Kiskorú lányokat vett rá kamera előtti vetkőzésre egy férfi

Nagy Donát 2021-09-08 12:00:51
A Győri Járási Ügyészség szerint 9, 11 és 16 éves lányoktól csalta ki a meztelen képeket.

A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy 43 éves férfi ellen, aki 2016 szeptembere előtt több kiskorú lányt arra vett rá, hogy egy csevegő programon a kamera előtt levetkőzzenek neki, majd a felvételekkel további pornográf jellegű videókért zsarolta őket.

Az ügyészség vádirata szerint az elkövetéskor 38 éves férfi 2016 szeptembere előtt különböző internetes oldalon kiskorú lányokkal ismerkedett meg úgy, hogy magát tizenéves fiúnak adta ki. A vádlott így került kapcsolatba az ismerkedésükkor 11 éves, 16 éves és 9 éves sértettekkel, akiknek a bizalmába férkőzött, majd a lányoktól meztelen képeket kért.

Fotó: Pixabay

Ezt követően a terhelt a 11 éves és a 16 éves sértetteteket megzsarolta, hogy a korábban megszerzett felvételeket közzéteszi az interneten, ha a lányok nem teljesítik amit mond nekik, és arra kényszerítette őket, hogy a kamera előtt meztelenül pózoljanak. A vádlott mindezt rögzítette is és a felvételeket a darkneten ilyen témájú oldalakra feltöltötte.

A terheltet szexuális erőszak minősített esetével, szexuális kényszerítés minősített esetével, és gyermekpornográfia minősített esetével vádolja az ügyészség. Vele szemben – a halmazati szabályokra figyelemmel - tizenöt évig terjedő szabadságvesztés is kiszabható.

Az ügyben a nyomozást a Nemzeti Nyomozó Iroda folytatta le, míg az érdemi döntést várhatóan a Győri Járásbíróság fogja meghozni.

Szólj hozzá!

Egybegyűjtöttük a hétvége győri programjait

Ha ebből nem találsz kedvedre valót, a probléma nem velünk van. 

Nem csak a víz fogyott el, hanem a konstruktív gondolkodás is – szerkezeti válság szorítja sarokba a magyar agráriumot

Az aszály, a hibás vízgazdálkodás és a rossz termelési irányok egyszerre növelik az importfüggőséget

Győr befizette a szolidaritási adó aktuális 5 milliárd forintos részletét – Pintér szerint a „nemfizetés” csak egy drága politikai üzenet lett volna

Más városokkal ellentétben Győr nem kockáztatott: a polgármester szerint 9 millió forintba került volna egy eredménytelen húzás.

650 millió forintból újul meg Győr vízi és vízparti élete - a folyók városa szintet lép

Akadálymentes horgászstég, vízitúra-központ és új szabályozási rendszer is érkezik a következő években.

Eltűnt Vámos Zoltán 

A választások utáni héten a Fidesz-KDNP jelöltje nem jelentkezett.

Hol találhatnak egymásra az emberek?

Az ismerkedés örök kérdése számos embert foglalkoztat, hiszen valahol mind keressük a tartós kapcsolatokat, a mély érzelmi kötődéseket vagy azt az egyetlen társunkat, akivel életünket megoszthatjuk.

„Megállapodtunk a benzin és a gázolaj védett árának fenntartásáról” – Magyar Péter egyeztetett a MOL vezetésével

A TISZA elnöke szerint az üzemanyag-ellátás biztosított, és az új kormány alatt sem drágulnak a hatósági árak.

11 ember ivott a szombathelyi kórházban a fagyállós csapvízből

A klímaberendezésekben használt vegyszer került a rendszerbe.

Lakossági fórumot hívott össze Szombathely polgármestere az azbeszt szennyezés miatt

Hétfőn a városházán tart teljes tájékoztatást Nemény András.

Czeglédy Csaba azért léphetett vissza, mert valószínű eljutott hozzá is, hogy mennyire ramatyul áll

A 21 Kutatóközpont most publikált, ám a választás előtt végzett felmérése szerint 8%-on állt a DK támogatott független szombathelyi parlamenti képviselőjelöltje közvetlenül a szavazás előtt.

Gagyi Levente: nem járt nálam egyetlen hatóság sem

Cáfolta a fideszes képviselő az a pletykát, ami szerint a rendőrség végzett nála házkutatást választási csalás gyanújával összefüggően.

Egyeztetett a városvezetés a győri országgyűlési képviselőkkel

Kósa Roland szerint közös munka indul az uniós források és a városi ügyek mentén.

Nincsen ivóvíz a szombathelyi kórház sürgősségi tömbjében

Nem hivatalosan fagyálló került a rendszerbe. Palackos vízzel biztosítják a betegek ellátását.

Újabb győri társasházakat von be az ingyenes szelektív hulladékgyűjtésbe a GYHG

Több száz címen jelennek meg tavasszal a sárga fedeles kukák.

Befagyasztotta az Nemzeti Filmintézet a támogatások kiosztását

Megszűnik a Savaria Filmszemle évi több tízmillió forintos finanszírozása?

A mai szórólap pakkal már nem jött City7

Kár érte, kiváló propaganda anyag volt.

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.