A városháza új harangjába öntötték Dézsi polgármester nevét

Pintér Bence 2021-07-23 10:35:00
Korábban a Győr-keresztre is felvésték a városvezető nevét.

Ez itt egy véleménycikk, ami nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség álláspontját. Amennyiben válaszcikket írnál, írj levelet erre a címre!

Folytatódik az ünnepi év Győrben, amelynek során 750. évfordulóját, illetve a jelek szerint Dézsi Csaba András polgármester (Fidesz) létezését ünnepli a város. Az előző részek tartalmából: az ünnepi alkalomból állított Győr-keresztre felvésték a polgármester nevét (arra az oldalra, amire pont jól rálát az irodájából), majd kiadtak közpénzen egy, a város legjelentősebb „különleges művészeti értékeit” bemutató albumot, amelyben jeles művészek mellett nem csak a polgármester alkotásai, hanem a polgármester papagájáról készült festmény, illetve a polgármesterről rajzolt képregény is helyet kapott.

Egotripjének legújabb állomásán Dézsi polgármester Innsbruckban járt, ahol a győri városháza új harangjait öntik, és ahol persze a polgármester nevét is beleöntötték a legnagyobb harangba. Mutatjuk:

A városháza harangjai valamikor eltűntek, most viszont nem csak pótolja őket a városvezetés, hanem egyenes „Magyarország egyik legszínvonalasabb harangjátékát” hozzák létre, amelyek a polgármester szerint bármilyen dalt el tudnak majd játszani, de gondolom tízből kilenc alkalommal a Hell's Bells szól majd belőlük az AC/DC-től, amellyel egyébként személy szerint nincs semmi problémám.

Kicsit talán populista, de szeretném megosztani olvasóinkkal azon olvasónk kommentárját, aki kiszúrta a képen a feliratot: „Remélem az utak állapota miatt tönkrement futóművekbe is bele lesz öntve a neve”.

Nem hivatalos információink szerint az új harangok öntése egyébként nagyjából harmincmillió forintba került, de hivatalos nyomát az üvegzseb-adatokban egyelőre nem találtuk.

A polgármester posztja itt olvasható:

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Szólj hozzá!

172 millió forintot spórol a győri önkormányzat azzal, hogy a polgármester leállított három szobor-beruházást

Máshogy kívánnak emléket állítani a győri keksznek, a balettnek, és a textiliparnak.

Április közepén indul a szombathelyi húsvéti vásár

Jön Farkasházi Réka és a Tintanyúl, zenél a Koprive, és a Zabszalma.

Megkapta a Haladás VSE a kiemelt sportegyesületi státuszért szignózott 250 millió forintot

Az egyesület friss közleményében a szombathelyi önkormányzattól kér további anyagi támogatást, és átláthatóságot ígér.

Megállt a szombathelyi egykori Centrum Áruház toronyórája

Egyelőre nem tudni mi okozza a problémát.

Masszív szocialistázásba torkollt a győri MÜFE temetése a közgyűlésen

A Győri Művészeti és Fesztiválközpont agóniája kapcsán forrt fel a hangulat a Városháza Dísztermében.

Az okoszokni, ami megnyugvást hoz a családok életébe

Nem is olyan régen úgy gondoltuk, hogy a modern technológia nem léphet be a szülői élet mindennapjaiba.

Bilincsben vittek el egy rendbontót Magyar Péter körmendi látogatásáról

A rendőrök hiába kérték, nem igazolta magát a férfi.

A keresőoptimalizálás által stabilizálhatod a forgalmad

Manapság online megjelenés nélkül nem igazán tud talpon maradni egy vállalkozás. Az internetes jelenlét egyszerre hatalmas lehetőség és veszélyforrás is: ha jól csináljuk, rengeteg emberhez eljuthat a termékünk vagy szolgáltatásunk, ám egy rossz stratégiával örökké a konkurensek árnyékába szorulhatunk.

Az arc hidratálása hialuronsavval: az üde bőr titka

A bőrápolási rutinok egyik kedvelt összetevője, a hialuronsav, nemcsak a nedvességmegtartásért felelős, de a bőrt is feszesebbé teszi. Tehát miért ennyire népszerű az arcápolásban? Nem csoda, hogy sok bőrápolási termékben megtalálható ez a hatásos anyag. Derítsük ki, milyen előnyei vannak, és hogyan lehet hatékonyan alkalmazni az arcbőrön!

Vasárnap Vas megyébe érkezik Magyar Péter

Kőszeg, Sárvár, Celldömölk, Vasvár, Körmend és Szombathely az állomások között.

"Mi a fenét akar kezdeni a győri városvezetés a Városrendészettel?"

Borsi Róbert tette fel a kérdést Pintér Bencének.

Vajon miért választják a sztárok is a FUE hajbeültetést?

A hajtüsző egység kihúzása, vagyis a FUE technológia kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik hajvesztéssel, kopaszsággal élik a mindennapokat. Egyre több híresség vállalja fel, hogy szembesül a problémával és erről a bulvár hírekben is olvashatunk.