Lewis Hamilton annyira kimerült a Hungaroringen, hogy attól fél, hosszú coviddal küzd

Fehér Buda 2021-08-02 16:19:58
A versenyző még tavaly decemberben kapta el a vírust, azóta küzd a krónikus kimerültséggel.

Lewis Hamilton a magyar nagydíjon hatalmasat ment, a Forma-1-es versenyző egy időben az utolsó helyen állt, végül harmadikként végezte a futamot. A világbajnok viszont azt mondja, a verseny után a pódiumon majdnem elájult, egy pillanatra minden elhomályosodott körülötte.

Hamilton ugyan már tavaly decemberben esett át a koronavíruson, a versenyző szerint azonban még mindig a betegséget nyőgi. Arról már régóta tudni lehet, hogy egyeseket olyannyira rosszul érinti a vírus, hogy sokszor még hónapokkal később is furcsa tünetek jelentkeznek náluk. Hamilton szerint ő is a hosszú coviddal küzd, a magyar futam után pedig annyira kimerült, hogy a Mercedes orvosának a helyszínen kellett ellátnia.

Fotó: Lewis Hamilton Facebook

A Guardian azt írja, hogy a Hungaroring híres arról, hogy a versenyzőknek nem csak egymással, hanem a hősséggel is meg kell küzdeniük, ami miatt már többen is rosszul lettek. Hamilton szerint azonban nem ez volt a baj, már ónapok óta egészségügyi problémái vannak, ami miatt többször is annyira kimerültnek érezte magát, hogy veszélybe került a felkészülési szakasza. 

Hamilton a saját bevallása szerint az idei évben végig az egészségéért küzdött, a mai napig is csatákat kell vívnia, hogy befejezze a versenyeket. A pilóta azt is elárulta, hogy egészen a mostani hétvégéig nem beszélt senkinek arról, hogy mit él át, ami a Hungaroringen történt, az viszont annyira megijesztette, hogy úgy döntött, megosztja a világgal, hogy mennyire megviselte a koronavírus.

Szólj hozzá!

Elítélték a volt győri rendőrkapitány fiát – a letartóztatott Váczi Attila még a börtönben is lebukott

Hamis fegyverátírás miatt született jogerős ítélet, miközben a korrupciós perben milliárdos megrendelések, luxusautó és bizalmas rendőrségi iratok is előkerültek.

Pár hónap alatt közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter vagyona

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Kitette az egyetem az SZKKA-t a sportcsarnokból

A kézilabda csapat szerződése június 16-án lejár, új szerződést pedig nem kíván az egyetem kötni. Már a " D" épületben bérelt irodákban sem maradhatnak sokáig.

Bezárt a Győr-Szol ügyfélszolgálata az ETO Parkban

Az ügyintézés ezentúl kizárólag az Orgona utcai és a Jókai utcai irodákban érhető el.

Gólyák, állatbemutatók és családi programok várják a látogatókat Győrszentivánon és Szanyban

Június 12-én és 13-án testközelből ismerkedhetnek meg az érdeklődők a fehér gólyákkal, miközben egész napos programokkal készülnek a szervezők.

Hódot fogtak a szombathelyi Tófürdőn

Áttelepítik a szokatlan strandolót.

Az energiabiztonságra, a migrációra és a klímaváltozásra is hatással lehet az iráni válság

A háború következményei Európáig érhetnek, nemcsak a Közel-Keletet érinti a konfliktus.

Ingyenes lisztérzékenység-szűrés indul a győri gyerekek számára

Megérkeztek a cöliákia-tesztek, a szűrést a hatéves státuszvizsgálatokhoz kapcsolják.

Emelkedhet az Öreg-Duna vízszintje a következő napokban

Fokozott óvatosságra figyelmeztetik a vízparton tartózkodókat és a vízi sportok kedvelőit.

Több mint 50 új parkoló épül a Kígyó utcában Győrben

Egy hónapon belül elkészülhet a fejlesztés, amely a környék parkolási gondjain enyhíthet.

Felszólította a Változást a Városért Egyesület Tóth Juditot, hogy adja vissza listás mandátumát

A körmendi önkormányzati képviselő korábban úgy nyilatkozott, hogy visszaadja képviselői jogosultságait, majd nem történt semmi.

3 év börtönt kapott a férfi, aki megverte Horváth Ákos, szombathelyi színészt

Az elkövető társának 240 óra közérdekű munkát kell teljesítenie.

Jön a 97. Ünnepi Könyvhét és 25. Gyermekkönyvnapok: három napra Győr lesz az olvasás fővárosa 

A könyvbemutatók mellett családi programok és ingyenes vásár is várja az érdeklődőket.

Megöléssel fenyegettek közterület-felügyelőket Szombathelyen

Hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt kell bíróság elé állniuk.

Sztrókot kapott Simon Ádám, a szombathelyi H+ Média egyesület elnöke

A szervezet közleménye szerint a vezető állapota jelenleg stabil.

Balesetet okozott, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott három férfi Sopronnál

Vádat emelt az ügyészség a sofőr és két utasa ellen, miután egy frontális ütközést követően magára hagyták a súlyosan megsérült sértettet.

A kínai agyagkatonáktól a kortárs festészetig – izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Tárlatvezetések, egy új kiállítás megnyitója és különleges időszaki ajánlatok is szerepelnek az eheti kínálatban.