Tom Hanks fia nem hajlandó beoltatni magát, annak ellenére, hogy az édesapját komolyan megbetegítette a koronavírus

Fehér Buda 2021-08-11 10:11:11
Chet Hanks is bedőlt a vakcinaellenes álhíreknek.

Chet Hanks, Tom Hanks fia az Instagramon osztott meg magáról egy néhány másodperces videót, amiben bejelenti, hogy ő sosem fogja beoltatni magát a koronavírus ellen. A zenész és színész szavai azért lehetnek megdöbbentőek, mert tavaly az édesapja és az édesanyja is megbetegedett a vírustól, úgy tudni, hogy Hanks tünetei elég komolyak voltak.

Chet videója már csak azért is furcsa, mert először gúnyos hangnemben szólítja fel a követőit arra, hogy kérjenek időpontot az oltásra, hiszen az Egyesült Államokban egyre gyorsabban terjed a koronavírus delta variánsa. A 31 éves színész ezután viszont nyaktörő sebességgel arról kezd beszélni, hogy ő eddig nem kapta el a koronavírust, ezért nem hagyja, hogy

megszúrják "azzal a kibaszott tűvel".

 

Az Empire és a Shameless sztárja ezután azzal folytatja, hogy nem érti, miért kellene azoknak is oltást kérnie, akiknek amúgy egészséges az immunrendszerük. Chet szerint ugyanis az lenne a megoldás, ha a veszélyeztetettek sosem hagynák el az otthonukat, írja az Independent.

Tom Hanks és Rita Wilson még 2020 márciusában kapta el a vírust, ők voltak az első nagy sztárok, akik megosztották a világgal, hogy megbetegedtek a koronavírustól. A pár később többször is bejelentkezett a különböző közösségi oldalakon, hogy arról meséljenek, hogy érzik magukat. Tom Hanks végül csak később, egy interjúban beszélt arról, hogy a feleségének egy időben elég súlyos tünetei jelentkeztek. Rita Wilson magas lázzal küzdött, és három héten keresztül nem érezte az ízeket.

Szólj hozzá!

Eljárás indult a Sárvár Rádióval szemben

A Médiahatóság azt vizsgálja, hogy a csatorna eleget tett-e a törvényi kötelezettségnek.

Májusban kezdődik a kőszegi Panoráma Szálló újjáépítése

Wellness szálloda épül, apartman szobákkal.

A hétvégén is folytatódik a csapadékos idő és lehűlés kezdődik

Szombaton túlnyomóan borult idő várható, inkább csak délkeleten szakadozhat fel átmenetileg a felhőzet.

Gyurka János lesz az SZKKA vezetőedzője

A szakember kettő plusz egyéves szerződést írt alá.

A pénz őre lesz a polgármester Győrben

Sokadszor volt téma a vármegyeszékhely költségvetése, most a polgármester és stábja válaszolt a kérdésekre egy lakossági fórumon.

A tinédzserek szerint félelmetes a TikTok-algoritmus pontossága

Már 8 évesen nekiállnak tiktokozni a gyerekek.

Repülőrajt árrésstoppal

A vártnál rosszabb inflációs adatok javítására régi módszeréhez nyúl a kormány: árstopot vezet be.

Tavaszi nagy takarítottak a szombathelyi Domusnál

Ezután rendszeresebben jár majd arra a takarító brigád.

Országos képregény alkotói pályázatot hirdet a szombathelyi könyvtár

Az idei CONnathely-Savaria képregényfesztivál nulladik napján nyitják meg az alkotásokból készült kiállítást.

Együttműködési megállapodás született a Király SE és az Eötvös Loránd Tudományegyetem között

A megállapodás értelmében a felek közösen dolgoznak tovább a sportszakos, kiemelten a labdarúgó edzőképzésben résztvevő hallgatók szakmai fejlődésének érdekében.

Hétfőn engedték szabadon a Kaposváron balhézó körmendi szurkolókat

Csoportosan elkövetett garázdaság elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kell felelniük.

30 alapvető élelmiszerre vet ki árrésstoppot a magyar kormány

Itt az újabb csodafegyver az inflációval szemben.

Válaszokat ígér a győri költségvetéssel kapcsolatban a polgármester

A nagy nehezen kicsikart költségvetési konszenzussal kapcsolatban kapnak lehetőséget a város polgárai: lakossági fórumon kérdezhetik Pintér Bencét mire mennyi pénz jut idén.

Panaszkodnak a körmendi Városgondnokság dolgozói, nehezen élnek meg a bérükből

Most azt vizsgálja az önkormányzat, hogy adhat-e kedvezményt az önkormányzati bérlakások bérleti díjából.

1 milliárd 259 millió forintért újítják fel az MCC szombathelyi épületét

Januárban jelentették be, hogy megújul a Takáts-ház.

Letartóztattak egy álrendőrt

Egy balesetnél bírságolt a kamuzsaru.