri vezetéssel fordultak a csapatok. A visszatérő Faluvégi góljával a 24. percben már tíz gól volt a különbség együttesünk javára (17 – 7). A játékrész egy időntúli szabaddobással zárult, ami Pintea kezében elakadt, így 19 – 9-es győri előnnyel vonulhattak szünetre a csapatok.

A második félidő egy indításból szerzett Brattset góllal indult. Továbbra is jól működött csapatunk védekezése, és a 40. percben tizenegy góllal 24 – 13-ra vezettünk. A félidő derekán több hiba csúszott a támadójátékba, így faragtak a hátrányukból a törökök (29 – 19), de  Glauser lehúzta a rolót, és pillanatok alatt újra több mint 10 volt a különbség csapatunk javára (31 – 19). A mérkőzés utolsó 10 percére már 13 gólos győri előnnyel fordultak Háfráék (33 – 20). Ryu időn túli hetesével végül magabiztos, 16 gólos győri győzelem született csapatunk idei utolsó Bajnokok Ligája mérkőzésén idegenben - tudósított az ETO weboldala

Szólj hozzá!

Új ipari parkot építene? Cserébe állítsa helyre a természetet!

Egy brit modell szerint a beruházásoknak nemcsak csökkenteniük kell a környezeti károkat, hanem mérhetően javítaniuk is kell a természet állapotát.

A hőség miatt módosul a kutyasétáltatás rendje a Győri Állatmenhelyen

Hétvégén csak a délelőtti órákban lehet sétálni a menhely kutyáival, a gondozók a négylábúak védelme érdekében kérik a szabályok betartását.

Fokozott katonai jelenlétre és hanghatásokra kell számítani Győrben a légvédelmi rakétaezred gyakorló terének környezetében

Vaklőszeres kiképzést tart a Magyar Honvédség a hétvégén, a környéken élők erősebb zajokra és katonai járművek mozgására számíthatnak.

Magyar Péter kezdeményezésére kikerült az ukrán csatlakozás gyorsítására utaló rész az EU-csúcs záródokumentumából

Az Európai Tanács ülésén négyórás vita után született meg az a nyilatkozat, amelyet valamennyi tagállam támogatni tudott.

A Győri Ítélőtábla öt év börtönre ítélte a férfit, aki meg akarta fojtani a segítségére siető ismerősét

Az elsőfokú, felfüggesztett büntetést túl enyhének találta az ügyészség, a másodfokú bíróság végrehajtandó szabadságvesztésre súlyosbította az ítéletet.

Mától ismét locsolni kezdték a kalcium-kloridot a szombathelyi azbeszttel szennyezett utakon

A Greenpeace azonban ma arról beszélt, hogy ez az ideiglenes megoldás újabb problémákat hozhat magával.

Ingyenes hétvégi programok Győrben: táncfesztivál, koncertek, városi séták és családi események

Június 19. és 21. között ismét színes programkínálat várja a győrieket, a legtöbb esemény ráadásul ingyenesen látogatható.

130 milliárd forintos elektromos beruházást indított el Győrben az Audi - az eseményen Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter is részt vett

Az Audi Hungaria megkezdte az új MEBeco elektromos hajtás sorozatgyártását, ami 260 munkahely megőrzését biztosítja.

Megérkeztek a cöliákia gyorstesztek Győrbe, indulhat az ingyenes gyermekszűrés

Összesen 1500 tesztet osztanak ki a gyermekorvosoknak, a vizsgálat a 6 évesek státuszvizsgálatához kapcsolódik.

A Győri Fellebbviteli Főügyészség elérte a büntetés súlyosítását az életveszélyes kutyatámadás ügyében

Az ítélőtábla helyt adott az ügyészi fellebbezésnek, és három évre emelte a próbaidő tartamát.

Megduplázódott az alpolgármesterek száma Győrben, így újraosztotta a hatásköröket és a feladatokat Pintér Bence

Az új munkamegosztás szerint Balog-Farkas Renáta többek között a városüzemeltetésért és a sportért, Kósa Roland pedig továbbra is a fejlesztésekért és a kultúráért felel.

Hatékony vízszigetelés a tetőn

Az otthonunk biztos és kényelmes menedék kell, hogy legyen, ahol gondtalanul tölthetjük mindennapjainkat.

Vízkorlátozást vezettek be az Alsó-Szigetköz több településén 

Június 18-tól napközben tilos vezetékes ivóvízzel locsolni, autót mosni vagy medencét tölteni Győrzámolyban és több környező településen.

A nyári vasúti vágányzár Győrt is érinti: több vonat menetrendje módosul

Június 20. és augusztus 30. között a Budapest–Győr vonalon közlekedőknek is változásokra kell készülniük a Déli Körvasút fejlesztése miatt.

A hétvégén jön, a Szentivánéji Vigasságok!

Több ezer látogatót várnak Szombathelyre. Mihályfi Luca, L. L. JUNIOR, Tolvai Reni, és BYEALEX ad koncertet.

Újabb lapok és szerkesztőségek kerültek komoly bajba a Mediaworksnél - vajon meddig tart ki a Kisalföld?

Tömeges elbocsátásokról és lapbezárásokról szólnak a hírek, miközben továbbra sem tudni, milyen jövő vár a megyei napilapokra.