A Momentum is Ungár Pétert támogatja

Bazsó Bálint 2021-08-10 13:17:00
Az LMP Vas megyei politikusa mögé a Jobbik, az MSZP-P és az LMP után a Momentum Mozgalom is beállt.

A Momentum nem indít saját jelöltet, és arra kérjük támogatóinkat, szavazóinkat, hogy támogassák Ungár Pétert az előválasztás során, akit jó szívvel ajánlunk a választók figyelmébe

- közölte a szombathelyi Fő téren megtartott sajtótájékoztatóján László Győző, Szombathely alpolgármestere.

Fotó: Vágvölgyi Bálint

A Momentum poltikus közölte:

Péter azt gondolom a munkája során már bizonyított. Az Országgyűlésben is láthattuk, hogy kérlelhetetlenül síkra száll a szombathelyiek érdekeiért, ezért arra kérem, hogy támogassák Ungár Pétert az előválasztás során, és váltsuk le közösen ezt a kormányt

- mondta.

Úgy gondolom, sikerült a lehető legjobb döntést meghoznunk. A lehető legjobb döntést ahhoz, hogy Hende Csabát 2022-ben leválthassuk Vas megye 1. számú választókörzetében, és véget vessünk a Fidesz 12 éves rémkormányzásának

- mondta Lukács Dániel, a Momentum Vas megyei elnöke. Úgy vélte: a váltáshoz Ungár Péter a legjobb választás, majd hozzátette:

Ungár Péter egy olyan politikus, akivel a Momentum Mozgalom azonosulni tud, és képviseli azokat az értékeket, amelyeket a párt is - mondta a politikus.

Fotó: Vágvölgyi Bálint

Végtelen öröm olyan emberekkel itt állni, akikkel a 2019-es önkormányzati és azt megelőzően az időközi választás során már egy csapatot alkottunk - mondta Ungár Péter, aki hozzátette:

A Momentum helyi csapatát olyannak ismertem meg, akik elkötelezettek a kormányváltás a politika megújítása, és olyan emberek politikába történő behozása mellett, akik képesek kijavítani az elmúlt 30 év hibáit. 

Ungár Péter résztulajdonos az Ugytudjuk.hu-t kiadó gazdasági társaságban. 

Szólj hozzá!

Pintér Bence helyretette az Ugytudjuk szerződését és visszaadta a hólapátot Fekete Dávidnak

Azzal talán vissza lehet hordani a Győr-Szol-ba a hiányzó 1 milliárd 700 millió forintot.

Vágányzár a Győr-Budapest vonalon - több járat menetrendje módosul februárban

Pályakarbantartás miatt egyes vonatok nem érintik a Keleti pályaudvart, a nemzetközi és elővárosi közlekedésben is változások lesznek.

"Hosszú évek óta hitvallásom, hogy egy dolog szent az maga a fesztivál."

Olvasói levelet kaptunk a Győr-Logistic Kft. ügyvezetőjétől, Lakatos Gyulától.

Egy szombathelyi születésnapon tört ki verekedés

Félreérthető szituba keveredett egy nő és egy férfi.

Pintér Bence: Újra indulok a polgármesteri székért!

Az is kiderült, hogy a TSZV-nek van 15 egyéni jelöltje.

Pintér Bence: Fekete Dávid és a Győr-Szol hülyének néz mindenkit

A polgármester szerint a cég cáfolata csak trükk a számokkal, és továbbra sem tudni, hogy hol a pénz!

Kávé, festmények és múzeumi szakmai nap - februári programok a Rómer Múzeumban

Tárlatvezetés a Café Kultúrban, szakmai nap múzeumi dolgozóknak, és még több izgalmas időszaki kiállítás várja az érdeklődőket februárban Győrben.

A Győr-Szol-t azonnal megvédte saját médiacége az eltűnt(?) milliárdok ügyében

Ráadásul ők már azt is tudják, hogy Pintér Bence lepaktált a TISZA Párttal. 

A járdán akarta elütni haragosát egy nő Győrben

Meglátta a zebránál, dühbe gurult, majd megfenyegette, hogy megöli - három évet is kaphat.

A Győr-Szol szerint nem tűnt el 1 milliárd 700 millió forint

Közleményben reagált a cég Pintér Bence kijelentéseire.

Kiskorú gyermekével lopatott egy nő Szombathelyen

Egy doboz gyógynövényt tartalmazó étrend-kiegészítő kapszulát csent el.

30 és 100 négyzetméteres lakások is lesznek a szombathelyi volt SZTK-épületében kialakítva

Üzleteknek és egészségügyi szolgáltatóknak is alakítanak ki helyiségeket.

Tanúként hallgatja ki a Rendőrség Pintér Bencét a fideszes miniszteri biztos, országgyűlési képviselőjelölt által felügyelt önkormányzati cég furcsa szerződései ügyében

A polgármester szerint a cég többször kijátszotta azt, hogy ne kelljen közbeszerzést kiírniuk, így az általuk kiválasztott vállalkozásoknak szignóztak ki munkákat.

Szijjártó Péter: hatszáz munkahely vált betonbiztossá a MAM-Hungáriánál a kormány támogatásával Vaskeresztesen

4 milliárd 500 millió forintnyi fejlesztést jelentett be a miniszter. A kormány 870 millió forintnyi támogatást csap hozzá a költségekhez.

Házasság hete 2026 Győrben - a hűség szabadsága

Előadások, séták, gyertyafényes randevúk és közös élmények várják a párokat február 1. és 19. között.

Gyorsabban melegszik a Föld, mint ahogy a modellek követni tudnák – a légszennyezés eddig elfedte a helyzet valódi súlyosságát

Az 1,5 °C-os melegedési küszöb felett olyan világba lépünk, ahol már nemcsak fokozatos, hanem láncreakciószerű és visszafordíthatatlan éghajlati változások indulhatnak be.