Orbán: Fognak kapni, Feri bátyám, novemberben egy nyolcvanast

Székely Zoárd 2021-10-14 11:06:00
Kocsmázott egyet a miniszterelnök.

Borkorcsolya – ezzel a címmel töltött fel egy újabb videót Orbán Viktor a Facebook-oldalára. A miniszterelnök ugyanis alászállt a nép közé egy kesztölci kocsmába - furcsa módon testőrök nélkül, bár ők lehet az ajtóban várakoztak -, és jóízűen elfogyasztott egy pohár bort, meg mellé egy pogácsát.

„Van egy nyugdíjprémium, amit fognak kapni, Feri bátyám. Novemberben egy nyolcvanast, és a következő évben pedig február közepén szerintem meg fog kapni egyhavit"

– közölte a körülötte ülő nyugdíjasokkal Orbán, akik lelkesen fogadták a hírt.

Hamarosan választások: novemberben 80 ezres nyugdíjprémiumot oszt szét a kormány

Novemberben jön a nyugdíjprémium, 80 ezer forint lesz - jelentette be Orbán Viktor a péntek reggeli miniszterelnöki rádióinterjúban, írja a HVG. A miniszterelnök azt is hozzáttte, hogy bár ennél kevesebb járt volna több mint 400 ezer embernek, de mivel jól áll a gazdaság, így mindenki megkapja a teljes összeget, és mivel az inflációhoz igazítják, ezért sokan 100 ezer forint prémiumot kapnak.

Hozzátette, hogy „azért küzdenem kell kicsit", hogy ne kétheti nyugdíjprémium legyen, hanem egyhavi, de „rajta vannak a szeren".

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

 „Ott loholok a pénzügyminiszter nyakán"

– zárta kedélyesen a bejelentést a miniszterelnök.

Valami furcsát találtál a cikkben? Az csak is ezért lehetett.

Szólj hozzá!

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.

A gyűlöletnek nincs helye a közéletben – a Védvonal lépett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt

A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint elfogadhatatlanok azok a hozzászólások, amelyek az énekes súlyos betegségéről szóló hír alatt jelentek meg.

Átadták a 2026-os Szent László-érmeket Győr díszközgyűlésén

Négy, a város kulturális, sport- és közéleti életében kiemelkedő munkát végző személyiség vehette át az elismerést a Szent László Napok alkalmából.

Elhunyt Völler László, ismert szombathelyi vendéglátós

Jövő héten csütörtökön tartanak emlékező misét. 

Öntsünk tiszta vizet az azbesztes pohárba: szennyezett szerpentinitet találtak több győri útszakaszon, de a polgármester szerint nincs közvetlen egészségügyi veszély

A murvás utak tiszták, de több, 2020 előtt épült aszfaltos úton azonosították az osztrák eredetű kőzúzalékot, amely hosszú távon milliárdos beavatkozást tehet szükségessé.

Ha valami még hiányzott a nyárból: országjárásra indulnak Orbán digitális harcosai 

Miközben a Fidesz történeténelmi választási vereségét próbálja feldolgozni, a kampány csodafegyverének szánt Digitális Polgári Körök most épp közösségszervezésbe kezdenek.

Százezer forinttal tolja meg több százezer gyermek tanévkezdését a TISZA-kormány - éles váltás jon az iskolakezdési támogatásokban

A Fidesz-kormány éveken át az előrehozott családi pótlékot nevezte segítségnek, miközben a határon túli magyar családok ennél nagyságrendekkel nagyobb támogatást kaptak.

Az ELTE szombathelyi Gothard Asztrofizikai Obszervatórium is csatlakozott a chilei Vera C. Rubin Obszervatórium tízéves égboltfelmérő programjához

A program az égbolt eddigi legátfogóbb és legambiciózusabb felmérését ígéri az univerzum történetének jobb megértéséhez.

Egy hétre egyetemisták lehettek az általános iskolások - saját jövőjüket fedezhették fel a Győri Gyerekegyetem résztvevői

Robotok, mesterséges intelligencia, sárkányhajózás és saját ötletek a jövő felsőoktatásáról.

Mától drágább lesz a Temu-rendelés: életbe lépett az új uniós vám

Nem csomagonként, hanem termékkategóriánként kell megfizetni az új, 3 eurós díjat az EU-n kívülről érkező, 150 euró alatti küldemények esetében.

Kiszáradó Velencei-tó: nem vízhiány van, hanem alkalmazkodási válság

A vízpótlás önmagában nem oldja meg a problémát.

Természetvédelmi fejlesztésekkel védik a mocsári teknősök élőhelyét Gyirmótnál

Holtágrekonstrukció, új pallósor és természetbarát fejlesztések segítik a fokozottan védett faj megőrzését a Holt-Rába térségében.