Kőszegi Momentum: a város nevében kiadott közlemény szégyellnivaló!

ugytudjuk.hu 2021-08-12 15:03:19
A fiatal párt szerint az Egészségház kifestésén nem felháborodni kell, hanem megköszönni.

Arról, hogy önkéntesek festették ki a Kőszegi Egészségház belső falait, majd a város polgármestere rendőrségi feljelentést lebegtetett, korábban már mi is beszámoltunk. Legutóbb az Összefogás Kőszegért Egyesület elnökével beszéltünk, most pedig a Momentum Mozgalom Kőszegi Helyi Szervezete küldött közleményt, amelyet változtatás nélkül közzéteszünk:

Úgy gondoljuk, hogy egy jószándékú, kreatív civil kezdeményezést egy szintén jószándékú, kreatív polgármester megköszön, majd az élet megy tovább. 
Értjük, hogy a párt megkívánja a civilek elleni támadást és uszítást, de ezt most inkább el kellett volna engedni. 

Ehelyett a jegyző és a házirend mögé bújva, kicsinyes, pitiáner módon, feljelentéssel próbálja Kőszeg város polgármestere megfélemlíteni az örömöt okozó civilek közösségét. 
A Kőszeg városa nevében kiadott közlemény szégyellnivaló! 

És mindezt miért? Mert annyi politikai kultúra sem szorult Básthy Bélába, mint amennyi gasztronómiai érzék Németh Szilárdba. 
Felszólítjuk Básthy Bélát, hogy ha már politikai tanácsadója nincs, legalább az apukáját kérdezze meg legközelebb, mielőtt elkezdi fenyegetni a kőszegi polgárokat!

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Borítókép: Összefogás Kőszegért Egyesület Facebook-oldala

Szólj hozzá!

Online szórakozás 2025-ben – így változtatják meg az életünket a digitális trendek

Az online világ manapság már jóval több, mint a közösségi média vagy éppen a videó- és képmegosztások.

A természet rejtett kincsei: az illóolajok sokoldalúsága

Az illóolajok hosszú ideje fontos részei a mindennapoknak, noha olykor talán nem is tudatosul bennünk.

SMS-ben fenyegették meg Ágh Ernőt, szombathelyi önkormányzati képviselőt

A feladó azt írta, hogy reméli áprilisban a fiával, az államtitkár Ágh Péterrel együtt bitófán fog lógni.

Váratlan családi élethelyzet miatt távozik az Egis Körmendtől Trevor Blondin

Már a holnapi, Kaposvár elleni meccsen sem lép pályára.

Számháború: A Fidesz szerint kétszer annyian voltak tegnap, mint a Tisza

Még ha a kutató számításai alapján a számok nem is ezt mutatják.

Szépen-lassan helyreállhat a vasúti közlekedés a győri fővonalon

Hegyi Zsolt közleménye szerint még nem tökéletes, de már jobb a helyzet. 

A test és a lélek egyensúlyának fontossága

Mai világunkban egyre többen keresik a testi-lelki egyensúly megteremtésének útját. Az egészséges életmód iránti igény nem csupán egy múló hóbort, hanem egyre több ember életének meghatározó részévé válik.

Az FTC-t és a Győrt is megbüntette a szövetség a drapériás eset miatt

Az FTC-Rail Cargo Hungaria elnézést kért a molinó tartalmáért, a testület előtt beszámolt arról, hogy belső döntéseket hozott a transzparenst kihelyezők kitiltására, annak érdekében, hogy hasonló eset a jövőben ne fordulhasson elő.

Új szegmens nyílhat az ingatlanpiacon a zártkerti ingatlanokkal

Elsőként azok az önkormányzatok léphetnek, ahol a zártkerti területek jelentős lakhatási alternatívát vagy rekreációs funkciót töltenek be.

Iskolaépületnek hajtott egy busz Szolnokon

Egy gyalogos és több utas megsérült.

Dróntilalommal próbálják jelentéktelenné tenni a Nemzeti Menetet – Magyar Péter szerint retteg a hatalom

A honvédelmi miniszter katonai műveletet tervez pont akkor és pont ott, amikor és amerre a tömeg halad majd csütörtökön. 

Mentőhelikopterrel szállítottak Győrbe egy 17 éves lányt

Súlyos baleset történt egy soproni iskolában.

Megszépül a Széchenyi híd alatti partszakasz Győrben

Faállomány-felújítás kezdődik a Dózsa György rakparton.

Illegálban bontotta az autókat egy csornai nő

Több mint 11 ezer kiló hulladékot halmozott fel az udvarán.