Őrizetbe vették a nárai gyilkosság gyanúsítottját

Fehér Buda 2021-07-15 10:30:40
A rendőrség szerint a 74 éves asszony olyan súlyosan bántalmazta 81 éves férjét, hogy a férfi belehalt a sérüléseibe.

Halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették azt a 74 éves asszonyt, aki a rendőrség szerint olyan súlyosan bántalmazta 81 éves férjét Vas megyei otthonukban, hogy a férfi belehalt sérüléseibe - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön az MTI-vel.

A férfi holttestét július 14-én találták meg a Náraiban lévő családi házban. Feleségét a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki, és őrizetbe vették. A szomszédok elmondása szerint a házaspár gyakran veszekedett, az asszony pedig állítólag korábban is bántalmazta már agyvérzésen átesett, a mozgásában korlátozott férjét.

Szólj hozzá!

Utánpótlásnevelés és Beszerzési Gyakornoki Program a szombathelyi Schaefflernél

A Schaeffler Savaria 2018 óta folyamatosan dolgozik együtt gyakornokokkal, továbbá segítséget nyújt olyan főiskolai, illetve egyetemi hallgatóknak, akik egy dinamikusan változó piaci környezetben szeretnének szakdolgozatot írni.

Szakács István: Az ügyészség ejtette ellenem a vádat!

A Fővárosi Főügyészség megvizsgálta a nyomozás iratait és a gyanúsítás elleni panasznak helyt adott, míg a kutatás, lefoglalás és motozás elleni panaszt elutasította.

Főszerepben a bor és a vizek - íme a legjobb hétvégi győri programok

Fröccsnapok, lampionos hajós felvonulás, jet-ski vb, miegymás. 

Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki pénteken délután a nyugati országrészben

A zivatarrendszert a Dunántúlon és az Alföld nyugati részén nagyobb területen viharos, óránkénti 60-90 kilométeres széllökések, két centiméternél nagyobb jég és intenzív csapadék kísérheti.

Rekordlétszámú mezőnnyel rajtol a Jet-Ski Európa-bajnokság és Junior Világbajnokság Győrben és Győrzámolyon

Huszonnyolc országból érkeztek versenyzők, a hétvégén látványos futamok és színes kísérőprogramok várják az érdeklődőket.

A kormány elrendelte a szennyezett zúzott kő eltávolítását Szombathelyen

A kormány a leginkább szennyezett területen, a szombathelyi Oladi plató városrészben elrendelte az érintett útszakaszokon az azbeszttel szennyezett zúzott kő eltávolítását - jelentette be Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön Budapesten.

A Duna két arca a győri régióban: 72 éve pusztító árvíz, ma rekordközeli alacsony vízállás

Míg 1954-ben a folyó elöntötte a Szigetközt és Révfalut, idén a rendkívüli alacsony vízszint okoz aggodalmat.

Beiktatták Takács Tibort, Vas megye új rendőr-főkapitányát

Ma tartották az ünnepélyes állománygyűlést.

Egy klímaberendezés mögé rejtettek több mint négyezer doboz cigarettát - a GYMS megyei NAV kutyáját azonban nem tudták becsapni

A pénzügyőröknek gyanús lett a szinte üres furgon, végül 4550 doboz bolgár zárjegyes cigaretta került elő a padló alól.

Próbáld ki az egyedi vászontáskát: stílus és környezettudatosság

Mindannyian szeretnénk valami újat, valami személyeset, ami igazán tükrözi a személyiségünket. És ha már a mindennapi bevásárlásról van szó, miért ne lehetnénk divatosak?

KSH: 764 ezer forintra nőtt a bruttó átlagkereset májusban

A nettó átlagkereset meghaladta az 535 ezer forintot, a reálbérek pedig 9 százalékkal emelkedtek egy év alatt.

Új szolgálati autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ

A Versenyképes Járások Program támogatásával beszerzett jármű a sürgős gyermekvédelmi beavatkozásoknál és a 34 településen dolgozó szakemberek mindennapi munkájában is segítséget nyújt.

Már nem Kondora Bálint a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke

Június 15-én jegyezte be a bíróság a változást.