Négygólos meccsen ikszelt az ETO FC Győr

ugytudjuk.hu 2021-08-22 20:54:25
A győriek mindkét gólját Óvári szerezte.

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Győr 2-2-es döntetlent játszott a Soroksárral. A hazaiak a 9. percben szereztek vezetést, Priskin vette át a labdát a tizenhatoson belül, majd visszagurított Óvárinak, aki kilőtte a hosszú alsót. A 23. percben egyenlít a Soroksár! Katona Máté lőtt tizenöt méterről, Fadgyas csak beleérni tudott, átgurult a labda a gólvonalon.

Az 54. percben ismét a Győr került előnybe, egy nagy bedobást Bagi csúsztatott meg, amit Óvári szép mozdulattal vágott a léc alá. Nem sokkal a vége előtt ismét egyenlített a Soroksár: Korozmán a hosszún egyedül állva a hálóba lőtte a labdát.

ETO FC Győr–Soroksár SC 2-2 (1-1)

Győr: Fadgyas – Kovács K., Csonka B. (Bagi, 24.), Fodor, Vincze Á. – Toma – Berki (Szimcso, 46.), Vitális – Óvári (Bacsa, 84.), Priskin, Kanalos (Kulcsár, 34.). Vezetőedző: Klausz László

Soroksár: Major – Ternován, Gengeliczki, Gyömbér, Pászka – Csernik, Katona M. – Szerető (Korozmán, 71.), Lőrinczy (Lovrencsics B., 67.), Hajdú R. (Ladányi, 81.) – Kovác A. (Magyari, 81.) Vezetőedző: Lipcsei Péter

Gól: Óvári (9. és 54.), ill. Katona (23.), Korozmán (85.) 

Szólj hozzá!

Lemondott Haba Vilmos, a győri Jobbik elnöke

Facebook-oldalán jelentette be a hírt.

Weöres Sándor és Károlyi Amy beugrott egy feketére a szombathelyi Nagyszállóba

Különös alakok lepték el a bezárt hotel földszinti ablakait. Derkovits Gyula önarcképe is megjelenik.

Gyógygombák és kender: harmónia az egészség szolgálatában

Az idők folyamán a természet ajándékai mindig is fontos szerepet játszottak az egészség megőrzésében.

Megkezdődik a szombathelyi Liget utcai híd felújítása

Jövő héttől lehet forgalomkorlátozásra számítani a környéken.

200 millió forintot nyert Körmend a Rákóczi Ferenc utcai háziorvosi- és fogorvosi rendelők fejlesztésére

Az épületek új hőszigetelt ablakokat kapnak, és LED világítást szerelnek fel.

Belvárosi forgalomkorlátozást hoz magával a szombathelyi Urban pARTy

Szombaton sétáló utcává változik a Kőszegi utca.

Alig 3 millió forint nyereséggel zárta a tavalyi évet a C.P. Portál Kft.

Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.

Újra Fröccsnapok lesznek a hétvégén Győrben 

Jön a nyár legpezsgőbb hétvégéje.

Remek rajt a Gyermek OB-n Győrben 

A városban tényleg úszóbajnokok születnek.

Gépjármű-kiskereskedelemre váltott Illés Károly vállalkozása

Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.