A Nyíregyházát is legyőzte az ETO

Bazsó Bálint 2021-11-07 16:12:00
Újabb három pont, kapott gól nélkül.

A Merkantil Bank Liga 15. fordulójában a Nyíregyháza vendégeként pályára lépő WKW ETO FC Győr - akárcsak a Budafok ellen - egygólos győzelmet aratott a Nyíregyháza Spartacus FC ellenében.

A gólnélküli első félidőt követően Óvári Zsolt eredményes találatával elhozták a győriek a három pontot.

Nyíregyháza Spartacus FC – WKW ETO FC Győr 0-1 (0-0)

Az ETO FC hivatalos Facebook-oldalának közlése szerint a mérkőzést a hazaiak kezdték aktívabban, a 6. percben Hamed fejelte középre a labdát, amit Fadgyas könnyedén gyűjtött be. A 20. percben a mérkőzés első szöglete után a Nyíregyháza majdnem megszerezte a vezetést, Zamostnyhoz került a labda, aki közelről lőtt, ám kapusunk hatalmasat védett.

A játékrész vége felé közeledve előttünk is adódott két lehetőség. Előbb Berki beadása szállt el veszélyesen a hazai kapu előtt, majd Kovács K. tálalt Bacsa elé, aki közelről lőhetett, ám Hegedüs bravúrral hárítani tudott.

Az 51. percben kis híján labdát szereztek a hazaiak a tizenhatosunk előterében. Paku támadta le a védelmünket, Fadgyashoz került hátra a labda, aki lábbal tisztázott. A második játékrész derekán megszereztük a vezetést! Csonka vezette rá a védelemre a labdát, először még tisztázni tudtak a hazaiak, majd Óvárihoz került a labda, aki a tizenhatoson belül lefordult. védőjéről és a rövid felsőbe lőtt 0-1.

A 74. percben Fadgyas ejtett ki egy labdát, amire Novák majdnem le tudott csapni, ám kapusunk az utolsó pillanatban begyűjtötte a labdát. Három perccel később közel állt a Nyíregyháza az egyenlítéshez.

Egy felívelt szabadrúgás Papucsek fejét találta meg, akinek a fejese centikkel ment el a kapunk mellett. A hazaiak a hajrában mindent egy lapra feltéve támadtak, ám védelmünk állta a sarat, ismét kapott gól nélkül hozott le egy mérkőzést, ami azt jelentette, hogy a Nyíregyháza otthonából is sikerült elhozni a három pontot.

"Nagyon örülök ennek a győzelemnek! Úgy gondolom, hogy ma is lemásoltuk az előző két mérkőzést, nagyon szervezetten védekezett a csapat. Az első félidőben is volt egy nagy ziccerünk, a második félidőben pedig, amikor egy kicsit elment a hite az ellenfélnek, többet tudtunk a kapujuk elé kerülni, és Óvári révén sikerült kihasználnunk egy ilyen szituációt, amivel megnyertük a mérkőzést."

- mondta Klausz László, a győriek vezetőedzője az oldalnak.

 

 

Szólj hozzá!

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.

700 millió forintos adózás előtti nyereséggel zárta 2025-öt a SZOVA

Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.

Ha csak egy videót nézel ma meg az este Győrbe érkező Orbán Viktorról, akkor ez legyen az!

18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben. 

Szombat este egy órára elsötétül Győr több ikonikus helyszíne - a Föld órája miatt

A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.

Mit érdemes tudni a lézeres szemműtétek áráról?

A modern orvostudomány egyik érdekes területe a lézeres szemműtét, amely lehetővé teszi az emberek számára, hogy véglegesen megszabaduljanak szemüvegüktől vagy kontaktlencséjüktől. De vajon mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás, és mik befolyásolják az árakat?

Eredményvárót szervez a TSZV a választás estéjére Győrben

Pintér Bence szerint a győriek számára sem mindegy, milyen összetételű parlament alakul az április 12-i országgyűlési választás után.

Az FBI és a magyar rendőrség közösen fogott el egy Amerikában körözött férfit Győrben

Gyermekpornográf felvételek birtoklása miatt körözték, kiadatási eljárás indult ellene.

Júniusban újra jön a győri éjszakai futás

Elindult a nevezés a XXIV. Büchl Félmaratonra.

Kerékpárutak, körforgalmak, új tervek – így alakítaná át Győr kétkerekű közlekedését a városvezetés

A polgármesteri hivatalban tartott egyeztetésen több, már előkészített bringás fejlesztést is bemutattak, a kivitelezések egy része 2027 elején indulhat.

A víz világnapját ünnepelték a Győri Városházán

Helyi diákok alkotásait díjazták az ÉDUVÍZIG pályázatán.

2043-ban lenne Európa Kulturális fővárosa Szombathely

Így ünnepelnék a város alapításának 2000. évfordulóját.