A kassza futószalagjára tette halott kisfiának testét egy magyar nő egy olaszországi Lidlben (18+)

ugytudjuk.hu 2021-10-02 07:37:54
Az anya zavartan viselkedett, jelenleg fogva tartják a hatóságok.

A Telex szerint az eset pénteken történt a Città della Pieve nevű kis faluban, ahol a 44 éves nő azért ment be a boltba, hogy segítséget kérjen, de mire az orvos megérkezett, a kétéves kisfiú már nem élt.

A pici holttesten több szúrt seb is volt, főleg a mellkasán és a nyaka körül.

Azt írják, hogy a nyilvánvalóan zavarodott állapotban lévő nő ellentmondásos verziókat adott elő az eseményekről, és jelenleg a Città della Pieve-i laktanyában van, őrizetben tartják.

Az olasz sajtó szerint szerint a nő Rómában él, de az elmúlt napokban Chiusiba költözött a gyerekével, és egy barátja házában vendégeskedett. Az nem világos, hogyan és miért érkeztek Città della Pievébe. A gyermek apja Magyarországon él.

A kezdeti nyomozás során a szupermarket előtti zöld területre koncentrálnak, ahol egy elhagyatott parasztház is található. A parasztházban megtalálták a kisfiú babakocsiját is, amelyen vérnyomok is voltak, illetve egy kést, ami a gyilkos fegyver lehetett. 

Egyelőre nem tisztázott, hogy a kisfiú már halott volt-e, amikor a nő elvitte a szupermarketbe. Jelenleg várják az igazságügyi orvosszakértő megállapításait, aki a helyszínre érkezett az ügyeletes bíróval együtt. Az ügyet a BRFK is vizsgálja, de a nyomozást az olasz hatóságok folytatják.

Borítóképünk illusztráció, fotó: Pixabay

Szólj hozzá!

Szerinted mi volt a leginkább „rage bait” 2025-ben?

Ez a kifejezés lett az év szava, ami a szándékosan dühöt keltő provokációt jelenti.

Jótékonysággal indult az advent a Győr-Szol telephelyén

A közszolgáltató idén először állított saját adventi koszorút az Orgona utcában.

10-15 százalékkal drágul a karácsonyfa idén

Az aszály és a kártevők növekvő jelenléte ellenére a minőségi hazai fenyők a teljes kereslet 75-80 százalékát fedezhetik.

Bővült az árrés-csökkentett termékek köre

Zsigó Róbert szerint decembertől több alapélelmiszer is olcsóbb lehet a boltokban.

Adót emelt a fideszes többségű sárvári testület

Néhány perccel később pedig már a TISZA-adóval riogattak.

Megkezdődött a facsemeték ültetése a "vasi ezres tűz" helyszínén

Csönge és Kenyeri jövőbeli erdeje kerül a földbe.

Megnyílt az Adventi Jótékonysági Faház Győrben

Idén 19 szervezet gyűjt adományokat.

Vádat emeltek az Audi szakszervezet vagyonából sikkasztó három férfival szemben

Több mint 500 millió forintot nyúltak le négy év alatt.

Megvannak a TISZA Győr-Moson-Sopron megyei országgyűlési képviselőjelöltjei

Diószegi Judit, Néher András, Bóna Szabolcs, Hallerné Nagy Anikó és Porpáczy Krisztina indulnak harcba 2026-ban.

Ősszel is erős maradt és továbbra is húzóágazat a hazai turizmus

Októberben 11 százalékkal nőtt a vendégforgalom Magyarországon a tavalyi évhez képest.

Adót emel a fideszes többségű kőszegi képviselőtestület

Minden érintett adónem közel a duplájára emelkedik.

Új utcanevekről döntött a győri közgyűlés

A város ikonikus alakjairól neveztek el közterületeket. 

Több mint 300 ezren szavaztak a TISZA jelöltállításának második fordulójában

A párt példa nélküli előválasztási rendszere újabb mérföldkőhöz érkezett, holnap megismerjük a végső befutókat. 

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.